sportwerk

Wrocław

Opinie o sportwerk

XXX 2009-07-16 14:29:58
wszystko byłoby ok gdyby nie księgowa, zmienia pracowników co chwile, ponieważ chce roboty do pracy a nie ludzi
sssassa 2009-07-22 21:42:08
potwierdzam .... ta kobieta powinna spojrzec w lustro i powiedziec sobie " ide na emeryture" ale nie ona bedzie zatruwac zycie innym pewnie swego nie ma i kosic kase ...
anonim 2009-11-21 15:55:13
sssassa - 2009-07-22 21:42:08

potwierdzam .... ta kobieta powinna spojrzec w lustro i powiedziec sobie
niestety musze to i ja potwierdzic..... wszystko jest tam grobymi nicmi szyte.... to co sie tam dzieje jest jakaś paranoją.. zwalniani sa na prawde wartosciowi pracownicy...do tego organizacja pracy i utrzymanie porzadku zostawia wiele do zyczenia szczegolnie panie sprzatajace po godz.22 zwracajac uwage ze hala czunna jest do 24...
zainteresowana 2011-09-02 17:40:24
a ile zarabia recepcjonista w tym obiekcie, jakie sa godziny pracy? warto starac sie o posade tam?
uczciwa 2011-09-20 19:56:28
UWAGA OSTRZEGAM Pracodawca po
1 nie płaci na czas
2 nie szanuje pracowników i ich pracy
3 chcesz pracować po nocach za 1000 zl i czekać w nieskonczoność na swoją wypłate ZAPRASZAM
4 menager bez kompetencjii,
NIE POLECAM - Czas najwyższy by ktoś szczerze poinformował 'przyszłych pracownikó'
asdasd 2014-05-17 15:43:01
Największym minusem jest to, że na wypłaty każdego miesiąca trzeba czekać..a gdy się chcę upomnieć o nią to księgowa robi minę jakby chciało się co najmniej wyciągnąć pieniądze z jej torebki. Pomijając fakt, że są to grosze minimum krajowe to w tej hali nie ma co liczyć na żaden rozwój, awans, szkolenie..cokolwiek..przepracowałam tam sporo czasu i cieszę się, że już mnie nie ma w tym molochu. A wy przyszłe kandydatki, kandydaci nie myślcie sobie, że aspirujecie do nie wiadomo jak poważnej firmy bo już po tygodniu przekonacie się, że to bardziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż uczciwa praca gdzie szanuje się pracownika.
kwit 2014-05-19 22:10:09
Szkoda że w hotelu który ma 4 gwiazdki można bardzo średnio zjeść, pomijając fakt że dzisiaj w hotelu nie było prądu(usunięte przez administratora)
hejehe 2014-08-07 22:22:03
proszę państwa, potwierdzam, pani księgowa jest nieuczciwa i poddaje takie pomysły dyrekcji, że nikt nie chce z nimi współpracować.
Chcieliśmy zrobić interes ze sportwerkiem ale pokazali nam takie kwity do podpisania, że ostrzegamy innych
Pączek 2015-01-29 00:01:26
Wszystko to kwestia gustu, charakteru i podejścia do pracy. Jedni oczekują więcej i wymagają od siebie i innych więcej a inni mniej. Całkiem normalne. Myślę, że jednak sportwerk powinien bliżej siebie trzymać pracowników, którym bardziej zależy na sukcesie całego zespołu. Tym bardziej, że zawsze zwierciadłem tych wszystkich opinii są ludzie, którzy przychodzą ćwiczyć...
Jola 2015-03-30 21:02:56
Po tym co można się zorientować to faktycznie obłożenie mają sporę i sama się nie dziwię, bo przecież sportwerk oferuje naprawdę szeroką gamę możliwości - do dyspozycji osób które chcą ćwiczyć są 4 korty do tenisa, 3 korty do squasha, 7 kortów do badminktona, 2 sale do areobiku, siłownia rekreacyjna i zajęcia fitnes, a wiec dla każdego coś dobrego
weli 2016-05-14 18:53:05
Witam/ Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Szukam czegoś w branzy i już kilka osób polecało mi to miejsce. Podobno w tej kwestii jest tu zdecydowanie lepiej. Co do pracy to obecnie szybciej ją dostaniesz niż w okresie wakacji
Zostaw swoją opinię o sportwerk - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sportwerk