energo contract

Gliwice

Opinie o energo contract

anonim 2009-04-22 20:12:27
ciekawe kto stwierdził że to dobra FIRMA? to dobry żart...jak bedziesz za dobry i niebedziesz jadł im z reki mimo bzdurnych nieprzemyślanych decyzji ludzi nieznajacych sie na pracy to może zostaniesz na dłużej pracownikiem ....i to nawet na kontrakcie zagranicznym.Prezes to może dobry człowiek ale nie ma wpływu na to co sie dzieje w firmie ,najbliższe grono ludzi ktore Go otacza karmi Go pomysłami i informacjami które są im na reke a rzeczywistość jest inna a na tym cierpią ludzie./i przez fakt że nierozmawił ze wszystkimi pracownikami powstaja nieporozumienia i to wcale niekoniecznie on by był temu winny ale pośrednicy powołujac sie na Jego osobe załatwiają brudne sprawki a wtedy na końcu wychodzi że Prezes powiedział....i koniec i w ten sposób robi sobie niepotrzebnie wrogów.
toja 2013-01-10 23:33:15
fakt-przestałem być pracownikiem tylko dlatego że pojechałem do domu na święta.jestem bardzo dobrym spawaczem ale to dla tej firmy nie ma znaczenia .przykre że tak traktuje się ludzi.
Zostaw swoją opinię o energo contract - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energo contract