www.gumtree.pl

Wola

Opinie o www.gumtree.pl

Marcos 2013-09-28 11:52:56
[usunięte przez admina] Zawieszają emisję płatnych ogłoszeń bez powodu i bez podawania przyczyn.[usunięte przez admina]
kjkj 2015-03-11 22:04:37
dziadostwo, to byla dobra strona ale ci co ja prowadza maja gleboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co sie dzieje, karty sie otwieraja bez tresci, nie mozna sie zalogowac, blokuja konta. syf. kasuja ogloszenia. idiotczna strona
PESTKA2109 2015-04-02 15:03:05
Wchodzę w ogłoszenia i nie widzę ich treści, co się dzieje?
lololo 2015-05-14 13:45:56
Te Gumtree to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] portal oszukują ludzi na pieniądze wyłudzają kasę od użytkowników te [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] co tam pracują to cały czas blokują kasują usuwają ogłoszenia.Ale znam taką osobę co ich załatwił kupił sobie 10 telefonów pozakładał na nich konta i ma 4 komputery i 4 rożne modemy i go nie namierzą i nie kasują mu ogłoszeń ma firmę remontową i dodaje bardzo dużo ogłoszeń
HraHra 2015-07-15 11:10:59
Nie widzisz ogłoszenia, bo masz zainstalowanego Adblocka i masz odznaczoną opcję "zezwalaj na nie natrętne reklamy".
Kris 2016-06-09 03:57:45
My też ciężko pracujemy a to niekompetencji nie tłumaczy
xd 2016-10-17 22:37:23
Ważna jest dla mnie atmosfera, wiecie czy dopisuje?
Zostaw swoją opinię o www.gumtree.pl - Wola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie www.gumtree.pl