Pack-Film

Balice

Opinie o Pack-Film

Katastrofa 2010-12-29 06:44:00
Po prostu cieszę się, że już tam nie pracuję !!!
Tak jak ktoś pisał Pack-Film = OPUS, FOLMAR. W Opusie rządzi już syndyk. Teraz kolej na Folmar, a co zostanie z nowego tworu Pack-Film z Prezeską Dorotą na czele, która musi wypełniać polecenia swojego byłego przełożonego to się okaże.
Ciągle przyjmują nowe osoby, bo generalnie sporo osób odchodzi z pracy. Przestrzegam przed pracą w Pack-Filmie !!!
ja 2011-01-21 11:10:37
Proszę napisz na jakm stanowisku ta pracowałaś, bo mam od nich propozycję pracy w sprzedaży ale powim szczerze śmierdzi mi tam wszystko...
Rick 2011-02-03 13:09:01
Przyjmują tam na stanowisko"fakturzysta" co nie jest adekwatne do tego co robisz,bo ..robisz wszystko i to w zawrotnym tempie (bez przerw np.5minut na śniadanie-pracuje się 9h albo i dłużej-brak płatnych nadgodzin), bez jakiegokolwiek przyuczenia do programu i wskazówek. Obecnie nie masz już umowy o prace tylko wymagają byś założył własną firmę i opłacasz sam za siebie wszystkie opłaty(ZUS+VAT)-zarobki marne a spędzasz tam cały dzień na pełnych obrotach. Brak szacunku dla pracownika ze strony nadzoru.Brak podstawowych materiałów biurowych. Każde stanowisko pracy jest tam podobne wszystkie działy są w jednej sali. Mega chaos, ciągły stres praca pod presją czasu i obserwacja, czy nadążasz czy należy Cie zdopingować "jeśli nie nauczysz się pracować to 10-tego możemy się pożegnać".
Była pracownica 2011-02-19 08:47:27
Generalnie w Firmie obowiązuje taki standard. Starych sprawdzonych pracowników się zwalnia(usunięte przez administratora), że niby redukcja etatów. Pieniędzy się im nie wypłaca, bo po co ? Przecież nie pracuje już to nic mu się nie należy, a to że "zapierniczał" parę lat to tego w ogóle się nie bierze pod uwagę.
W nowej Firmie tak jak pisał Rick nie ma umowy o pracę tylko własną działalność trzeba założyć. Po co ? Po to żeby nie płacić. Wystawiasz fakturę i jesteś traktowany jak kontrahent jak Ci się coś nie podoba to do widzenia. Prezes ciągle ma nowe wizje, ale widzę że chyba się coraz bardziej w tym wszystkim gubi.
anonim 2011-04-10 22:08:28
a pracował ktoś tam jako przedstawiciel handlowy(key account manager)?
jeśli tak to opiszcie jak praca, wymagania i zarobki...pozdrawiam
jjj 2011-06-11 15:04:19
Nie radze nikomu tam iść do pracy !!!Pracowałam tam na szczęście krótko i w życiu bym już tam nie wróciła zarobki marne, wymagania duże.Wypłata nigdy w terminie. (usunięte przez administratora) rządzi a sam nic nie robi po za tym że rozłoży sie na fotelu i nogi wyłozy na biurko .Kultury u niego brak.
chudy 2012-04-12 17:26:16
Ogólnie rzecz biorąc ludzie mają skłonność do pisania negatywów i rzadko się zdarza, aby pisali coś pozytywnego. Jest to oczywista oczywistość z którą nie ma sensu dyskutować.
Ja jednak chcę złamać tą regułę i napiszę coś pozytywnego...
hmm
hmm
hmmmm?
Nic pozytywnego o tej firmie nie przychodzi do głowy.
Jak sobie coś kiedyś przypomnę to napiszę ;)
usługodawca 2012-06-12 10:15:56
packfim jest nie tylko idealnym pracowdawcą- tak samo traktuje partnerów biznesowych.
Na wpłatę zobowiązań czekam do dziś.
(usunięte przez administratora) jest nieosiągalna- ani drogą mailową ani telefoniczną...
widzę świetlaną przyszłośc przed tą Firmą
usługodawca2 2013-01-28 13:55:13
Potwierdzam opinię Przedmówcy! czekam juz kolejny rok na zapłatę faktur, ogólnie brak jakiegokolwiek kontaktu, sprawy w sądzie, a tam kolejne gry na zwłokę...nie polecam.
jjj 2013-03-09 15:54:10
Juz nie ma Pack-Filmu tylko teraz jest Pack-Film Export ale to samo nadal traktuja ludzi tak samo czyli jak bydło nie wypłacaja ,nie ubezpieczaja itp. itd. nikomu nie polecam tego (usunięte przez administratora).TRAGEDIA i tyle.
lilia 2013-06-24 14:01:43
Na początku wszystko ok są bardzo elastyczni super pracodawca , Później problem z wypłatami , (usunięte przez administratora) arogancja pracowało tam już bardzo wielu pracowników którzy byli traktowani jak śmiecie przez p. (usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia o druku myśli że zjadł wszystkie rozumy .
Pozwalniali najlepszych pracowników aby (usunięte przez administratora) miał wolną rękę , ponieważ nic nigdy nie załatwił działa tama jako szara eminencja mężczyzna ' przepraszam nie mężczyzna tylko mały człowieczek z kompleksami który dowartościowuje się traktując innych jak śmiecie "
Drugi Pan (usunięte przez administratora) , następny podstawiony prezes dyrektor (usunięte przez administratora) który nie ma zielonego pojęcia co robi ma podpisywać papiery , te które mu każą i tak aż do upadłości następnej Firmy.

Omijać Firmę z daleka poczytajcie na forach zaciągnijcie informacji w różnych Firmach handlujących granulatami , farbami , folią itp. Ile Firm oszukał PackFilm Sp. z o.o. FilmPack. Opus, PackFIlm Export LTD Sp. z o.o. to już trup prowadzony tak aby oszukać następne Firmy i ogłosić upadłość .
Uciekać od tych Firm chociaż jak mówią człowiek uczy się na własnych błędach i przestrogi nie pomogą musi sam się przekonać ,
Ale czy jest sens marnować sobie życie ?
Jak poszukacie na internecie znajdziecie pracowników którzy tam pracowali a było ich naprawdę dużo nawet bardzo i uwierzcie mi nikt z nich nic dobrego nie napisze .

słoneczko 2013-08-14 14:17:12
co miesiąc, jeśli pracujesz.. potem na ostatnią wypłate i ekwiwalent czekasz miesiącami o ile w między czasie firma nie ogłosi upadłości.. i tak działa każda kolejna.
słoneczko 2013-08-26 11:17:07
początkowo, jeśli nie wiedzą co w trawie piszczy, godzą się.. z desperackiej potrzeby wyżywienia rodziny, bo sytuacja na rynku pracy jest kiepska, podejmują pracę.. ale wiem że moje dziecko woli widzieć matkę szczęśliwą i mniej zarabiającą, niż dostać niewiadomo jakie smakołyki, a patrzeć jak rodzic wraca przemęczony, zestresowany, ledwie żywy. jak podejmiesz pracę, to utkniesz.. a potem i tak wylecisz jak im się wymyśli nie otrzymując wynagrodzenia. skoro już nie pracujesz, to ci się nie należy. pójdziesz do sądu pracy, w międzyczasie firma ogłosi upadłość, i tak zostajesz z palcem w ..
2013-09-08 17:04:38
Są i tacy co potrafili tam wytrwać kłamiąc, oszukując i wkoło rozpowiadając na innych nieprawdziwe opowieści. Te właśnie osoby mają naprawdę dobre warunki pracy i całkiem dobrą pensję, nie robiąc zbyt wiele. Nasuwa się pytanie czym sobie zasłużyły na takie dobre warunki??? Bo przecież nie ciężką i sumienną pracą bo tam takich nie doceniają. Myślę że (usunięte przez administratora) postawił na złe osoby, które doprowadziły do upadłości kolejnych Firm a szkoda bo potencjał i klienci godni pozazdroszczenia. Atmosfera pracy zepsuta złym zarządzaniem i osobami takimi jak (usunięte przez administratora) której wydaje się że jest już Prezesem a naprawdę dużo jej brakuję, zwłaszcza inteligencji. Pozdrawiam elitę pracowników którzy niestety zostali już zwolnieni a praca z nimi była przyjemnością!!
nie ważne 2013-09-26 15:49:03
każdy jest sflustrowany, jak zostaje zwolniony, tym bardziej bez konkretnego powodu i ja też takie odczucia miałem, jednak w przeciwieństwie do tego, co czytam powyżej uważam, że każdy pracuje, tak jak potrafi i praca nie była złą, a ludzie, z którymi się pracowało, byli całkiem OK- jak w każdej pracy. Jak sobie ktoś pościelił, tak miał. A jeśli chodzi o przyszłość, to faktycznie firma jej nie posiada, ale przecież zawsze może powstać nowa:)
oszukany 2013-10-03 16:03:07
Witam, ta firma jest niewypłacalna wiszą nam pieniądze od sierpnia i dalej zwodzą że zapłacą i tak się ciągnie. (usunięte przez administratora)
K. Lenda 2013-10-10 23:11:03
Tylko człowiek podły i prymitywny oskarża kogoś w sposób anonimowy.Dla wyjaśnienia - za płatności odpowiada manager firmy i firma - spółka, a nie osoba zatrudniona i zamawiająca cokolwiek - o płatność należy się zwracać a nie do jej pracownika. Umieszczanie takich postów jest niezgodne z prawem - regulamin mówi o tym jasno- w §8 pkt 3. "Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety." Zwrócę się do administratora o usostępnienie danych autora i proszę spodziewać się reakcji prawnej.
Polecam też gorąco słownik języka polskiego. A poza tym nie przypominam sobie jakiejkolwiek firmy, którą naraziłbym na jakiekolwiek straty w czasie mojej pracy w Packfilm Export - już pomijając fakt, że nie pracuję tam od dwóch miesięcy.
rozczarowany 2013-10-29 18:27:00
wyjątkowo paskudna praca w tej firmie nie polecam!
gość 2013-11-25 14:37:54
Do Pana (usunięte przez administratora) Pan chyba też potrzebuje słownika, no ale mniejsza o to, takie straszenie nic Panu nie da prawda jest taka że firma jest niewypłacalna i to jest fakt a nie oczernianie więc na nic Pana kodeksy prawne. Druga sprawa dziwna, skoro Pan już tam nie pracuje skąd taka troska o dobro firmy.
xxx 2013-12-10 02:47:21
stanę w obronie Pana Lendy. Pracowałam w tej firmie i wiem jak to wygląda w praktyce - PRACOWNICY CHODZĄ I PROSZĄ SIĘ PRZEŁOŻONEGO ŻEBY UREGULOWAŁ (usunięte przez administratora) Żenada, ale prawdziwa. Nie pracownicy winni, bo nie oni decydują o finansach firmy.
K. Lenda 2013-12-13 13:21:28
Nawet już nie pracując w firmie powinno się zachowywać etycznie - nie ma to nic wspólnego z troską o dobro tego pracodawcy - a jedynie z przyzwoitością. A sprawa "oczerniania" dotyczy używania mojego nazwiska w poście. Odpowiadając na wpis nie używam anonimowej identyfikacji - w przeciwieństwie do autora "gość".
gość 2014-02-13 14:23:57
no i w upadłości...
buźka 2014-12-28 00:51:22
niezadowoleni ex pracownicy którzy widzieli.. zmiana adresu - taki mały zabieg kosmetyczny.
ogólnie polecam tę firmę - każdy musi przejechać sie na własnym pupsku żeby sie przekonać. jak zaboli to zapamięta ;>
...a..a... 2016-09-03 22:03:36
Już jest nowa firma EBISU .......
Zostaw swoją opinię o Pack-Film - Balice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pack-Film