Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

klos

Powalona polityka firmy, Menager R.B. bez pojecia dla którego tylko tabelka i CRM ma znaczenie, człowiek jest tylko robolem którego trzeba cisnąć i straszyć zwolnieniem. Atmosfera między oddziałami fatalna, a i na oddziałach nie lepsza. Najłatwiej wymienić pracownika i w tabelce wszystko gra.

miszmasz

o jak miło poczytać, że was na zbity pysk wywalają. cechą tego portalu jest to, że póki kogoś nie wywalą to siedzi cicho w duchu ciesząc się, że spotkało to kolegę obok a nie jego. dopiero jak wywalają jego to wzywa do solidarności, exodusu ect. taka sytuacja zdarzyła się tylko raz: w szczecinie, gdzie jednego dnia odeszli wszyscy ale wtedy z pomocą pospieszył dupolis z poznania i wspierał przez jakiś czas jacusia z. w szczecinie(ale dupolisa niedawno wywalono więc jak widać lizanie tyłka dareczkowi wcale nie skutkuje gwarancją pracy). gdyby jednocześnie zrobiły to ze 3 może 4 oddziały z mailami o powodach odejścia do finlandii, może by się finowie ogarnęli i posprzątali to (usunięte przez administratora) a tak dzieci narodu wybranego pomiatają wami jak(usunięte przez administratora) a wy się modlicie o przetrwanie kolejnego dnia w gettcie zwanym cramo, w gettcie stworzonym tym razem dla polaków przez... dzieci narodu wybranego czyli (usunięte przez administratora)

Apostoł

Tylko EXODUS ludzi z tej firmy może spowodować to że zaczną SZANOWAĆ tych co pozostali.Amen

Wiesia

Dzięki za info w sprawie Poznania, to co tu piszecie to dla mnie szok, ale cóż aplikacja już poszła do centrali, jednak po tym co tu czytam, to już nawet nie chcę aby do mnie dzwonili.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Alfonso

W Poznaniu kierowniczyną tymczasowym został były PEBOK - beznadziejny przypadek. Odradzam tą firmę. Ci ludzie są z zawodówek i niestety prostacy jakich mało.

obserwator

Cramo- tonący okręt jeżeli odpowiada pensja wysokości ok 3.5 tyś to jesteś mile widziany

Wiesia

Nic z tego nie rozumiem, z pewnością zaangażowani w sprawy firmy wiedzą kim jest(usunięte przez administratora)itd., ale ja nie jestem jeszcze w tej bajce mi te hasła zupełnie nic nie mówią. Zatem raz jeszcze proszę o info w sprawie oddziału Poznań, jak się pracuje w firmie, czy ludzie fajni, czy plany są realne itp. a przede wszystkim co się stało, że poszukiwany jest nowy kierownik ?

Madagaskar

Jeśli języczek Bartusia przestał być atrakcyjny , to jaki bystry języczek musi mieć Jaśko z centralnej . Emocje niesamowite.

@Madagaskar

Madagaskar przedstaw się bo flaszkę chętnie postawię za fajne wpisy:)

wyjadacz

(usunięte przez administratora)główny instruktor, który pouczał mojego człowieka, że jak się pracuje w cramo, to trzeba mieć prywatny samochód w dieslu a nie w benzynie bo wiadomo, paliwo w gratisie od firmy i... klientów. no nie wierzę!!! bardziej uwierzę, że został awansowany za zasługi w donoszeniu.

Wiesia

Co się stało w Poznaniu ? Zmiana lokalizacji, to widzę, ale także poszukiwany jest mowy kierownik oddziału, pytam ponieważ interesuje mnie ta praca, proszę o rzeczowe i szczere odpowiedzi.

new

Witam, Jest ktoś w stanie przybliżyć jak w chwili obecnej jest w firmie? jakie narzędzia , atmosfera, jaka pozycja rynkowa firmy? z góry dzięki pozdr.

kumaty gość
@new

Z całym szacunkiem do firmy ale odradzam. Atmosfera fatalna, co lepsze narzędzia to sprzedają. ciśnienie na klientów a ceny z kosmosu.

anim

a jak wygląda praca w mikołowie w biurze? jaki jest kiero tego oddziału?

;-)

witam mam pytanko, kto jest handlowcem w radzionkowie? a jak nowy szefffff hubu radzionków? i co sie stalo z poprzednikiem? dostal ktos wypowiedzenie na koniec roku?

kikut

Tak, oczywiście. Tu możemy się rozwijać. Co jakis czas organizują nam szkolenia np. jak obchodzić się z miernikiem do pomiarów, jezdzić wózkiem widłowym itp. mamy wspanialych kolegów co pokażą nam jak przetrwać 8 godzin w pracy udając że się coś robi. Pomocnych kolegów z innych oddziałów co zawsze mają dla nas czas i sprzęt gotowy żeby go przekazać innemu oddziałowi. I ta wspaniała kadra zarzadzająca co liczy się z naszym zdaniem i wspiera nas.No i jest jeszcze nasz drogi pan prezes, który jest moim idolem. Kiedyś tez chce taki być.

nick i lauda

CRAMO to najlepsza firma na świecie. Jej szefem jest najwspanialszy człowiek (usunięte przez administratora) . Asystuje mu przecudowny, wspaniałomyślny i empatyczny (usunięte przez administratora). To w tej firmie rozwinęła się moja i moich kolegów kariera. Zawsze o nas dbali jak tylko się dało. Pracownicy to dla nich najważniejszy element firmy dlatego tak bardzo dużo ludzi przyjmują. Szkoda, że wielu naszych kolegów nie umie tego docenć i odchodzą porzucając te wspaniałą firmę... Dlatego na cześć prezesa zaśpiewamy razem: łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje prezes CRAMO, (usunięte przez administratora) To śpiewałem Ja, Jarząbek Będzie premia panie prezesie ??? :) aha, i uprzejmie chciałem donieść, że... .

TomRent

nie wiem czy wiecie ale za drobną opłatą dana firma może kasować posty które nie są po ich mysli. Więc to forum jest do niczego. Pozdrawiam

kolo

popieram, usuwają wszystko co nie jest napisane pod nich. (usunięte przez administratora). z takim forum, trzeba gdzieś się przenieść

nickilauda

już czwarty wpis usunięty. Tak wygląda demokracja i prawo do opini. Możesz wyrazić swoją opinię ale pod warunkiem, że chwalisz pana... znad morza martwego.

animrumru

kibuck CRAMO czeka na naiwnych.

bruno

"praca czyni wolnym" więc orajcie drodzy koledzy i koleżanki, może kiedyś uda wam się wyrwać z tego obozu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO