Opinie o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa w Warszawa

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa?

Paweł Korolczuk Nowy wpis

Z wielką przyjemnością polecam szkołę każdemu. Jestem bardzo zadowolony z poziomu kształcenia oraz wyspecjalizowanej kadry profesorskiej. Bardzo szeroki zakres materiału. Studiowanie jest w bardzo miłej atmosferze. Bezproblemowe podejście do studenta. Polecam każdemu kto chce podnosić swój poziom wykształcenia oraz rozwijać się zawodowo. Wspaniała szkoła. Polecam bardzo wszystkim tę uczelnię.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa?

potencjalny kandydat Nowy wpis

..... już wiesz jak wygląda ten proces rekrutacji? i o co chodzi z tym że swoją specializacje wybieramy dopiero po jakimś czasie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Oajfnsn

Czy jest jakas grupa na fb dla 1 roku zaocznych ??

Marynia

Czy za obronę trzeba dodatkowo płacić?

Dorota

Jako studentka II roku mgr mam bardzo przyjemne odczucia dotyczące tej Uczelni? Po wielu latach przerwy w nauczaniu zdecydowałam się na studia na innej uczelni nie koniecznie profesjonalnej w swoich działaniach. Dopiero po wyborze obecnej moja wiara w dalsze kształcenie nabrała większego wymiaru. Nie ukrywam, że to za sprawą kobiety Anioła pani Elżbiety Woźniakowskiej, która prowadziła w tym czasie rekrutację na uczelni. Ja i moi koledzy mieliśmy dużo nieścisłości w dokumentacji z poprzedniej uczelni i to za sprawą pani Eli sprawy się wyprostowały na tyle, aby móc dalej studiować, do czego z wielkim zapałem nas namawiała. Jest to człowiek o wysokiej kulturze osobistej i wielkim sercu. Cała kadra uczelni to profesjonalny zespół tu nikt nigdy nie miał w sobie złośliwości. Wracając do uczelni, jest wiele przedmiotów praktycznych prowadzonych przez wykładowców z dużym doświadczeniem i pasją, traktowałam ich bardziej, jako mentorów niż wykładowców. Sale wykładowe są bardzo zadbane i przyjemne może krzesła mniej wygodne, ale to w końcu szkoła. Na pewno będę miło wspominać ten czas i to najlepsza rekomendacja. Dorota twojego wpisu

Daria

Czy uczelnie sprząta ekipa sprzątająca czy sami zatrudniają osoby? Jeśli tak to jaka stawka za sprzątanie?

Angelika

Zachęcona pozytywnymi opiniami w internecie znajomych przeniosłam się do Warszawskiej Szkoły Zarządzania (byłam rozczarowana poziomem na zaocznych magisterskich na UW, sposobem nauczania niektórych przedmiotów oraz tym, ile trzeba było za to płacić). Dziekanat - bardzo pomocny i sympatyczny Władze uczelni - bardzo kompetentne, prowadzą także zajęcia ze studentami Prowadzący wykłady i konwersatoria - znający się na rzeczy, dobrze tłumaczący wszystko i wyrozumiali, starający się być na bieżąco z aktualnościami z danego przedmiotu. Jak na każdej uczelni wyższej - chcesz, możesz się wiele nauczyć. Czesne tanie. W ostatni weekend miałam zjazd online ze względu na sytuację w kraju. Z czystym sumieniem mogę uczelnie polecić :)

Daria

Nie szukają może pań sprzątających do pracy?

kasiekolcik

Uczelnia ma swój klimat.Studiuję trzeci rok i szczerze mogę polecić! Fajni ludzie,błogi klimat. Jak dla mnie na 5+ !

olek

Polecam WSZ-SW , fajna atmosfera, dobry kontakt z wykładowcami. Przyjazny Dziekanat, Student jest zawsze miłe widziany oraz może liczyć na pomoc. Jestem na drugim roku i nie żałuję że wybrałem tą uczelnię.

Julia

Bardzo fajna Uczelnia. Profesjonalna kadra przyjazna atmosfera. Ciekawe wykłady. Polecam Julia

Gab

Polecam , fajna atmosfera, dobry kontakt z wykładowcami. Przyjazny Dziekanat, Student jest zawsze miłe widziany oraz może liczyć na pomoc .

Grazka
@Gab

A jak poziom nauczania? Nie jest to zbyt popularna szkoła i trochę się cykam przed pójściem na studia.

Studentka
@Grazka

Powiem tak. Jeśli chcesz się nauczyć to się nauczysz. Tematy na wszystkich zajęciach są w pełni wyczerpywane. To już zależy od osoby czy faktycznie posłucha i zanotuje czy będzie siedzieć na telefonie. Głównie są prowadzone tak, że można się wypowiedzieć, zadać pytanie, zawiera się dyskusja między grupą no generalnie czynny udział. I mikroekonomia naprawdę bardzo chwalę.

Jestem w trakcie sesji egzaminacyjnej- no cóż łatwo nie jest. ... ale nie jest też tak żeby nie można było tego przejść ????

Natalia

Czy dlatego, że jest tak dobrze to nikomu nie chce się pisać?

justys242

Jestem przekonana, że każdy kto wybierze tą uczelnie nie będzie tego żałował. Świetna atmosfera i wspaniały rektor, który ma bardzo dobry kontakt ze studentami. Polecam!

Miloš

Właśnie skończyłam studia magisterskie;) studiowałem tu również licencjat. Szkoła jest bardzo fajna, kameralna. Wykładowcy sympatyczni i pomocni. Wolne niedziele, dużym atutem. Podejście do studentów zagranicznych bez zarzutu (pochodzę ze Słowacji). Szybko zleci, będzie fajnie;) Gorąco polecam!!!

student

Polecam uczelnię, obawiałem się, że trudno mi będzie pogodzić pracę ze studiami i jeszcze mieć czas na "życie", ale okazało się że tutaj da się to zrobić. Pracownicy uczelni pomagają i doradzają.

Zostaw merytoryczną opinię o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa - Warszawa

• Jak się pracuje w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa?

Zobacz opinie na temat firmy Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa
4.1/5 Na podstawie 16 ocen.

Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa