Opinie o Weidemark w Polska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Weidemark. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Weidemark o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Weidemark w Polska

xxx

P.S. zainteresowany to zrobic zawrocic mlodej dziewczynie w glowie, zrobic dziecko i obiecywac zlote gory a potem uciec I schowac glowe w piasek to nie sztuka! !!! Mogl sie zastanowic za nim zamoczyl !

tato hehe

Ostatnie scierwo tylko tak potrafi pisac odciagajac uwage od siebie!!!! To jasne kto pisze takie bzdury !!! Jebnij sie w leb niedorajdo zyciowa jak chcesz to zrobimy zrzute na dobry sznurek- ulatwisz zycie rodzinie i wszystkim dookola. Wyrwac chwasta co napierdala kobiety masz przez to wiekszego fiuta czy jak?

zainteresowany

Skoro Paula z boczków ma dziecko z Muńkiem i z tego co wiem on pojechał już na stałe do Polski,to w takim razie kto przyjeżdża do niej nocami?Serdeczny przyjaciel czy prawdziwy tatuś?

Feluś

Nie oszukujmy się,prawda jest taka,że tu każdy ma coś na sumieniu,tylko niektórzy są tak dobrymi aktorami,że przez wiele lat potrafią idealnie odgrywać swoje role.A jeżeli prawda wyjdzie kiedyś na światło dzienne,wtedy zgrywają ofiary losu... Biedne żony,ha ha ha wcale nie takie biedne.Siedzą w Polsce a facet na nie zapier...a one czekają wierne na swoich mężczyzn,nie pomyślą,że każdy facet ma w sobie pierwotny instynkt i prędzej czy później skoczy w bok? Jak nie znajdzie sobie jakiejś naiwnej laski,której zrobi wodę z mózgu to pójdzie do burdelu! Tyle ,że pierwsza opcja jest o wiele fajniejsza.Bo kochanka ugotuje,posprząta,wysłucha i da mu wszystko czego on będzie od niej chciał,a w burdelu to jednak zapłacić trzeba i to nie mało... Kazdy robi co chce bo jest dorosły. Tylko jedno mnie tu wkur...i to bardzo.Jak już odkryjesz,że twój facet to świnia skończona to miej na tyle godności osobistej i walnij (usunięte przez administratora) w ryj i kopa w (usunięte przez administratora) i sajonara. Po co usprawiedliwiać jego postępki?Obarczać winą innych a przede wszystkim żalić się obcym ludziom,którym tak naprawdę nie zależy na tym ,by pomóc,tylko na tym by pozyskać nowego newsa i mieć o czym pierdo...przy taśmie! A tak podsumowując wszystko co się tutaj dzieje to niech się każdy zajmie swoj (usunięte przez administratora) a będzie OK!

Rzeźnik

Rozmowa łatwa i profesjonalna

Feluś

re

No widzicie sami że prawda kole w oczy.Jak napisałam że mój mąż znalazł se kochankę to odrazu mój wpis został usunięty.ja go pożegnałam ozięble bo nie będzie mnie oszukiwał,ale inne żony nadal są okłamywane bo wiele osób żyje na dwa domy.a wierne żoneczki czekają.Otwórzcie oczy bo to co tam się dzieje powinno ujżeć światło dzienne.Niestety taka jest prawda ale najlepiej nic nie mówić tak jest wygodniej.

Paweł 25

Do "Franek76" Kolego,nie znasz ludzi którzy tutaj pracują.Zakłamanie panoszy się tutaj jak zaraza.Świecą ci w oczy aby po chwili obrobić ci du..ę tak,że ci w buty pójdzie.Fałsz i hipokryzja to ich chleb powszedni.Praca sama w sobie nie jest zła ale współpracownicy...szkoda gadać.Można na palcach zliczyć uczciwych ludzi,ale reszta tego "syfu"potrafi ich tak zgnoić,że wolą się nie odzywać,nie wychylać i żyć spokojnie w cieniu.Kto przyjechał tutaj uczciwie zarabiać ten tak robi.A reszta jest tu chyba po to,by plotkować,knuć i zatruwać życie innym.Ale jak to mówią-mądry głupiemu ustępuje dlatego na świecie rządzą idioci.

Franek76

Czytam wpisy na tym forum i własnym oczom nie wierzę.Zatytułowane "opinie o pracodawcach"a tak naprawdę powinno nosić tytuł"ploteczki o pracownikach".Widzę,że ludzie wypowiadający się tutaj nie mają własnego życia,albo ich stało się zbyt nudne,że wpier...się z buciorami w życie innych.A może chcą odwrócić uwagę od własnych brudów i wywlekają brudy innych?To nie jest nawet śmieszne a wręcz żałosne. Plotkujecie o innych jak stare dewoty,którym nie pozostało w życiu nic innego jak życie cudzym życiem.Do "ktoś"-skoro interesuje Cię z kim ma dziecko Paula,to czemu nie zapytasz się Jej bezpośrednio?Uważasz ,że użytkownicy tego forum wiedzą lepiej od Niej? Zamiast prać publicznie brudy innych(nierzadko krzywdząc przy okazji)zajmijcie się swoim życiem i pilnujcie,aby któregoś dnia ktoś nie opisał Was tutaj.I nie ważne będzie czy to prawda czy kłamstwo.Ważne,że ludzie będą mieli co czytać i opowiadać sobie w pracy.Jesteście bandą zakłamanych hipokrytów i tyle.Zamiast pomagać sobie nawzajem wbijacie sobie noże w plecy.A później się dziwić,że Polacy za granica mają taką a nie inną opinie....

ktoś

z kim ma dziecko Paula z boczków?

@ktoś

z Muńkiem ma dziecko Paula z boczków

dragon

Już 2 lata tam nie pracuję, a widzę, że dalej ostra jazda jest. Solo to jest taki burak, że się szok. Paweł 'Zioło' dalej jest, czy już dawno go wypieprzyli? Sasza aka karum/kacap dalej wstępu nie ma?

ola

Przeciez mieszka tam jakaś D.. z nimi .To ciekawe zkim ona jest???Pozdrawiam.

ola

Chodzi mi o ścieme Krzyśka a z tego co wiem to jest dwóch.Jest z małym na hotelu.

rudy
@ola

ściema krzyśiek mieszka z darkiem nie wiem co u niego ale chyba dobrze bo bardzo się przytuczył

kapral

Uuuu lalala Się dzieje, nie ma mnie w tym kołchozie juz prawie 4 lata, ale cyrk na kółkach to druga nazwa tego zakładu. Bo polaczkom kroić mięso to za mało! He he. Pozdrowionka dla chłopaków! Dla tych co nadal tam walczą! Uciekajcie stamtąd kto jeszcze może, inaczej ruskie was wydymają bardziej niż wszystkie ku.rwy z weidemarku HEHE

Al -kaida

zadzwon i zapytaj co u niego dobrze chodzi po pokojach grzebie po lodowkach zeby znalesc kawalek miesa w rekawiczce i albo flaszka dla niego albo kara no i tak o tym sposobem kilka flaszek dziennie ma za darmo co mu wiecej trzeba... ale ncu sie trafi ktos madry i mu zlamie jakas czesc ciala jemu i tym wszyskim zlodziejom ... rumuny i wszyscy maja lepiej tylko Polakow pompoja a najgorze to ze polakow pompuja polacy...

rudy
@Al -kaida

u sciemy w porzo to nie prawda co o nim piszą pilnuje porządków bo wania go ściga i dobrze bo nikt nie będzie w syfie mieszkał a odkąd tu jest nie słyszałem żeby coś zginęło jeśli chodzi o (usunięte przez administratora) to nic nie wiem ale na hotelu przecież żadnej nie ma.a pić pije to fakt chociaż pamiętam że kiedyś więcej dawał

zatroskana
@rudy

Duzo na tym hotelu jest imprez? Co tam sie dzieje? Napisz mi plisss! w sumie ciesze sie z ni mieszka na tych innych hotelach, ale i tak wolalabym zeby wrocil do domu :( poradzilibysmy sobie bez tych swin!! To nie, on uparty :(

kiwi

co u sciemy na lathen???

NIK taki

Szczerze powiedziawszy to co tu wypisujecie powinno gówna was obchodzic

MAG
@NIK taki

Od poniedziałku jazda ze solem

byl taki ktos

a gdzie sie podziala zona Sola juz nie pisze jaka to ona nieszczesliwa?ale za to on jest bardzo szczesliwy i zadowolony ha ha -paranoja-kobieto po co ty to oglosilas publicznie wszyscy maja polewke z tego-anka to jego glowna zona a ty to dopiero ta druga ale zawsze lepsza bo tylko od bzykania a anka to musiala wyprac posprzatac ugotowac i no po..r..uchac czasami w morde dostac ty tego nie przezylas przez tyle lat z nim co on z anka przez 4 lata zastanow sie co robisz kobieto

kolega

Słyszałem,że ściema (K.K) kręci tu Z któraś. ... Niby taki spokojny a swoje ma za Uszami hehe tak jak wszyscy ale po co oklamywac rodzinę eeh brak słów. ..

ola

Czy Ktos mi odpowie??????

ola

Czy to prawda.ze sciema wrucil do was???

Zostaw merytoryczną opinię o Weidemark - Polska

• Jak się pracuje w Weidemark?

Zobacz opinie na temat firmy Weidemark tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Weidemark?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Weidemark?

Kandydaci do pracy w Weidemark napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Weidemark