WB ELECTRONICS S.A.

Ożarów Mazowiecki

Opinie o WB ELECTRONICS S.A.

qwerty 2012-02-27 15:58:50
Ktoś coś wie o tej firmie? Jak się tam pracuje? Pensje wieksze niz 8kbrutto? Czy to tajne przez poufne? :)
ja 2013-01-24 21:26:27
qwerty - 2012-02-27 15:58:50

Na jakim stanowisku? Kierownik projektu, może i tak, ale jako konstruktor/programista...raczej nie :)
Zawiedziony 2014-05-13 22:58:05
Wymagania ogromne, kasa marna, najlepszą stroną firmy jest PR, reszta to wydmuszka
Typhon 2015-03-29 19:43:06
Szkoda w ogóle czasu tracić na tą firmę.Potwierdzam wydmuszka
Relevant 2015-10-13 18:24:35
Wydmuszka oznacza, że jest duża różnica pomiędzy tym co firma deklaruje, jaki tworzy wizerunek na zewnątrz (m.in. media), a rzeczywistością. Np.: firma deklaruje, że jest przyjazna pracownikom, a w rzeczywistości może przymuszać pracowników do nadgodzin, relatywnie słabo płacić, itd.
kapiszon 2015-12-07 15:10:37
@Relevant, możesz podać konkretne przykłady, kiedy ta firma mijała się z rzeczywistością? tzn. kiedy to co piszą o niej media mija się prawdę? Jak na razie to słyszałem tylko,że jest jedyna polską firmą, która ma realny eksport uzbrojenia i stale rosnące przychody. Po drugie z skąd masz wiedzę, że przymusza pracowników do nadgodzin? Pracujesz tam i wiesz z własnego doświadczenia czy też tylko domniemujesz?
John 2016-04-17 19:34:55
Słyszałem od wielu osób że podobno pensje marne. Wymagania kosmiczne a zarobki słabe. PR bardzo dobry a rzeczywistość rzeczywistością.
pracownik 2016-04-25 12:46:33
Wynagrodzenie na niższych stanowiskach oscyluje wokół średniej krajowej. Ja na swojego szefa złego słowa nie powiem. Urlop można wziąć z dnia na dzień, jeśli jest taka potrzeba. Wydatki firmowe zawsze są zwracane, obowiązki i zadania jasno określone, nadgodziny ściśle rozliczane. NIe wiem czego oczekujecie, jeśli to jest coś złego...
4r55 2016-05-10 20:30:15
@John no ale moze po prostu na poczatku tak jest..
Zostaw swoją opinię o WB ELECTRONICS S.A. - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WB ELECTRONICS S.A.