Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa

Opinie o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa

anonim 2009-04-23 10:01:50
Słowa kojarzące się z Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobrą
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... sympatyczni życzliwi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? różnie
Najbardziej podobało mi się w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa: fachowość
Najbardziej nie podobało mi się w Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa:
wer8 2016-07-19 16:40:20
Atmosfera na uczelni? Rewelacja. Inni studenci? Nie spotkałam się z sytuacją, żeby ktoś komuś odmówił pomocy. Poza tym cudowni wykładowcy i bardzo miła i pomocna kadra. Wyjątkowa uczelnia :) polecam gorąco.
aga 2016-07-19 16:43:25
Polecam uczelnię :) wykładowcy są wyjątkowi, a kadra bardzo miła i pomocna. Córka nigdy nie miała problemów z załatwieniem czegoś w dziekanacie czy w księgowości. Ta uczelnia to naprawdę bardzo dobry wybór
Sławek 2016-07-31 06:53:07
Dobra kameralna uczelnia. Nie nastawiona na zdzieranie kasy od studentów. Dużym atutem są wykładowcy . We wrześniu rozpocznę 3 rok licencjatu. Polecam uczelnię zwłaszcza, że planuję kontynuację nauki na magisterce.
Misia 2016-07-31 08:22:05
Uczelnie polecil mi kolezanka. Profesjonalna kadra mila rodzinna atmosfera niskie czesne i wolne niedziele to atuty tej uczelni polecam
Bea 2016-07-31 08:31:29
Jestem już na kolejnym roku studiów I stopnia w Uczelni. Zamierzam kontynuować dalej edukację na studiach II stopnia. Polecam Wszystkim Uczelnię jeżeli chcą otrzymać fachową wiedzę i pomoc w każdej sytuacji, warto!
Bea 2016-07-31 10:06:25
Jestem studentką kolejnego roku na studia I stopnia w Uczelni. Zamierzam kontynuować edukację na studiach II stopnia. Polecam Uczelnię ze względu na extra wykładowców, pracowników oraz to, że w każdej sytuacji można liczyć na pomoc ogółu w trudnych sytuacjach. Warto!
Betty 2016-07-31 17:16:32
Polecam warszawska sălile zarzadzania tu studiind sie bezstresowo. Wszystko na miejscu stomacul parking i comode obiady w bufecie
Waki 2016-07-31 21:06:13
Studiowałem w tejże Uczelni 5 lat. Zdobyta wiedza z zakresu zarządzania otworzyła mi drogę awansu zawodowego. Dzisiaj wiem, że to był dobry wybòr.
Dorotka 2016-08-01 08:41:13
Też studiowała w tej Uczelni licencjat i studia magisterskie. Bardzo polecam. Profesjonalna kadra dogodne warunki studiowania. Wszystkie wykłady na miejscu. Możliwość zdobycia dodatkowych ceryfikatów z zarządzania jakością. Poleca
mark99 2016-08-01 11:34:51
Przeniosłem się do WSZ-SW rok temu z innej uczelni. Jestem mile zaskoczony atmosferą i podejściem do studenta.
Kamil 2016-08-06 21:56:54
Studiuje w tej Uczelni i gorąco ja polecam. Niskie czesne profesjonalna kadra dogodne warunki studiowania
Kamil 2016-08-06 21:57:56
studentka 2016-10-04 12:30:33
Jestem już po inauguracji roku akademickiego i pierwszych zajęciach na studiach licencjackich. Miłe zaskoczenie co do warunków, przyjaznej i ciepłej atmosfery, fajnej kadry. Myślę, że dokonałam wyboru właściwego i polecam!
Zostaw swoją opinię o Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawska Szkoła Zarządzania, Szkoła Wyższa