Opinie o CRAMO w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie CRAMO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CRAMO o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRAMO w Krosno

pyrek

tak czytam te posty i jedna myśl mi przychodzi do głowy... z tego co widzę większa część piszących tutaj to osoby pracujące w tej korpo i strasznie się męczą . Eh... zmieńcie pracę ludziska! po co tam siedzicie? przecież jest tyle lepszych ofert gdzie można pracować i się nie przemęczać, udawać i ściemniać... NO TAK, skoro wam taaaaak strasznie źle to może mniej gadania a więcej dojrzałych decyzji hm?! a nie, skoro tu się użalacie to jesteście mało dojrzali. Czy oni was przykuli do krzeseł?

Leon

Oczywiscie są stabilne warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na 3 miesiace. Druga na 2 lata. Trzecia na dwa lata. Kilejna czwarta na stale. Z tym ze do tzeciej raczej nie dotrwasz ;) A nawet jesli ci sie uda to i tak nic nie zmienia bo jak chcą cie zwilnic to sie nie Liczą z tym jaką masz umowe. Wpada (usunięte przez administratora)i sciemnia ze to nie jego decyzja ze on tylko wykonuje polecenia (usunięte przez administratora). Liczą się wyniki. I chodź. bardzo bedziesz sie starała to nigdy nie osiagniesz premi bo zawsze cos wymyslą zeby nie placic. 3 tys brutto na początek i tak juz zostaje. Socjal jest w lux medzie tylko ze w podstawowym pakiecie wiec za dodatkowe badania placisz. Bon na swieta jest ok 300zl i jak zasluzysz to dostaniesz uscisk dloni (usunięte przez administratora):) uscisku dloni (usunięte przez administratora) niestety nie dostaniesz bo jestes tylko zwyklym pionkiem w korporacji i on nawet nie wie o twoim istnieniu. Powodzenia

Leon

Oczywiscie są stabilne warunki zatrudnienia. Pierwsza umowa na 3 miesiace. Druga na 2 lata. Trzecia na dwa lata. Kilejna czwarta na stale. Z tym ze do tzeciej raczej nie dotrwasz ;) A nawet jesli ci sie uda to i tak nic nie zmienia bo jak chcą cie zwilnic to sie nie Liczą z tym jaką masz umowe. Wpada dyrek i sciemnia ze to nie jego decyzja ze on tylko wykonuje polecenia prezesa. Liczą się wyniki. I chodź. bardzo bedziesz sie starała to nigdy nie osiagniesz premi bo zawsze cos wymyslą zeby nie placic. 3 tys brutto na początek i tak juz zostaje. Socjal jest w lux medzie tylko ze w podstawowym pakiecie wiec za dodatkowe badania placisz. Bon na swieta jest ok 300zl i jak zasluzysz to dostaniesz uscisk dloni dyrektora :) uscisku dloni prezesa niestety nie dostaniesz bo jestes tylko zwyklym pionkiem w korporacji i on nawet nie wie o twoim istnieniu. Powodzenia

byly pracownik

Zarobki 2500. Nie ma szans na podwyzki

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRAMO spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno

wuwua

zapraszamy :)

stefan

Witam, mam pytanko do was: na jakie zarobki może liczyć kierownik odziału wypożyczalni cramo w kielcach?

dobrarada
@stefan

Musisz dotrzeć do osób które zrezygnowały(z tego dobrobytu)kierownik Szymon namiary od serwisanta Kielce.Nie zawracaj sobie głowy

obserwator

we Wrocku szukają PH? czyżby Piotruś odchodził? No nareszcie

wuwua
@obserwator

:) miłego weekendu

ziom

Faktycznie wymagania kosmos zarobki dno.Omijacie z daleka pseudo pracodawce.

oli

Pracować we Wrocławiu za 2000 - 25000 zł śmiech na sali . Szanujący handlowiec pracuje za minimum 3000 zł . Ta firma porażka byłem na rozmowie wyśmiałem ich pensje.

ostatni sprawiedliwy

Rekrutacja rozbudowana do granic absurdu(5 etapów!)nie wiem czy Tusk na szefa Rady Europejskiej musiał przejść tyle etapów:)Jeżeli ktoś z poza Warszawy aplikuje radzę poświęcić sobie ok. miesiąca na kolejne etapy oraz przeznaczyć sobie odpowiednie fundusze na przemieszczanie się pomiędzy firmą rekrutującą, oddziałałem firmy a siedzibą spółki gdyż Prezes nie jest zainteresowany wyjściem na przeciw tj. zwrotem poniesionych kosztów czy też spotkaniem się we właściwym terytorialnie oddziale. Typowa buta i arogancja wobec innych(ciekawe czy zagraniczni włodarze o tym wiedzą i to akceptują).Może jest ciężko na rynku Pracy ale uważam że należy się szanować i uczyć rozumu; a konkurencja nie śpi i z sukcesami tę sytuację wykorzystuje. Tak trzymać Prezesie (usunięte przez administratora)

klopsik

Każdy jest dorosły i wie co robi. Jeżeli się nie cenisz i odpowiadają ci warunki pracy za 2 tyś miesięcznie to pracuj. Cramo ciągle szuka serwisantów, bo nikt o zdrowych zmysłach, z uprawnieniami, znający się na budowie maszyn (nie mówię o tych co pracują w cramo jako serwisanci a nie mają pojęcia o naprawach) nie przyjdzie pracować za takie pieniądze.

fikus

Wszyscy wiedzą jak wewnątrz firmy jest źle. My nie walczymy z konkurencją o klienta (bo tu już dawno walkę przegraliśmy) my walczymy między sobą o te ochłapy które pozostały z klientów. Brawa dla kadry zarządzającej, z tych ich "genialnych" pomysłów na uzdrowienie firmy żaden nie przyniósł zamierzonego efektu. A przecież płacą im za myślenie.... Jedno co im wychodzi to zwalnianie ludzi, ale i to nie zawsze bo zwalniają nie tych co powinni. Na rozmowie kwalifikacyjnej obiecują pensje na okresie próbnym 3 tyś brutto plus premia. Po okresie próbnym pensja zostaje bez zmian, a premii jak nie widziałeś to i tak nie zobaczysz. Są to tylko słowa zachęty nigdy nie zrealizowane.

olisadebe

dubaj2010 a Twoim zdaniem mamy udawać że jest wszystko ok? Pachniesz kierownikiem lub centralą. Nie jest wam na rękę że ludzie piszą co myślą bo stracicie dobrze opłacane stołki...

fikus

Żenująca to jest pensja.

kolo

Jeśli chodzi o "lojalki" w cramo to w przypadku zwolnienia przez pracodawcę nie trzeba nic zwracać. W przypadku jeśli sam chcesz się zwolnić a firma cię straszy lojalką, proponuję udać się do prawnika. Koszt takiej porady ok 100 zł a on już was pokieruję jak to załatwić. Firma zabezpiecza się lojalkami bo boi się że ludzie masowo zaczną odchodzić. A wy boicie się odejść bo myślicie że będziecie musieli płacić. 2.000 netto to średnia pensja serwisanta w cramo. Czy warto? sami zadajcie sobie pytanie.

serwis

A to nie zwalnia się maniuś? Ostatnio sam się chwalił że był na kilku rozmowach u konkurencji i pier***li cramo za takie pieniądze. Więc mamy chyba jasność :>

WWA

Marcina nie zwolnią bo to obecnie najlepszy serwisant... Za dużo osób wstawiłoby się za nim. Niech zapytają ludzi oni powiedzą kto sieje ferment w firmie i komu robić się nie chce. Poza tym on nie szuka pracy, to więcej niż pewne. Za dużo lojalek :))) To musi być ktoś z mińskiej komu się kończy umowa - może na kolejnym spotkaniu się dowiemy....

kolo

jeszcze jest Zbyszek i Krzysio, obydwaj bardzo kumaci, uczynni i pracowici. Ja tu widzę niezły (usunięte przez administratora) w tym Cramo

dudek

tam na mińskiej pracuje marcin , kumaty i pracowity gość, robi w cramo ponad 10 lat, ale też ma już dosyć tego całego syfu, podobno szuka roboty więc mariana nie zwolnią , bo kto będzie robił

pikuś

Jeśli chodzi o Warszawę i serwisantów to umowy na czas określony są tylko na Mińskiej... Chyba ze ten nowy z Puł. nie daje rady

Zostaw merytoryczną opinię o CRAMO - Krosno

CRAMO