Opinie o MAGNUS-TECH Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MAGNUS-TECH Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MAGNUS-TECH Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAGNUS-TECH Sp. z o.o. w Szczecin

Adam Nowy wpis

Zarobki się poprawiły czy nadal najniższa krajowa? Dodatkowo ktoś wspomniał że reszta płacona była pod stołem. Mam nadzieję że teraz już na legalu cała kasa idzie na konto. Powiecie mi ile można wyciągnąć na rękę?

kaman Nowy wpis
@Adam

Przyjmij się to się dowiesz.

Waldi Nowy wpis

Jeśli ktoś przeczyta kilka opinii i ma trochę zdrowego rozsądku to wie które opinie są prawdziwe które nie, cytuje :"bo tutaj pracują najlepsi " widział ktoś żeby tytan pracy biegł do firmy za najniższą krajową? Nie polecam tej firmy ale nikt nie karze nam pracować w takich firmach jak ta.

? Nowy wpis

@Waldi a to możesz napiszesz jak jest faktycznie ?

Waldi

Pozytywne opinie dodaje sekretarka która jest...... oprócz niej jest jeszcze jedna osoba na wyższym stanowisku która jest.... Negatywne opinie są zgłaszane i usuwane, każdy kto tu chwile popracuje sam się przekona jak jest, ale nieraz i w takiej firmie człowiek się zatrudnieni "tonący brzytwy się chwyta" ????????

Firma MAGNUS-TECH Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Monter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Leszno
Iza

Jak szefowie?

Uczynny

Witam, piszę swoją opinię bo właśnie opiniami w tym miejscu sugerowalem się przy wyborze pracy. Chcę wszystkich ostrzec że jest to maleńka firma w której jest ogromna rotacja pracowników, dlatego też tyle tu wpisów. Niestety nie można o tej firmie powiedzieć nic dobrego. Atmosfera w pracy słaba a zarobki znacznie gorsze( a już na pewno) nie takie jak opisane wyżej czy też obiecywane na rozmowie kwalifikacyjnej, podstawa to minimalna krajowa a reszta pod stołem. Jest tam też jedną osobą która jest bardzo toksyczna i zanieczysCza atmosferę, pojawiło się na jej temat kilka wulgarnych ale bardzo prawdziwych wpisów niestety szybko zostały usunięte. Odradzam

Ecollll
@Uczynny

kasjera z tesco dalej tam rządzi ......:):)

Jasiek

Firma dobra jest dla dobrego pracownika, może źle wybraliście sobie pracę?

Iwona

@anonymous to bardzo zasadne pytanie - a czy Ty sam jesteś zainteresowany pracą w MAGNUS-TECH Sp. z o.o.? A może jesteś już pracownikiem firmy i możesz opowiedzieć nam trochę o warunkach zatrudnienia i charakterze umowy, jaką się podpisuje na start?

Prawdomówny
@Iwona

Niema co ciągać za języki biznes jest biznes pracownicy to niestety szmaty do podłóg i to każdy wie nawet obecnie pracujący i ci co pracowali (usunięte przez administratora) p.....a lata jak na szpilkach bo zatrudniać pracowników bez umów na produkcji i tu jest problem ze strony prawnej niestety bez powodów siwych włosów się niema na głowie

@Prawdomówny

co pół roku wymiana ludzi, bez umów, pod stołem pieniążki ...byle do przodu. Żenada

Gutek

Może zacznijmy cenić, że mamy dobrą pracę w dobrej firmie.

xxx
@Gutek

w której?

patologia straszna, lewizna

@kasandra

Twój komentarz nie jest szczególnie jasny, ale rozumiem, że nie jesteś zadowolona z pracy w Magnus-Tech. Czy opowiesz nieco więcej? Co według Ciebie powinno się zmienić, aby pracowało się lepiej? Może widzisz też dobre strony, jak na przykład bogaty pakiet socjalny? Będę wdzięczna za odpowiedź.

@Iwona

Iwonka jeżeli kibel na klatce zaliczamy do socjala to tam jest na bogato

Cezary

Firma ma opinię dobrego pracodawcy a jedna osoba próbuje oczernić firmę!!!

Ktoś
@Cezary

Jaki dobry pracodawca? Na mieście ptaszki ćwierkają coś innego. Skoro jest takim dobrym pracodawcą, dlaczego jest taka duża rotacja pracowników?

@Cezary

a powiesz dlaczego jest dobrym?

Iwona

@Ktoś jesteś pracownikiem MAGNUS-TECH? Jak długo tu pracujesz? @MIly z forum mogą być kasowane jedynie te komentarze, które naruszają regulamin forum. Wszystkie komentarze są cenne - również te nieprzychylne, bo mogą pomóc w podjęciu odpowiedniej decyzji zawodowej. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że każdy komentarz powinien szanować zapisy regulaminu. Polecam zapoznać się z jego treścią, jest on dostępny w linku na dole strony.

Miro

Jesteście pewni, że nie można nic dobrego napisać o firmie? Ideałów nie ma, zła atmosfera to również wina pracowników!!

@Miro

Niestety nie kto tam pracuje to niema innego wyjścia zawodowego niestety (usunięte przez administratora)osoby które to wiedzą są zwalniane pod innym pretekstem i niestety pan p....s chyba o tym niewie albo niechce wiedzieć

@Miły

Ten kto się usówa to ma na sumieniu kombinatorzy

@Miły

Tylko gdzie on. Ma działalność kombinator

blondi

większość negatywnych opinii usuniętych. Przestrzegam przed podjęciem tam pracy

Tomaszek

Bart jest the best!!! Vivat mały koń

Ktoś

Godziny stałe od 8 do 16. Raczej cała firma to nieprzyjemna atmosfera, bo "Działy" to za duże słowo dla tak małej firmy. Jest to mała firma, a przemiał ludzi ogromny. Toksyczna osoba jest, al nie jedna a 2. Firma godna polecenia, tym którzy nie wiedzą co ze sobą zrobić i potrzebują gdzieś się zatrzymać na chwilę.

Iwona

@pracownik Magnusarozumiem, że jesteś obecnie pracownikiem firmy i zamierzasz zmienić pracę. Co wpłynęło na Twoją decyzję o odejściu?

cosmo

szałowe 1500 zarobku

pracownik Magnusa

szukam pracy

Iwona

@Tomasz K.co sprawia, że masz taką opinię na temat firmy? Jakie sytuacje na nią wpływają?

Iwona

@Drużynowy BP długo pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co myślisz na warunków pracy. Jakie są plusy pracy w MAGNUS-TECH?

Zostaw merytoryczną opinię o MAGNUS-TECH Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w MAGNUS-TECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MAGNUS-TECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAGNUS-TECH Sp. z o.o.?

MAGNUS-TECH Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Pl. Stefana Batorego 3
    70-207 Szczecin