logo P.P.H.U. ARTIZO Urszula Czwartkowska

P.P.H.U. ARTIZO Urszula Czwartkowska

Sobieszyn

Opinie o P.P.H.U. ARTIZO Urszula Czwartkowska

Anka 2014-05-28 11:36:00
Szefowa wymagająca ale można się od niej dużo nauczyć, ogólnie nie jest źle, płaci bez problemu. Warunki w firmie też niezłe - może tylko pomieszczenia trochę za wysokie. Pracowałam krótko (4 miesiące) i jakiś czas temu - niewielka część pracowników nie była zadowolona ale większość chwaliła sobie pracę w tej firmie.
Anka 2014-06-03 20:44:04
Niektóre osoby nie były zadowolone że szefowa pilnuje co robią w czasie pracy, ganiała głownie za prywatne rozmowy przez telefon, palenie papierosów itp. Ale wiekszość osób szczególnie które długo pracowąły były zadowolone z zarobków i traktowania. Ogólnie mówiły że jest ok i zarobki większe niż u konkurencyjnych firm.
Gosia 2015-07-16 19:29:18
Pracowałam 6 lat temu - można było zarobić i nie było problemu z wypłatą czy też ze świadczeniami pracowniczymi. Teraz firmę przeniesiono gdzieś koło Łodzi ale pracodawca jest OK
ghysjk 2016-04-23 11:57:00
może nie tyle zdeterninowanym @felix, po prostu może niektórym nie odpowiada tego typu praca. Ja nie popieram jak w firmach są duże rotacje, bo to takie dziwne mi sie wydaje, nie mają żadnego przywiązania do pracownika. Choć może to tylko moje wrażenie.
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U. ARTIZO Urszula Czwartkowska - Sobieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. ARTIZO Urszula Czwartkowska