GIEROŃ A&W

Łódź

Opinie o GIEROŃ A&W

anonim 2010-12-30 12:51:58
Szukają ciągle kierowców-kurierów...w podawanym przez nich ogłoszeniu jest,że praca stała.Bzdura!!! Co 2-3 miesiące góra pół roku wymieniają ludzi na nowych.Dlaczego,bo płacą grosze.Ktoś się postawi lub upomni o większe pieniądze ma gwarantowane zwolnienie. Jeżeli ktoś chce zasuwać za najniższą krajową od 7 do 18-19 za darmoche Proszę bardzo.Do tego są aroganccy i nie mili.Do tego nie wypłacają całej pensji.Odradzam współpracę z tymi ludźmi.Ogłaszają się non stop na gratce.Takich prywaciuchów trzeba niszczyć!!!
pracuś ups łódź 2010-12-30 13:00:05
Podpisuję się pod tym 2 rękami i nogami... Pracowań u [usunięte przez moderatora] to tak jak robić za darmo. Rękę na kasie trzyma żona [usunięte przez moderatora],a gosciu Teamowiec [usunięte przez moderatora]...przyjeżdza tylko i truje rano każdemu co zrobił,czego nie zrobił.Jest pantoflarzem swojej żoneczki.Są nieuczciwi wobec pracowników.Ale z tego co Wiem niedługo ich wykopią z UPS Łódź i będzie spokój.Także byli pracownicy,którzy zostali potraktowani z buta głowa do góry.Wyrwią chwasty!!!
anonim 2010-12-30 13:46:39
I Bardzo dobrze! Namnożyło się tych patałachów. Chyba Wiem o kogo chodzi.Pracuje w UPS Łódź. Takim typom mówimy won!!!
UPSIAK 2010-12-30 13:48:37
I tak już stracili rejonik :) Dostali nawet ochłap Skierniewice.Gwoździk do trumny.Ale [usunięte przez moderatora] nie żałuję.Jakoś za gościem nie przepadam.
kolo 2010-12-30 13:58:31
Napiszę krótko to totalne zero... skąd się biorą tacy ludzie... ale los się odwróci... i wtedy zobaczą... za wszystkich zapłacą swoim kosztem.
anonim 2010-12-30 23:14:20
Nie płacą nawet za 2 tyg. "szkolenie" niby poznanie rejonu. Tyrasz jak dziki osioł za free.Nie dostajesz nawet grosza.A dojazdy...na Traktorową są ku chwale ojczyzny. Banda sknerów!!!
Ups 2011-01-10 09:49:32
UPSik 2011-01-14 12:46:54
Znów szukają jeleni...już jadą na dwa adresy mailowe [usunięte przez moderatora] Nie mogę z nich...skąd Oni się wzięli... DNO TOTALNE to [usunięte przez moderatora]!!!!
anonim 2011-04-06 09:04:28
UPSik - 2011-01-14 12:46:54

ale teraz w K-EX były Kolporter także uwaga chętni do pracy,kto chce być wykorzystany to prosze
Twardy 2011-11-15 13:15:41
Twardy 2011-11-15 13:32:58
Nie chcę cukrować byłemu pracodawcy,ale nie mogę pozostać obojętny w stosunku do tego co piszą te gamonie.Praca w kurierce nie jest lekka i każdy to wie.Za darmo nikt nie rozdaje pieniędzy.Ja wiem jedno: wypłata na czas,premie, zapłacony ZUS.Ciekawe czy wszyscy oprócz [usunięte przez moderatora] prowadzą firmę na legalu?
anonim 2011-11-15 21:15:18
anonim - 2010-12-30 23:14:20

Nie płacą nawet za 2 tyg. \
Ups - 2011-01-10 09:49:32 Nie warto z nimi współpracować i w ogóle się denerwować... Szkoda słów...napiszę tyle... Leje na nich ciepłym moczem i mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na to! Twardy - 7h 48min. temu odpowiedz | cytuj Większości potrzeba dwa-trzy dni szkolenia.Może poznanie mieszkań w bloku przy roznoszeniu mat.reklamowych zajmie Ci mniej czasu.Powodzenia matole
anonim 2011-11-16 19:09:45
Twardy , czapki z głów...podpisuję się pod tym co napisałeś!!!! To jest tak jak ktoś chce być uczciwy i chce pracować a nie leserować to polecam!!! bardziej solidnego i rzetelnego pracodawcy nie spotkałem!!!
anonim 2011-12-08 16:49:14
nastepny mądry
Upsiak 2012-05-20 10:14:24
Co wy [usunięte przez moderatora],to jest najgorszy sort to [usunięte przez moderatora]...rejestrują fakt na najniższą krajową,a co do pieniędzy to bez komentarza,płacą marne grosze-JAŁMUŻNĄ!!!Pracowałem u wielu podwykonawców,ale u [usunięte przez moderatora]...to była jedna wielka pomyłka...nie szanują pracowników,a jak go [usunięte przez moderatora] z UPS-u jak potraktował pracowników..?? Jak śmieci!!! Nie zapłacił oczywiście tak jak powinien tylko nasrał chłopakom po pare groszy odciągając spore kwoty za nie wiadomo co...poprzechodzili do innych podwykonawców i mają jeszcze raz takie pensje!!!!! Więc o czym tu w ogóle mowa!!!
Upsiak 2012-05-20 10:20:01
Jakie premie..??? Skąd Ty się urwałeś???? Premie...to były tylko słowne!!!! Premii nikt na oczy nie widział i nie zobaczy...nie u Gieronia!!! A Jeśli taki zadowolony Jesteś z tego pracodawcy,to czemu u niego nie pracujesz..??? Całe życie mogłeś się doczepić i zapieprzać za najniższą krajową...POWODZENIA [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!!
dziki 2012-05-21 14:06:42
Upsik Ty chyba dalej bezrobotny jesteś??? Nie rozumiem czemu takie bzdury wypisujesz? Coś Ci poradzę bo widzę , że bardzo się nudzisz otwórz sobie działalność gospodarczą i zatrudnij takich pracowników jak sam byłeś hahaha zobaczymy jak daleko zajedziesz? a i jeszcze jedno uważaj bo w dzisiejszej dobie technologii obrzucanie kogoś błotem może dobrze trzepnąć Cię po kieszeni . Powodzenia .
2013-09-11 19:45:40
może wie ktoś gdzie się ci wyzyskiwacze wyprowadzili błagam tu chodzi o duzą kase
michał 2015-01-31 15:20:30
w poszukiwaniu własnie info o Gieroń a&w pokusiłem się o wpisanie właśnie frazy "Gieroń a&w firma" w wyszukiwarkę internetową, ale nic mi się konkretnego nie wyświetliło, daltego chyba śmiem twierdzić że nie wyszło tej firmie i zwinęła się z rynku. Chyba że ktoś ma inne informacje na ten temat co? jak wiecie to powiedzcie
janek 2016-05-15 09:36:11
Chyba tak @hnsko bo nic nie słychać na ten temat więc pewnie zatrudniają albo po znajomości albo albo wewnętrznie
Zostaw swoją opinię o GIEROŃ A&W - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GIEROŃ A&W