Agencja Hostessima

Opinie o Agencja Hostessima

anonim 2010-12-30 13:33:42
Dobry kontakt z agencją. Najważniejsze jednak, że pieniądze są zawsze w terminie no i że wiadomo co robić podczas zlecenia. Otrzymuje się opis obowiązków. Za każdym razem po skończonym zleceniu dzwonią, aby zapytać czy wszystko było w porządku, mam wrażenie, że naprawdę są zainteresowani samopoczuciem czy zdrowiem, Raz odmówiłam, że względu na przeziębienie a kilka dni po tym otrzymałam smsa czy już wszystko w porządku. To miłe, dlatego polecam współpracę z tą agencją, ze względu na klimat pracy no i ilość zleceń. Płacą przyzwoicie: dla nowych trochę mniej, ale tym osobom, które sie sprawdzą doliczają premie. A stawki sa takie: za bankiet od 19:00-23:00- 140zł, targi w zależności o firmy 100- 180zł dniówka, promocja w CH za godz 9-14 zł w zal. co jest do roboty. Uważam, że całkiem ok, jak dla mnie.
anonim 2011-01-26 16:21:07
Dobra agencja. Fundują nagrody jak się ktoś sprawdzi lub daja premie. Konkretnie i rzeczowo. Najfajniejszy kontakt z Panią Marleną, jak coś nie wiesz możesz liczyc na pomoc lub zainteresowanie np tym jak wrócisz do domu po bankiecie :)) Lubię dla nich pracowac, bo jest konkretnie, wiem comam robic i pieniadze zawsze na czas,a to rzadkie.
polisia 2011-11-01 07:41:23
Współpraca ok no i kasa na czas.
Stra 2016-05-02 15:18:31
Generalnie to sprawa jest całkiem przyjemna i ma się naprawdę dobrze, ja uważam w ogóle, że jest o co walczyć (o firmę) bo Agencja Hostessima zatrudnia tylko najlepszych i na najfajniejszych warunkach, dla mnie naprawdę miła sprawa, polecam wszystkim
Zostaw swoją opinię o Agencja Hostessima - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Hostessima