Tele Magic S.C.

Opinie o Tele Magic S.C.

JAREK B. 2015-01-17 19:26:54
Bardzo sobie chwalę swoją przeszłość w Tele Magic. Uczciwi pracodawcy pensja zawsze na czas na koncie albo w ręce. Premie adekwatne do osiągów w pracy. Rozstawałem się z firmą z cięzkim sercem Szczerze polecam jako pracodawcę.
Grzegorz 2016-10-17 11:04:59
Wiem, każdy ma swoją opinie. A jak wiadomo opinia jest jak dziura w czterech literach, każdy ma swoją.
Generalnie firma nie wiem, ale pracownicy w biurze ( przynajmniej dwójka ) niesamowicie niekompetentni.
Rozmowa rekrutacyjna z człowiekiem który nie był pewny czy punkt na Targówku podlega jemu sama w sobie była nawet udana.
Ale...
No właśnie...
Dobry człowieku ( jeśli to przeczytasz ) , dziękuję że zadzwoniłeś do mnie by mnie poinformować że mnie przyjęliście . Lecz gdy podczas rozmowy telefonicznej umawiamy się na konkretny termin na telefon do mnie aby mnie poinformować gdzie ; o której ; jak zaczynam pracę ... Oczekuję tego telefonu.
Bo korzystnie to Ty nie wpływasz swoją postawą na wizerunek firmy. W tej chwili nawet klientem nie mam zamiaru być.
Zostaw swoją opinię o Tele Magic S.C. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele Magic S.C.