OZPS Orzechowo

Opinie o OZPS Orzechowo

anonim 2011-01-11 18:22:00
Cała prawda o OZPS! [usunięte przez moderatora]
bill cosby 2011-01-11 22:56:14
zarobki smiechu warte wyzysk totalny pracownika ciezkie warunki rozne uklady jedni pracuja inni sie [usunięte przez moderatora] jeden traktowany jak ksiaze drugi jak smiec!!!!nie polecam nikomu tego komunistycznego zakladu [usunięte przez moderatora]
jan 2011-01-16 13:55:29
[usunięte przez moderatora] pracowałem prawie 10 lat tam w tych dobrych czasach 96-06. i wspominam prace tam dobrze.
Waldek 2014-04-03 18:33:43
Na allegro kiedys pracownicy sprzedawali odznaki zasłuzonego pracownika OZPS Orzechowo, to chyba im się nie przelewało.
pilot 2014-04-14 21:37:06
to wszystko dlatego, że ludzie teraz nie szanuja tego typu nagród, a było to moim zdaniem ładny gest ze strony OZPS
ian 2014-04-27 16:34:29
Nadal dają Wam takie nagrody, no i napiszcie szczerze, odznaka to jedno, ale czy wiązały się z tym premie/podwyżki?
uczciwy 2014-08-06 19:48:24
A co powiecie na temat mistrza produkcji J.K. co byl w pracy pod wpływem alkoholu zostanie w zakładzie czy zwolnia go?
pijany 2014-08-08 21:52:22
zostanie zwolniony lub trafi na presy :)
ddd 2014-08-21 12:52:57
A kto będzie nowym mistrzem ?
anonim 2014-11-05 20:34:09
a teraz to już nie OZPS tylko Sklejka Orzechowo S.A.
oskar 2014-12-09 19:02:12
No i powrót mistrza J.K . gdzie tu sprawiedliwość to teraz nawet jak pracownik zostanie przyłapany po alkoholu bedzie póżniej awansował na mistrza
boombox 2015-04-03 18:17:51
Szkoleń oprócz BHP i Ppoż chyba innych nie uświadczysz będąc zwykłym szarym pracownikiem produkcyjnym. Zarobki od najniższej krajowej za pomoc w produkcji do ok 1800-2000zł z premiami dla maszynowych netto. Nie mówię tu o szychach na stołkach bo tego to chyba nikt nie wie. Praca nawet fajna, da się lubić. Ludzie różni jak wszędzie, od psycholi do na prawdę w porządku osób. Kadra kierownicza i mistrzowie też spoko. Może oprócz Wojtusia co to wciąż zakręcony i za bardzo nie wie gdzie jest i po co....(nie wiem u kogo siedzi w tyłku bo już dawno powinni go pożegnać) Niech lepiej prywacizną się zajmie może chociaż to mu dobrze wychodzi.
Do oskara: A jaką chciałeś sprawiedliwość jak nie miał kto J.K zastąpić! To musieli go przywrócić, bo by wydział stał. pozdro pracownicy!!!!
ajsiju 2015-04-13 19:43:49
oj szyszki to tutaj się objadają - tak wiele za tak niewiele (bo to jest MIŚ) "- Powiedz mi, po co jest ten miś?
- Właśnie, po co?
- Otóż to. Nikt nie wie, po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!."
obserwator 2015-04-13 20:00:57
uczepiliście się J.K jak rzep psiego ogona czasem każdy ma dzień słabszy ale swoja robotę wykonuję dobrze od wielu lat lepiej gryść tych co bumelują a jedzą
Pracownik199 2015-07-26 12:28:58
A może dodacie trochę na temat kierownika T. i jego zastępcy!!!!!!!
xxx 2015-07-29 10:44:40
spoko kierownik znający się na robocie no może obiboki i cwaniaki mają z nim pod górkę
mistrz 2015-09-21 17:08:28
aż strach pracować w tym zakładzie zwłaszcza na drugiej zmianie. kiedy wozkowy J. na zmianie jest pijany który ledwo na nogach się trzymie i wsiada na wozek rozwala materialy najeżdza ludzi. a Mistrz S. stoi i tylko się patrzy nawet nie reaguje. Ciekawie jakby komus się cos stało co by zrobił.
mistrz 2015-09-27 14:31:30
pisarzmiłosci- jakbym niewidział ze on przatrzy to bym nie pisal a widziałem . a co jemu moialem zwrocic uwagę jak on ma to gdzieś, a po zatem to należy do jego obowiazkow a nie ludzi rozprowadzi na stanowiska i to wszystko. lepiej by jeszcze na maszynie robił a nie siadział na (usunięte przez administratora).
baba 2016-05-13 09:04:25
o jakiej komunikacji mówisz w sklejce profilowanej?
Zostaw swoją opinię o OZPS Orzechowo - Orzechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZPS Orzechowo