Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW w Jarosław

Magda

Assesor ma poczucie humoru,ale zawsze są ludzie co z miłości do prezesa są gotowi zrobić wszystko. Widzimy to na codzień. Co nie zmienia faktu,że firma zryw nie płaci na czas swoim pracownikom,obojętnie gdzie pracujecie,czy we Włoszech czy w polsce I nie trzeba mieć 4 dzieci,wystarczy 2 jeżeli nie dostaje się wypłaty przez kilka mcy juz jest nieciekawie

GlosLudu

"racownicy ze stalym zameldowaniem w Polsce i kontraktach do roku czasu w nie placa w Danii podatku poniewaz przysluguje im odpis podatkowy 596 kr DZIENNIE jako przebywajacym w delegacji za rozlake z rodzina " Raczej to nie podlega zwrotowi. Dotyczy to sytuacji kiedy pracodawca nie zapewnia darmowego mieszkania i jedzenia, a osoby pracujace maja mieszkania i stolowke za ktora nie placa. Jednak to musi dokladnie zinterpretowac ktos kto sie na tym dobrze zna. Bo mozliwe, ze mozna uzyskac jakies zwroty z czegos innego. Inna sprawa pracy i placy. Sa tematy, ktore nalezaloby wyjasnic.

Assesor

Przepraszam powinien płacić

Assesor

Magda pieniądze Twojego Partnera zabrał komornik na fundusz alimentacyjny. Płaci alimenty na czwórkę dzieci.

elektromonter

Super rozmowa, Konkretna .Bardzo szybka

Czy masz chęci do pracy

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Andrzej skoro jest tak żle w Danii to po co wróciłeś. My pracujemy od kilku lat i nie narzekamy. Lepszej oferty nie spotkałem . Włosi są spoko

Magda podaj męża nr. telefonu.

Magda

Mój mąż nie otrzymywał wynagrodzenia we Włoszech przez 3 mce a wszystkie prosby o pieniadze zawsze kończyły się niemiłą rozmowa,chamskim zachowaniem pana prezesa i rzucanie słuchawką

Nie może być inaczej. ZRYW to dobra firma.

Amon

dobra...do oszukiwania i okradania pracowników...

Może i kolega trochę się tam dowiedział. ..ale chodzi o to by pracodawca nie robil was w ch.... Nawet jeżeli firma zatrudnia pracowników na polskie umowy podejrzewam że jakieś gowniane to bezapelacyjnie musi przestrzegać duńskiego prawa i dostosować się do warunków i przepisów duńskich. Oczywiście nie ma płacy minimalnej ale wszędzie stosuje się układ zbiorowy i to jakaś bzdura ze 105 koron,za to przepraszam sprzątaczki to nawet te panie nie pracują. Wam należy się więcej. Jestem tego pewien. Podaje adres gdzie wszystkiego możecie się dowiedzieć. To nic nie kosztuje.Nie dajcie się robić więcej w chu...pracodawca i tak na waszej pracy zarabia krocie. Informacje na temat umów o pracę/ kontraktów zatrudnienia,zarobków a także Twoich praw i obowiązków są dostępne na stronie internetowej: www.workindenmark.dk Informacje na temat warunków zatrudnienia w Danii dostępne są na stro nie internetowej: www.3f.dk (w języku angielskim, polskim, niemiecki, rosyjskim, tureckim)

BylyPracownik

Pozdrawiam wszystkich chłopaków pracujących w Danii . Postanowiłem trochę powalczyć o swoje,w ambasadzie wytłumaczylem całą sytuację. Dokladnie. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na moje pytania 1.pracując w Danii nawet dla polskiej firmy zRYW ,pracodawca ma OBOWIĄZEK udostępnić nam nr CPR,jest to taki identyfikator naszego konta na które co mc pracodawca wpłaca 12,5%(po polsku tak zwany fundusz urlopowy)To są Wasze pieniądze które się wam należą 2. pracownicy ze stalym zameldowaniem w Polsce i kontraktach do roku czasu w nie placa w Danii podatku poniewaz przysluguje im odpis podatkowy 596 kr DZIENNIE jako przebywajacym w delegacji za rozlake z rodzina . 3.Bezdyskusyjnie należy się 25 dni urlopu 4.Tydz roboczy to 37 godz.wszystko ponad to nadgodziny,które powinny być zaplacone 5.Mimo ze w Danii nie ma płacy minimalnej to najniższa stawka juz po odtraceniu wszystkiego (zakwaterowanie, wyżywienie, itp powinna wynosić w danym sektorze 105 DK netto na godz. 6.w Danii obowiązkiem pracodawcy jest każdego mc przekazać pracownikowi jego (tzw.odcinek wtplaty) To tylko te podstawowe najważniejsze rzeczy,wiem,ze cieszycie się ze macie prace(mimo że nie płaci w terminie)ale pomyślcie prezes ma tam około 20 pracowników ,jaka ogromna suma się zbierze miesiecznie na oszukiwaniu ich wszystkich na kilka tysięcy koron. Ja niestety mogę odzyskać tylko nadgodziny i pieniądze za urlop. Napisałem do duńskiej inspekcji pracy (jest opcja po polsku) Mam nadzieję, że tam działa to trochę inaczej niż w polsce gdzie od wielu lat nie mogą sobie poradzić z tym panem

Bartosz

Idealnych firm nie tak jak i pracowników!!

jan

jeżeli chodzi o tą firmę to na duży plus jest zapewnianie i opłacanie transportu, zakwaterowania, ciuchów roboczych itd.. oraz umowa o pracę bo w agencjach to nie jest standardem

bangawanga

Witam, tak naprawdę firma daje bardzo dobre warunki a negatywne komentarze zdarzają się zawsze zwłaszcza od jednej niezadowolonej osoby

Rigi

Praca nawet nie jest zła jeśli masz problemy z alkoholem i nie interesuje cie kiedy i czy dostaniesz wypłatę nie masz się co martwić zaliczkę dostaniesz na czas .

Podpowiedzcie jak przedstawia się prawa z językiem obcym?

@Zainteresowany

Nie potrzeba języka obcego?

Ktoś
@Marek

Nie potrzeba żadnego języka,choć byłby pomocny,jak wszędzie. Polski też nieobowiązkowy,szczególnie przy pytaniu o wypłatę. Były pracownik...

Teresa

@Zainteresowany jeśli poszukujesz konkretnego stanowiska może zajrzyj na stronę Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych ZRYW http://www.zryw.com.pl/ celem uzyskania informacji, czy prowadzą obecnie jakieś rekrutacje. Co do języka, jeśli dowiesz się szczegółów zapraszam do podzielenia się tym na forum, myślę, że wielu użytkowników chętnie pozna stanowisko firmy w tej sprawie.

kosmo

w firmie jest ok, praca nie jest jakoś super ciężka

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Jaka atmosfera w pracy?

Atmosfera super . Rekrutują do Włoch

Leon
@Zainteresowany

podejrzewam że rekrutują ponieważ zatrudniłem się niedawno. atmosfera podobna jak wszędzie, zależy od budowy, generalnie ok

28 Ile godzin przepracowałeś .

@donik_@tryk

jest wyzywienie pelne, aneksy ze stawką dogadaną te 123 dkk

@@donik_@tryk

a trudna to praca w tej Danii bo w ogłoszeniu nie było zbytnich wymagań więc jak to z tymi pracami tam jest każdy sobie poradzi kto tylko chce pracować i ma chęci czy jednak to coś złożonego? Można też się czegoś nauczyć od innych ludzie są chętni do współpracy?

electircista

He he jak to się ładnie zadaje pytania i na nie odpowiada ta sama osoba.W zrywie to już chyba pół podkarpackiego robiło,dalej po sądach i inspekcji pracy zakładane sprawy?wypłaca pieniądze?

Prezes
@electircista

Inspekcja to z rok temu była. A o sądach nic nie słyszałem .A kto podał do sadu zryw?

Leon
@Prezes

znam takich,pracowali w Turynie,i inspekcja była i sądy, a i będą jeszcze...

@@donik_@tryk

uważaj byś nie robił tylko za wyżywienie. Musisz mieć siłę do roboty- ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW - Jarosław

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych ZRYW
1.8/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Kruhel Pawłosiowski 14
    37-500 Jarosław