Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk

Poznań

Opinie o Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk

anonim 2009-04-22 14:35:57
Słowa kojarzące się z Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca.
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .żaden.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?od niskiej
Najbardziej podobało mi się w Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk:sama praca.
Najbardziej nie podobało mi się w Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk:własciciel.
Anonim 2012-12-20 13:11:31
Żenada, żenada i jeszcze raz żenada.
Właściciel z ego wybujałym do granic możliwości, gbur, niezwykle nieprzyjemna osoba.

Żal mi wszystkich, którzy kiedykolwiek się z nim zetknęli/zetkną.
Gonada 2015-03-28 14:58:16
wlasciciel nie uznaje wielkanocy wienc pracownicy moga zapomniec o premi swiatecznej. na boze narodzenie pracownicy otrzymuja paczki z tego co przysla reklamodawcy im do sprobowania. zasada jest jedna general ma zawsze racje, a jak nie ma racji to nigdy sie do tego nie przyzna albo zakrzyczy prawde. zarabia i pracuje sie tylko na niego. niejasne zasady premiowania za zalatwiane reklamy powoduja ze niewazne jak sie pracuje to premia jest ta sama albo zawsze nizsza. bo wynagrodzenie w tej firmie opiera sie na podstawie pensi (minimalnej) i premi. general obiecuje zlote gory a potem z himalajow zostaje dolina albo depresja. nie polecam pracodawcy. zdecydowanie nie!!!!!!!
SamWieszKto 2015-04-30 15:05:10
Żenująca płaca, która pozwala co najwyżej wegetować. Oczekiwania wobec pracownika są takie, jakby pracował w Timesie. I ten naczelny... gdyby mógł, to generalowi wślizgnąłby się pod buty. Krótko mówiąc - nie myśleć, nie mieć własnego zdania i dziękować Bogu za "szansę rozwoju u lidera".
Robert 2015-08-04 14:59:15
Pracodawca dobry, zatrudniający wyłącznie na etat z pełnym ZUS. Zarobki również dobre, żadnych umów śmieciowych, zawsze premie i kasa na czas. Warunki pracy na najwyższym poziomie, prestiż w biznesie wydawniczym ze względu na tytuły które są wysoko notowane w rankingach badań międzynarodowych.
Karakuliambrio 2015-08-11 08:54:20
Żeby się wypowiadać publicznie, to:

1. Trzeba umieć mówić i pisać. Tak, tak użytkowniku GONADA. Nikt by Cię nie zatrudnił, a zwłaszcza Biuro Promocji i Reklamy GENERALCZYK. Błędy jakie popełniłeś/popełniłaś - dyskwalifikują Cię jako wiarygodnego. Na szczęście Twoja wypowiedź odstraszy tylko tych, którzy pracy szukać w redakcji... NIE BĘDĄ!

2. Czy właściciel firmy jest wymagający - TAK! Czy jest twardy - TAK! Czy lubi kontrolować pracowników - TAK! ...ale do jasnej anielki - przecież MA DO TEGO PRAWO! To jest prywatna firma, o ugruntowanej marce i renomie. Prowadzona jest twardą i zdecydowaną ręką - tylko czy to są wady?!? No to ja zapytam tych wszystkich, co się tutaj negatywnie wypowiadają - co Wy stworzyliście?!? Ilu pracowników zatrudniacie i jaką macie pozycję na rynku... nie pracy, na RYNKKU PRZEDSIĘBIORSTW! Zanim ktoś podniesie rękę, zanim rozwiąże swój pyskaty język - niech się dobrze zastanowi, co sam stworzył! Weźcie się do roboty - konkretnej. Zakładajcie firmy, płaćcie podatki, zwiększajcie nasze narodowe PKB... a potem wrócimy do rozmowy!

3. No i jeszcze jedna kwestia. Chciałbym z tymi wszystkimi malkontentami porozmawiać o pracodawcach, którzy ZAWSZE zatrudniają na uczciwych umowach z pełnym pakietem ZUS i socjalnym. Kto z Was zna pracodawcę, który pilnuje terminów, płaci zawsze na czas... i uczciwie, bez ściemy przedstawia warunki zatrudnienia... ja mogę policzyć na palcach jednej ręki …a to, że jest twardy w negocjacjach? Phi - może to Wy, malkontenci, nie potraficie rozmawiać  No cóż – rozmowa to sztuka, to dar i nie każdy ją posiada!
Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk, to jeden z najsolidniejszych pracodawców z jakim miałem do czynienia!
Mariusz 2015-12-03 10:45:06
Ogólnie mówiąc pracodawca trzyma poziom. Wiadomo, że raz jest lepiej a raz gorzej. Docenić mogę stałość pracy i atmosferę. Dla mnie plusem była także dogodna lokalizacja.
Paw 2015-12-30 18:01:24
Pan (usunięte przez administratora) to bardzo dziwna Persona! Płaci na czas, ale najniższe pensje. Dodatkowo premia nie jest adekwatna do ilości i jakości wykonanej pracy, tylko zależy od widzimisię Prezesa. Jeśli ktoś chce się związać z tą firmą raczej niewiele się nauczy, bo brakuje tam profesjonalnych pracowników i dalekowzrocznej strategii, ale jest za to duża rotacja na stanowiskach. Można zatem poznać sporo nowych, ciekawych ludzi! Jest to zaleta pracy tym biurze. Jednak kto się zatrudni w liderze wszystkiego (samozwańczy tytuł przyznany sobie przez Pana Prezesa), szybko szuka innej pracy.
byla pracownica 2016-01-08 14:52:45
a jaka to motywacja jesli zalezy od uznania i nie odpowiada pracy jaką sie wlozylo! nie zaluje decyzji, ze odeszlam. pencja niska i atmosfera w pracy nie sprzyja rozwijaniu.
były pracownik 2016-01-28 21:36:29
Jak KTOŚ siedzi o 2 w nocy na komputerze, żeby wpisać POZYTYWNĄ opinię, to chyba późno wrócił z pracy do domu....Może miał SZKOLENIE...
ziobr 2016-02-11 09:11:40
Przecież tam nie było i nie będzie żadnych szkoleń. Nawet wtedy, jak były propozycje darmowych w ramach programów UE.
nikt 2016-04-26 12:28:48
W tej firmie nie ma działu IT. W przypadku spóźnienia (korki) piszesz wyjaśnienie. Nie ma szans odpracowania tego czasu. Spóźnienia sprawdzane są przez właściciela, który wyposażył budynek w system kamer, a komputery w kontroling pracy. Ważne są tylko pieniądze.
XYZ 2016-06-09 12:58:12
Kto to pisał? Bełkot PR
eok 2016-07-08 22:47:07
Dystrybucja olejów samochodowych do najprostszych nie nalezy, ale przynajmniej można być pewnym tego, że zarobki beda adekwatne do powierzanych obowiązków.
Zostaw swoją opinię o Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk