WFN Nieruchomości

Wrocław

Opinie o WFN Nieruchomości

nick 2010-12-29 17:27:49
Jak wygląda praca w branży nieruchomości najlepiej wiedzą sami agenci, ale choćby z tego powodu oczekuje się uczciwości ze strony pracodawcy ...
Na wrocławskim Ołtaszynie są 2 liczące się biura: WFN oraz (300 m dalej) HOBO. W Hobo pracuje (na chwilę obecną) - 7 osób, a w WFN osoba 1, choć stanowisk pracy jest również na jakieś 6-7 osób. Dlaczego taka dysproporcja ?? - niesłowność i nierzetelność właściciela w stosunku do pracowników.
asd 2011-01-05 11:58:33
... tak, właściciel namawia do pracy bez umowy, obiecuje dodatkowe pieniadze np. za paliwo, premie itp. a jak przychodzi co do czego do nawet prowizji nie wypłaci bo "przecież Ty u mnie nie pracujesz" - żenujące miejsce !!! Przyszli agenci: WYSTRZEGAJCIE SIĘ WFN !!
hobo the best 2011-02-21 10:24:46
Na pewno żadne Hobo placówki na ołtaszynie nie ma, może Boto ?? - taka agencja tam jest. .... A pracuje u nas ktoś z WFN i potwierdza opinie.
BIESTRZYKUF 2011-04-01 12:13:54
[usunięte przez moderatora] Z PODSTAWIONOM OSOBOM JAKO KUPCEM NA MUJ DOM UMOWE U REJENTA PODPISAŁEAM, TAKA PIERWSZA UMOWA, ZABRAŁ PROWIZJE 12 TYSIECY A TEJ DRUGIEJ UMOWY NIGDY NIE BYŁO U REJENTA A DOM DALEJ NIE SPRZEDANY. HAŃBA !!!!
anonim 2011-04-02 12:18:42
asd - 2011-01-05 11:58:33

widzisz, nie wszyscy w tej "firmie" pracowali na czarno ... Niektórzy byli zatrudnieni na umowę o pracę - tylko że wówczas "świadectwo Pracy" pan Jacek F. raczył wydać po upływie roku czasu od ustania stosunku prtacy i co najważniejsze, że dopiero po interwencji Państwowej Inspekcji Pracy .... ;- )) Przyszły Agencie/Pośredniku 2 razy się zastanów zanim przekroczysz próg WFN Nieruchomości
j23 2015-01-10 18:05:33
Tu powinny być opinie PRACOWNIKÓW o Pracodawcy !!
... a nie wpisy o "zadowolonych klientach"

Kikosz 2016-05-18 19:27:47
No techniki sprzedażowe trzeba znać @tonik. Dla mnie taka praca jako agent nieruchomości nie jest wcale zła. Jest lepsza niż zarabianie ciągle np. 2-3 tys co miesiąc. Okej, nie ma stabilności, ale można o wiele więcej zarobic. No i dostaje służbowy telefon komórkowy.
Easy Rider 2016-12-05 09:53:07
Bardzo ciekawy wàtek.
Na przełomie 2008/2009 roku doprowadziłem do sprzedaży bliźniaka w Osadzie Gencz za około 1 mln zł klientòw miałem z 2 stron
Niestety choroba sprawiła że nie mogłem być na akcie notarialnym, więc na gotowâ transakcję poszedł właściel WFN Jacek F. Transakcja sie odbyła ale swojá prowizję dostałem bardzo zaniżoná ale nie z powodu mojej nieobecności tylko dlatego że ''podobno'' klieci nie zapłacili ustalonej prowizji co oczywiście nie było prawdà bo znałem tych ludzi bardzo dobrze - stali klienci ktôrzy nigdy mnie wcześniej nie oszukali.. więc KŁAMAŁ WŁAŚCICIEL BIURA.

Innego kolegę z biura załatwił jeszcze gorzej; JAcek F ''wrombał'' mu się na transakcjé do notariusza, odebrał od klientòw wynagrodzenie a kolegę - agenta własnego biura zwolnił z pracy tuż po wyjściu z kancelarii notarialnej...

Nigdy więcej WFN u Jacka F
Zostaw swoją opinię o WFN Nieruchomości - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WFN Nieruchomości