Tele Magic S.C.

Opinie o Tele Magic S.C.

JAREK B. 2015-01-17 19:26
Bardzo sobie chwalę swoją przeszłość w Tele Magic. Uczciwi pracodawcy pensja zawsze na czas na koncie albo w ręce. Premie adekwatne do osiągów w pracy. Rozstawałem się z firmą z cięzkim sercem Szczerze polecam jako pracodawcę.
Grzegorz 2016-10-17 11:04
Wiem, każdy ma swoją opinie. A jak wiadomo opinia jest jak dziura w czterech literach, każdy ma swoją.
Generalnie firma nie wiem, ale pracownicy w biurze ( przynajmniej dwójka ) niesamowicie niekompetentni.
Rozmowa rekrutacyjna z człowiekiem który nie był pewny czy punkt na Targówku podlega jemu sama w sobie była nawet udana.
Ale...
No właśnie...
Dobry człowieku ( jeśli to przeczytasz ) , dziękuję że zadzwoniłeś do mnie by mnie poinformować że mnie przyjęliście . Lecz gdy podczas rozmowy telefonicznej umawiamy się na konkretny termin na telefon do mnie aby mnie poinformować gdzie ; o której ; jak zaczynam pracę ... Oczekuję tego telefonu.
Bo korzystnie to Ty nie wpływasz swoją postawą na wizerunek firmy. W tej chwili nawet klientem nie mam zamiaru być.
...w pizzy znał jednego 2017-01-24 23:21
Dobry człowieku jeżeli zależało Ci na tej pracy to powinieneś sam zadzwonić i się przypomnieć - kreatywności trochę. Ja byłem dwa razy na rozmowie u dwóch różnych rekrutujących osób. Za drugim razem się udało, pracuję w tej firmie już ponad rok i złego słowa powiedzieć nie mogę . Atmosfera super, premie za osiągi, imprezy integracyjne, normalni ludzie.
xpower 2017-02-23 19:28
Ja również miałem przygodę z firmą Tele Magic i nigdy nie dam złego złowa o niej powiedzieć. Pieniądze adekwatne do wykonywanej pracy i ilosci obowiązków. Pieniądze zawsze na czas, nigdy nie było żadnego opóźnienia. Kontakt z szefami i menadżerami wzrowy. Dobrzy pracownicy którzy zasługiwali na premię to takowe otrzymywali. Systemy premiowe również były sprawiedliwe. Jeśli ktoś chce zacząć karierę w telefonach lub ogólnie zacząć jako swoją pierwszą pracę to zdecydowanie polecam tą firmę, bo na pewno nikt tu nie zostanie oszukany.
Zostaw swoją opinię o Tele Magic S.C. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tele Magic S.C.