Opinie o Wampol w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Wampol. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wampol o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wampol w Mysłowice

kowal

CZASY PANA ALOJZA NIE WRÓCĄ , MŁODY JAKBY KASY NIE WYDAWAŁ NA LEASINGI POJAZDÓW TEŻ BY DOBRZE PŁACIŁ , ALE JAK W KASIE NIE MA I TO I ON MUSI NAM RATY PŁACIĆ

Opiekacz22 Nowy wpis
@kowal

Jak już to polecam Firmę Vacat zarobki dobre i płacą regularnie roboty mają na Janina i Sobieski od września na Ziemowit będą poczebować ludzi

Edyta Nowy wpis

Cześć czy nadal jest przymus pracy w soboty? Chcialabym tego uniknąć za wszelką cenę

Niewazny Nowy wpis

Zmuszaja do pracy w soboty a jesli nie przyjdziesz to Cie zgnoja. Zarobki na pOziomie min. krajowej

Karol Nowy wpis

Hej, macie zadowalające zarobki?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Wampol spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno
Olo

@Krecik ale to 2900 to już na rękę?

lidek303

Powiedzcie jaka jest sytuacja na dzień dzisiejszy w Wampolu ? Pytam o Bielszowice i Knurów. Jesli chodzi o przyjęcia, gdyby ktoś był zainteresowany to są , bo dziś mąż był i się przyjął, dostał skierowanie na badania, w przyszłym tygodniu szkolenia. Póki nie wiemy jak firma prosperuje teraz to zatrudnienie takie przejściowe będzie, bo później chce startować do Hydrokopu, ale na razie nie mają przyjęć. A może warto zostać w Wampolu i nie kombinować ? Wyciągnie tu przynajmniej te 2000 zł ?

Krecik
@lidek303

Ino nie do hydrokopu w przodku 2900 w kamieniu wszystko daleko urobisz sie jak wol

romek

Z moich wiadomości wynika ze firma robi jaklo podwykonawca hydrokopu na Janinie w Libiążu i w Jaworznie na Sobieskim też to raczej 100zł na dniówkę nie wchodzi w rachubę tylko stawka i mała premia

Alicja

A co powiecie na temat przebiegu rekrutacji? Z ilu etapów się składa?

dziadówa ze sztasica

Czorny robi jeszcze?

rg

@p0i no wiesz moze po prostu te oferty przez jakis czas byly i szybko zniknely bo kogos zatrudnili..

lidek303

pOi raczej nie chodzi o ludzi z polecenia bo męża nikt nie polecał. Stracił pracę to ja przeglądałam wszystkie firmy i opinie i tam gdzie wydawało się być ok to zamiast szukać ofert po prostu dzwoniliśmy. być może na większą skalę przyjęć nie mają. Mąż ma górnika i upoważnienie na taśmy + 8 lat dołu, więc być może to coś pomogło, kazali mu przywieźć papiery i powiedzieli że gdzieś go wcisną więc pewnie mają komplet ludzi.

Praca

Saaką jakieś przyjęcia i na jaką kopalnie.

Praca

Witam czy te 100 zł. to na ręke czy jeszcze z tego podatek bierą.

jaca84

Sa jakies przyjecia do wampola?

Dozorek

W firmie jak wszędzie, albo dobrze retuszowane, że pieniążków brak,niestety jest niepewność co do wypłaty, ściemy, bajery, kredyty, leasingi, a kontakcików brak to nie te czasy i nie ten sposób myślenia, że każdy będzie za darmoszkę robił bo przyszło nazwisko.

ANONIM

Za czasów właściciela Pana Alojza to wypłaty były w terminie,teraz wszystko się zmieniło,od kiedy firmę przejął syn Pana Alojza,wypłaty płacone są w dwóch ratach.My też mamy kredyt jak Pan i musimy go spłacać w terminie .....jak spłacać w terminie ,skoro nie mamy wpływów na czas?może z wycieczek do ciepłych krajów zrezygnować,a w terminie wypłaty wypłacać-byłoby uczciwie,a nie grać Pana ,co z butów słoma wystaje.......

mody

a sa teraz przyjecia może wiecie na wesołej czy robia?:) podobno dobra firma.

byly robol

Wampol lezy na lopatkach.W dyrekcji klamią,robót nie ma.Zwolnili 70 ludzi z Wesolej.Pozwalniali z Knurowa,Wieczorka.Zarobki spadly,kartki pokradli z 10 na 6 zlotych.Caly czas od wiosny klamstwa ze ma byc lepiejZwalniaja nawet sztygarow,nie mowiac o fizolach.

benek

cza próbować pytać :)

benek

urlopy sa ale jak sie skonczy to co dalej a tu nikt nie wie a kogo to obchodzi w biurze oni nic nie wiedzą to jest chore.

Zostaw merytoryczną opinię o Wampol - Mysłowice

• Jak się pracuje w Wampol?

Zobacz opinie na temat firmy Wampol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wampol
3.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Fabryczxna 15
    41-404 Mysłowice