Agencja Reklamowa WIZARD

Opinie o Agencja Reklamowa WIZARD

muza 2013-03-25 12:54:18
Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam.(usunięte przez administratora) Życie zmarnujesz.
ronaldo 2013-09-03 11:50:36
anonim - 2013-07-08 18:55:27

Hej, polecacie chociaż Agencje Reklamową WIZARD na start, by zdobyc doświadczenie?
ha, ha ha
na start
dobry żart
daj se spokój, człowieku, nerwy szanuj
bbb 2014-06-04 19:19:12
Bekson 2014-06-05 12:10:38
"Jak jestes mlody i ambitny to polecam. Ci ktorzy odchodza po dwoch czy trzech miesiacach to nieudacznicy i tylko pluja jadem. Ja pracowalam sporo dluzej tylko potem musialam niestety przeprowadzic sie do krakowa."

Tomuś nie ( usunięte przez administratora ):)
True 2014-06-09 10:55:34
Tragedia. Strata czasu i nerwów.
2heavy2win 2014-06-12 10:21:42
Przypadek? Nie sadzę :)

"Agencja" - żart tyle w temacie.
pan kleks 2014-11-27 12:04:18
Nie ma tam nikogo na stałe :-)
dobry 2015-09-09 20:19:23
Po krótce: umowy raczej nie dostaniesz, a jak dostaniesz minimum na zlecenie i resztę na dzieło, to wypłaty będą się spóźniały, aż w końcu przestaną wpływać. Argument to zawsze "klient nie przelał pieniędzy, musimy być bardziej wydajni, to będziesz mieć pensję". Na początku nasłuchasz się, jaki potencjał ma firma i jak prężnie się rozwija, do czasu aż zimą będziesz siedzieć w kurtce, bo rachunki za ogrzewanie są za wysokie. Ten prężny rozwój to zwykle zatrudnienie jednej nowej osoby, która - de facto jest jedyną osobą poza szefem, która tam pracuje. Dobrze gdybyś była pod telefonem do ok. 23:00, czasami w soboty. Będą cię chwalić, do póki się nie upomnisz o zaległą pensję; wtedy Tomasz S. uzna, że niczego się nie uczysz, jesteś za mało wydajna i na pensję to tak właściwie nie zasługujesz. Pensja - podaj najwyższą stawkę, bo będzie zbita o ok. 40% i co miesiąc zacznie się kurczyć. A najlepiej odpuść, bo nerwy zszarpiesz, jak każdy z nas, kto miał coś wspólnego z tą firmą.
calaprawda 2015-09-11 12:20:30
Masakra...to jest agencja w której praktycznie nie ma pracowników bo wszyscy po koleji ucikeają natychmiast po tym jak orientują się w sytuacji, przetargi bądz ewentualne zlecenia wygrywa się i wykonuje ludźmi w procesie etapu tzw. rekrutacji. Serdecznie przestrzegam.
gość 2015-09-14 09:45:06
Uwaga na zadania rekrutacyjne typu „zrób prezentację”, żeby poznać twoje umiejętności. Niby nie na cele działalności firmy, ale tak naprawdę jest jak piszą poprzednicy. Narobisz się, masz mało czasu, właściciel będzie miał robotę zrobioną za darmo i tyle twojego. Szkoda czasu na tą firmę-krzak.
Anka 2015-09-22 15:48:15
a ja polecam - w żadnej innej agencji nie miałam do czynienia z tyloma ciekawymi projektami i mocnymi markami. tam zdobylam najwieksze doswiadczenie i teraz procentuje. w sieciowkach nie ma szans zeby miec nawet stycznosc z takimi klientami - nawet jak ma sie kreatywne pomysly, a w Wizard mozna bylo rozwinac skrzydla. polecam!
narno 2016-05-08 10:15:03
No wiesz @kaja, nie jest to byle jakie stanowisko, więc może nadal szukają, bo chcą mieć wiele możliwości. Co do tego stanowiska, warto zwrócić uwagę, że nawet i zarobki powinny przekraczać te 4000 złotych netto, wymagana jest jednak znajomość angielskiego
Zostaw swoją opinię o Agencja Reklamowa WIZARD - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa WIZARD