Gates Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Gates Polska Sp. z o.o.

Firma Gates Polska prowadzi rekrutację na stanowiska Operator Produkcji oraz Magazynier do naszych trzech lokalizacji: - hala BELTS, - hala HOSE, - Centrum Dystrybucyjne w Nowej Wsi Legnickiej. Oferujemy system nagród i premii za brak absencji, dofinansowanie do wypoczynku wczasowego, dofinansowanie do Karty Benefit, pakiet medyczny LUXMED, pakiety szkoleń, kursy językowe oraz dofinansowanie do nauki, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie, nagrody jubileuszowe i wiele innych. Jesteś zainteresowany pracą u Nas? Skontaktuj się z nami telefonicznie: 76 754 34 44 Zapraszamy do aplikowania poprzez OLX, Pracuj pl. lub mailowo na praca@gates.com

@Alicja

Dzień dobry, z naszych benefitów można skorzystać od razu po zatrudnieniu. Dofinansowanie, jak sama nazwa wskazuje pokrywa tylko część kosztów. W przypadku Gates Polska kwota lub procent dofinansowania różni się w zależności od benefitów jakie oferujemy. O szczegółach informujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej w naszej firmie.

Pati Nowy wpis

Ja chyba będę wysyłać CV na pracownika produkcji, ktoś już wysłał? Ciekawe, po jakim czasie odpowiadają. Według ogłoszenia aż kilkadziesiąt stanowisk jest, to ciekawe czy każdego tak są w stanie zaprosić i się zawsze odzywają? Mam nadzieję, że nie będę w nieskończoność czekać, bo straciłam pracę już 2 miesiące temu i nie wiem, z czego będę życ.

@Pati

Dzień dobry, informujemy, że cv można przesłać drogą mailową na adres praca@gates.com Po analizie cv dział rekrutacji kontaktuje się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania oferty pracy. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Miriam

Czy kiedyś skończy się ten chaos? Ciągle od kilku lat prowadzicie rekrutacje. Taki przemiał ludzi tam jest? Co jest tam nie tak że taka jest rotacja i tak ludzie się zwalniają?

Mirek
@Miriam

Nie przesadzaj, wszędzie jest rotacja, za dużo firm na tej strefie że ludzie popracują kilka dni i idą dalej. Niektóre firmy teraz zwalniają więc ludzie krążą.

@Miriam

A na jakich stanowiskach ta rotacja? Jak firma jest duża, to chyba dość normalne, że prowadzi się rekrutacje, to świadczy również o rozwoju. Czy może te oferty są stale na jedną posadę? Napisz proszę, czego jeszcze dotyczy ten wspomniany przez Ciebie chaos.

Ze względu na nasz rozwój i otwarcie nowej linii produkcyjnej poszukujemy pracowników do pracy, aby móc obsadzić II zmianę. To właśnie z tego powodu prowadzimy aktywnie rekrutację na stanowiska produkcyjne i okołoprodukcyjne. Zapraszamy do składania CV poprzez olx lub mailowo: praca@gates.com

@Gates Polska Sp. z o.o.

A czy trzeba mieć już doświadczenie w takiej pracy, czy można się wszystkiego nauczyć na miejscu? Obowiązuje najpierw umowa na okres próbny, czy od razu na stałe?

Dzień dobry, na początek oferujemy umowę na okres próbny. Szukamy kandydatów zarówno bez doświadczenia jak i z doświadczeniem w firmach produkcyjnych.

Ayo
@Gates Polska Sp. z o.o.

Jak bez doświadczenia to jest jakieś wdrożenie albo krótkie szkolenie? Na początku bardziej doświadczeni pracownicy pomagają czy od razu jest się wrzuconym na głęboką wodę?

@Ayo

Dzień dobry, każdy nowy pracownik zostaje przeszkolony oraz zapoznany ze swoim stanowiskiem pracy.

anonymus
@Ayo

Zostajesz przeszkolony w taki sposób, że niewiele wiesz. Dostajesz zadania i szukasz sposobu na własną rękę jak sobie z nimi poradzić. Najpierw musisz znaleźć odpowiedź na pytanie "gdzie może być odpowiedź na moje pytanie", a dopiero potem do celu. Nauka raczej przez doświadczenie niż przez szkolenie.

@anonymus

Ale jakieś tam szkolenie jest, tak? Ile ono trwa? Z tymi zadaniami to chociaż do kogoś starszego stażem można się udać? Chętnie pomagają czy raczej z niechęcią?

Robi
@Karolina

Pewnie że z niechęcią ,nikt doświadczonym nie płaci za szkolenie robią to charytatywnie a jeszcze swoje trzeba zrobić . Więc nie licz na extra szkolenie

Noname
@Gates Polska Sp. z o.o.

Utworzenie II zmiany trwa juz ponad dwa lata i coś nie wychodzi. Czyli proces rekrutacji i wynagrodzenie mówi samo za siebie

@Noname

Dzień dobry, informujemy, że II zmiana na nowej linii produkcyjnej ruszyła od października 2023. Już wkrótce będzie również możliwość pracy w systemie III-zmianowym na tej linii.

Larysa

Prawdopodobnie zgłoszę się do pracy do firmy z ogłoszenia Inżynier Rozwoju Produktu. Czy to już najwyższy poziom tego stanowiska czy jeszcze można wyżej się wspiąć? Mam wszystkie niezbędne kwalifikacje, chętnie się dowiem o opcjach rozwoju.

@Larysa

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Jeśli chodzi o ścieżkę rozwoju w firmie Gates, staramy się jak najlepiej wykorzystać potencjał Pracownika, a co za tym idzie – proponować mu nowe opcje pozwalające na poszerzenie jego kwalifikacji, rozpatrując każdy przypadek indywidualnie. Serdecznie zachęcamy do zaaplikowania poprzez wysłanie swojego CV na mail: praca@gates.com, dzięki czemu będziemy mogli porozmawiać na temat stanowiska oraz możliwości, które czekają na potencjalnych Pracowników.

Pracownik produkcji poza tą stawką którą proponują do ok(usunięte przez administratora) ma jakieś dodatki? Finansowe, po prostu chcę wiedzieć, jak się całościowo tam wychodzi na koniec miesiąca. W ogłoszeniu takich informacji dokładnych nie ma zbytnio.

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków finansowych, są przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej w naszej firmie. Zapraszamy do złożenia aplikacji mailowo (praca@gates.com) lub poprzez portal olx.pl.

Alicja
@Gates Polska Sp. z o.o.

A mnie ciekawia te benefity. Czy ze wszystkich można korzystać od razu po zatrudnieniu? Czy dopiero po okresie próbnym? No i czy te wszystkie dofinansowania są sto procent pokrywane przez firme czy coś trzeba płacić ze swojej kieszeni?

@Alicja

Zadowolony

Jak ci się nie podoba to nikt nie trzyma cię tu na siłę. Jak dla mnie atmosfera w pracy super. Pracuje tu ponad 10 lat i jestem zadowolony. Wypłaty na czas, nadgodziny płatne, dobry kontakt z przełożonym i fajni ludzie na hali.

Robot

Meo Lessi to może TY pominąłeś się z powołaniem i miałeś zostać Leo Messi dlatego takiego masz nerwa....hehehe Daj znać gdzie dobrze płacą i szukają ludzików teraz to idem z tobą

@Zadowolony

No staż pracy to masz spory, a kiedy dostaliście ostatnio podwyżkę? Regularnie je jakoś przyznają, od kiedy pracujesz? Dużo jest osób, które mogą pochwalić się takim stażem? Dla mnie możliwość nadgodzin jest wielkim plusem, ile ich wychodzi w miesiącu i jak są rozliczane?

HH

Nie polecasz, ale kilkanaście lat pracujesz. Jak to możliwe? Boisz się konkurencji czy chodzi o to, że jak pracowników nie znajdą, to masz szansę na podwyżkę, po której miną ci kolejne lata pracy w firmie. Jak czytam takie wpisy, narzekających i pracujących zarazem, to mną trzęsie.

Dzień dobry, Zakład Gates w Legnicy funkcjonuje od ponad 20 lat. W związku z tym, wielu pracowników może pochwalić się długim stażem pracy. Praca w godzinach nadliczbowych natomiast, uzależniona jest w głównej mierze od szczególnych potrzeb pracodawcy oraz konkretnych obszarów.

@Gates Polska Sp. z o.o.

Dziękuje za wyjaśnienie, a czy nie potrzebują państwo aktualnie pracowników? chciałbym wysłać cv do firmy, ale nie wiem, czy zostanie zabrane pod uwagę? Co do nadgodzin, są one obowiązkowe? W jaki sposób są rozliczane? Zgodnie z KP?

Dzień dobry, obecnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska: - operator produkcji, - magazynier, - elektromechanik. Zachęcamy do złożenia cv drogą mailową praca@gates.com Pozdrawiamy

Aktualność
JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI W GATES?

1. Prześlij nam swoje CV. Aplikuj za pośrednictwem Pracuj.pl, olx lub drogą mailową praca@gates.com

2. Po analizie CV zadzwonimy do Ciebie, aby przedstawić wstępną ofertę i warunki. Uzgodnimy termin i zaprosimy Cię na rozmowę w biurze.

3. Rozmowa odbędzie się z bezpośrednim przełożonym, który zabierze Cię również na halę i pokaże jak wygląda cały proces.

4. Decyzję w sprawie zatrudnienia otrzymasz możliwie jak najszybciej.

Aktualność
Poleć pracownika i zgarnij bonus !
Program dotyczy pracowników zatrudnionych w Gates.

Firma Gates Polska prowadzi rekrutację na stanowiska Operator Produkcji oraz Magazynier do naszych trzech lokalizacji. - hala BELTS, - hala HOSE, - Centrum Dystrybucyjne w Nowej Wsi Legnickiej. Oferujemy system nagród i premii za brak absencji, dofinansowanie do wypoczynku wczasowego, dofinansowanie do Karty Benefit, pakiet medyczny LUXMED, pakiety szkoleń, kursy językowe oraz dofinansowanie do nauki, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie, nagrody jubileuszowe i wiele innych. Jesteś zainteresowany pracą u Nas? Skontaktuj się z nami telefonicznie: 76 754 34 44 Zapraszamy do aplikowania poprzez OLX, Pracuj pl. lub mailowo na praca@gates.com

Jak jest z pakietem medycznym w Gates Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dzień dobry, Istnieje możliwość dołączenia do jednego z trzech wariantów pakietu medycznego oferowanego przez LUXMED: - pakiet Indywidualny, obejmujący tylko Pracownika - pakiet Partnerski, obejmujący Pracownika oraz jednego członka rodziny (małżonek/małżonka, partner/partnerka lub jedno dziecko do ukończenia 26 r.ż. - pakiet Rodzinny, obejmujący Pracownika, małżonka/małżonkę, partnera/partnerkę oraz dzieci do ukończenia 26 r.ż.

@Gates Polska Sp. z o.o.

Są jakieś dopłaty do tych pakietów, czy firma w całości każde finansuje? Chciałabym się też dowiedzieć o inne benefity, co firma oferuje poza pakietem medycznym?

Pakiet medyczny jest współfinansowany przez Gates. Oprócz pakietu medycznego posiadamy inne benefity takie jak np. karta sportowa Multisport, dofinansowanie obiadów, dofinansowanie do okularów, szkolenia czy wycieczki integracyjne.

Aaa

Aplikował ktoś może na stanowisko inżyniera automatyki? Wiecie może jak wygląda rekrutacja, ile ma etapów? W ogłoszeniu zaciekawiło mnie dofinansowanie do wypoczynku letniego, ktoś może rozwinąć jak to wygląda?

@Aaa

Dzień dobry. W chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko "Inżynier Automatyki". Zachęcamy więc do złożenia aplikacji za pośrednictwem maila praca@gates.com lub przez portal Pracuj.pl w odpowiedzi na naszą ofertę pracy. Pierwszy etap rekrutacji to rozmowa telefoniczna. Drugi etap to spotkanie w siedzibie Gates Polska w Legnicy. W ramach benefitów, które oferujemy naszym Pracownikom mamy dofinansowanie do wypoczynku letniego zgodnie z zasadami Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. O szczegółach dotyczących benefitów rozmawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego.

Jakie godziny pracy obowiązują w Gates Polska Sp. z o.o.?

Tu nie ma wypłat!!Tu są (usunięte przez administratora)!!Powinieneś dostać! Wypłaty są do ostatniego płacone!!Jedna rada,(usunięte przez administratora) stamtąd!!!

@1898

Bez przesady. Biorąc pod uwagę wszystkie dodatki jakie dostajemy i nadgodziny to wypłata nie jest taka zła.

Iwo
@pracownik

Widzę dwie w sumie sprzeczne opinie co do wynagrodzenia to możesz napisać konkretnie, ile oferują? Wspomniałeś o nadgodzinach, to też chętnie dowiem się, czy jest jakiś limit w ich doborze, czy można pracować, ile się chce, jak ktoś chce więcej zarobić?

Dodatek
@pracownik

Dodatki raz są, raz ich nie ma. Premia jest tak sformułowana żeby jej jak najmniej dać,ale z założenia dla bajki to mówią ile można jej dostać. Jak jesteś słabszego zdrowia to następny dodatek zabrany czterysta brutto na kwartał. A o innych dodatkach to mi nic nie wiadomo. Acha może chodzi o gruszki na wierzbie , a to tak w owocowe środy.

Witamy, nagrody jubileuszowe są jednym z benefitów oferowanych przez Gates Polska. Szczegóły dotyczące wypłaty tego dodatku przekazywane są podczas spotkania rekrutacyjnego w siedzibie pracodawcy oraz dokładnie omawiane w pierwszym dniu pracy podczas onboardingu. Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Jubilat
@Gates Polska Sp. z o.o.

5 lat dwieście złotych 10 lat czterysta złotych 15 lat sześćset złotych Dalej już nie czekam :)

New

Jeżeli zacząłem prace od dzisiaj to jest szansa abym dostał wypłatę jeszcze w tym miesiącu? Bo tu wyplata jest do 20stego

@New

Jak najbardziej rozpoczynając pracę z początkiem miesiąca otrzyma Pan wypłatę w lipcu. Wynagrodzenie wypłacamy w ostatnim dniu miesiąca lub dniu go poprzedzającym (jeżeli jest to dzień wolny od pracy).

Willy

Co to oznacza? Że starcza tylko na opłaty a co kasą na życie? Na dzień dobry ile dają? Wolałbym wiedzieć wcześniej bo mam rodzinę na utrzymaniu.

RICK
@Willy

Ja mam na start stawkę ponad 4 tys. zł brutto, ale to bez żadnych dodatków. Do tego dochodzą premia+ nadgodziny, nocne+ premia za absencję raz na kwartał. Ogólnie to tak z 3,7-4,5 tys. wyciągam na łapę. Zależy od miesiąca.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska Operator Produkcji oraz Magazynier do naszych trzech lokalizacji: - hala Belts, - hala HOSE, - Centrum Dystrybucyjne w Nowej Wsi Legnickiej. Oferujemy system nagród i premii za brak absencji, dofinansowanie do wypoczynku wczasowego, dofinansowanie do Karty Benefit, pakiety szkoleń, kursy językowe oraz dofinansowanie do nauki, dofinansowanie posiłków w firmowej kantynie, nagrody jubileuszowe i wiele innych. Zapraszamy do przesyłania CV poprzez olx, pracuj pl. lub mailowo na praca@gates.com.

Aleksandra
@Gates Polska Sp. z o.o.

Witam, czy nadal można aplikować na stanowisko operatora lub magazyniera? Pytam dla męża :) Jakiego doświadczenia państwo oczekujecie? Skoro oferowane są pakiety szkoleń, rozumiem, że wraz z poszerzaniem kompetencji awans w firmie jest możliwy?

@Aleksandra

Dzień dobry, zapraszamy do aplikacji na stanowisko operator produkcji lub magazynier. Na stanowisku Magazynier mile widziane są uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Rico24
@Gates Polska Sp. z o.o.

Dzień dobry, czy w okresie wakacyjnym także przyjmujecie do pracy? Pytam, bo szukam pracy na dłużej i jestem w sumie zainteresowany. Jaka jest stawka wejściowa na Magazynie, jeśli mam UDT na wózki?

Pytający

Witam ile na start można dostać u Państwa w firmie? Aktualnie pracuję na wózkach posiadam uprawnienia udt interesuje mnie kwota brutto. Czy 6tys brutto na start jest realne? Pozdrawiam

Stefan

To ile płacą? Nie cenią odpowiednio pracowników z uprawnieniami? Z tego co ktoś pisał to minimalna plus 400 zł premii. Ale chyba dla zwykłego pracownika, co? A taki z papierami na wózki chyba zarobi więcej?

@Pytający

Dzień dobry, w chwili obecnej prowadzimy rekrutację na stanowisko Magazynier. Zachęcamy do złożenia aplikacji za pośrednictwem praca@gates.com, poprzez portal OLX lub osobiście. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zostaną przekazane szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Pozdrawiamy

@Stefan

Dzień dobry, zachęcamy do złożenia aplikacji. Dodatkowe uprawienia są oczywiście brane pod uwagę w przypadku konkretnych rekrutacji, a szczegółowe warunki zatrudnienia są przedstawiane podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiamy

Przyszły pracownik

Witam, nie długo zaczynam pracę w firmie. I chciałabym się dowiedzieć jak praca wygląda?

Przyszły pracownik

A jest czego? Czy to sarkazm?

Do odważnych świat należy
@Przyszły pracownik

Sarkazm raczej :) większość tych co się cenili opuścili ten (usunięte przez administratora) Ile masz na wejściu? (usunięte przez administratora)? Gdzie inne miejsca oferują na starcie nawet (usunięte przez administratora)? Juz na wejściu jesteś w plecy. Ale ktoś musi ciągnąć ten wózek

@Do odważnych świat należy

Większości firm na wejściu jako operator produkcji masz stawkę ryczałtową wysokości 3490 zł brutto. Plus jakaś premia 400 zł brutto. I praca w warunkach dużego zapalenia, hałasu czy wibracji. Dlatego zadałem pytanie jak wygląda praca u was?

Do odważnych świat należy

Premia 400 brutto? Tu mało kto i kiedy widzi taka premie

Ciabata
@Przyszły pracownik

Jak wygląda? Zimą jest zimno a w lecie jest gorąco. Dookoła (usunięte przez administratora) z którymi firma nie potrafi sobie poradzić. Nawet (usunięte przez administratora)sobie dała spokój "z misją" i bardzo rzadko się pokazuje na hali ;)

Pumba22

To nie prawda, że najniższa stawka 22.80 zł. Była podwyżka i jak ktoś jest ogarnięty to też nie pracuje na niskiej stawce. Pozdrowienia dla wszystkich, którzy tylko narzekają, ale tak naprawdę nie zagrzeją nigdzie na dłużej bo ich już żadna firma na strefie nie chce... Czytając wpisy można mieć wrażenie że są tu sami hejterzy niezaradni życiowo...

@Pumba22

Tak, to prawda, że podnieśliśmy stawkę o 8% dla naszych pracowników. Dodatkowo jesteśmy na etapie wprowadzania zmian w naszym pakiecie benefitów.

Tokio
@Pumba22

No to gratuluję. Jak szczytem twoich marzeń jest być robolem za 23 brutto i marną premie średnia 200 brutto to kłaniam się. Jak będę otwierać działalność to zapraszam. Też bede szukać taniej siły roboczej heheh

Martyna

Mam pytanie, przeglądając Państwa ofertę przeczytałam, że istnieje forma dodatku pieniężnego do ślubu. Ile on wynosi i w jakiej jest formie? Pytam bo jestem bardzo zainteresowana pracą w Państwa firmie i robię research :)

@Martyna

Pani Martyno, dodatek do ślubu wynosi 650 zł brutto i jest wypłacany po zawarciu związku małżeńskiego.

Czy w Gates Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Zastanów się

Oczywiście. Gruszka i........ Ewentualnie absencja jak nie chodzisz na L4 cały rok to dostaniesz jakies 650 na rękę w grudniu a to sobie definiuj jak chcesz.... Bon na święta, bon paliwowy, premia hahaha...

Dżygit
@Zastanów się

Jakie 650????600

Dzień dobry, oczywiście poza podstawowym wynagrodzeniem posiadamy również świadczenia dodatkowe takie jak: - karta sportowa Multisport - program poleceń pracowniczych - dofinansowanie do wypoczynku wczasowego - świadczenie pieniężne z okazji ślubu - nagrody jubileuszowe - dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie - owocowe środy

Pandora
@Gates Polska Sp. z o.o.

Multisport.... I tak trzeba zaplacic i to niemale pieniadze. Zaklad doklada ochłap. Program poleceń... A ktora firma tego nie ma... Sa jednak haczyki. Nowy pójdzie na jeden dzień L4 i zapomnij o dodatku... Zresztą na to też trzeba czekać kilka miesięcy. Kasa z okazji ślubu.... Zabrzmiało to jakby każdy hajtal sie kilka razy w roku Nagroda jubileuszowa.... Racja 100 zl za 5 lat pracy, 200 za 10, 300 za15 a jak juz ktos wytrzyma 20 lat to gratuluję może 400 zł gdzie w innych zakładach po tylu latach potrafią dac druga wyplate l Dofinansowanie do posiłków... Codziennie zimne dania... Zapisy na zeszyt jak za (usunięte przez administratora) Owocowe środy... Brak konkretnych godzin więc jak zdążysz to załapiesz sie na jabłko albo fige z makiem :p to tez owoc Reasumujac nowy pracownik zarabia wiecej jak ten co pracuje 20 lat

Robol 15 lat stażu
@Gates Polska Sp. z o.o.

Nagroda jubileuszowa 720 zł to jest się czym chwalić za 15 lecie . Jak by człowiek dostał (usunięte przez administratora) w pysk.

Robol 15 lat stażu
@Pandora

W punkt

Ping Kong
@Gates Polska Sp. z o.o.

Wow owocowe środy i premie haha śmieszne są te wszystkie premie na tle konkurencji... Szczególnie te np na święta... 200 zł na karcie Rossmann... Wow.... czad na maxa... Po 2 latach pracy przeniosłem sie do innej firmy. 4400 brutto na start. W Gates taka kwota po 2 latach tyrana... Premia w nowej firmie, świąteczna 1000 zł do wypłaty. Wakacyjne prawie 3000 tyś złotych. W Gates za pieniądze wakacyjne można na Rokitki pojechać pod namiot z kartą browara i nie wiadomo czy wrócisz za te pieniądze, bo może na paliwo nie starczyć... Szkoda w Gates czasu. Naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Gates Polska Sp. z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Gates Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gates Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gates Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gates Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Gates Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gates Polska Sp. z o.o.