Rezydencja Bielik

miedzyzdroje

Opinie o Rezydencja Bielik

anonim 2009-04-22 18:03:18
Słowa kojarzące się z Rezydencja Bielik -zadbana, nowoczena, dostępna dla wszystkich, niemieckojęzyczny personel
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dostępny.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są rzyczliwi i pomocni, cierpliwi.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 brutto
użytkownik 2009-09-24 21:53:02
może i sam Bielik jest ok ale Grupa Nova to klapa,(usunięte przez administratora)okropne!!!!!!!!!!!
suzi 2009-09-25 19:22:24
każdemu , który sądzi że w tym hotelu znajdzie dobre warunki pracy odradzam ,ledwo ponad 1000 zł zarobków, umowa zlecenia(żadna inna tam nie wchodzi w rachubę) tyrka na całego,nawet więcej niż 13godzin dziennie na różnych stanowiskach, pomiatanie ludźmi jest na porządku dziennym,nie mówiąc nic o tak zwanym szefostwie, które najwyraźniej nie zna się na rzeczy-brak profesjonalizmu jak jeszcze komuś jest mało wystarczy pojechać do Międzyzdrojów i popytać ludzi gorsze rzeczy wyjdą na pewno na jaw:)

nie polecam
anonim 2009-09-25 19:31:53
fuuu co za chamstwo!!!!!!!
zawiedziony 2009-11-11 11:16:42
bielik badziewie najgorsze jakie może być w międzyzdrojach odradzam każdemu kto chce isc tam do pracy szefostwo okrutne traktują ludzi jak smieci.beznadzieja
my:) 2010-07-20 16:37:45
nikomu nie polecam pracy w Bieliku-Międzyzdroje (usunięte przez administratora)nie wypłacaja pieiędzy na czas cały czas trzeba sie pilnowac bo szef uwaza ze Go wszyscy pracownicy okradaja zaś szefowa przeklina ile wlezezero jakiej kolwiek kultury i tak jak jest ponizej opisane pracuje sie na kilku stanowiska za marne pieniadze
anonim 2010-10-05 21:59:22
Rezydencja jest ok. ale szefostwo jest okropne .A (usunięte przez administratora) to do psychiatry i to jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-12-03 00:01:11
uważam, że kto chce pracować to pracuje.
ant. 2010-12-06 17:25:52
jak już coś to traktowanie a nie TOLEROWANIE wyklucza się samo przez się :D
anonim 2011-07-15 11:17:55
MATyldo, ta baba to psychiczna krowa,przecież ona jakąś psychoze ma na pracowników. Zawistna, zazdrosna, zołza traktuje wszystkich jak śmieci.Ja nie wiem, jak Ci ludzie tam wytrzymują, chyba mają zero poczucia własnych warto sći
anonim 2011-10-29 22:07:06
Każdy chce zarabiać i nie pracować . Hotelatstwo to robota od rana do nocy. Wypłata zawsze 10 go każdego miesiąca i nigdy nie było spóźnienia . Tylko dlaczego nikt sie nie zwalnia tylko ich zwalniają? Ludzie pracują po kilka lat . Jak ktoś chce pracować 8 h 5 dni w tyg to niech znajdzie prace w biurze. Cały rok mam prace i płace :-))) J
anonim 2012-03-24 18:51:57
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owlaz!!!! doskonale wiesz jak tu jest
diplo 2014-04-02 23:22:08
szczerze to jeżeli to ma być praca na wakacje i da się zarobić parę groszy, to te 2-3 miesiące da się przecierpieć
Au 2014-04-12 08:20:52
Tylko po co chcesz cierpieć (o ile to wszystko prawda) jak wokół masz pełno firm, które szanują pracownika?
maciek 2014-12-29 12:22:21
no z tymi firmami to bym jednak uważał, bo tylko się tak wydaje, że wszędzie jest dobrze, gdzie nas nie ma.. a prawda jest czasami zupełnie inna.. poza tym dlaczego uwazacie, że u nich jest tak źle, to chodzi o zarobki, tak? w sensie jak szuka się jakieś normlaniej pracy to nei polecacie, tylko na okres przejściowy, tak?
oo 2015-01-30 09:26:43
przyjmują teraz?
lolll 2016-05-04 18:34:27
żenada xD
Marta 2016-05-10 11:53:53
Czy w sezonie letnim rezydencja Bielik ma tendencję do prowadzenia nowych rekrutacji? Zależy mi na pracy sezonowej, mam dość duże doświadczenie w pracy w tego typu miejscach. Jakie stawki godzinowe funkcjonują?
Zostaw swoją opinię o Rezydencja Bielik - miedzyzdroje
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rezydencja Bielik