Opinie o PPHU Gritta w Wieszowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PPHU Gritta. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PPHU Gritta o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU Gritta w Wieszowa

Bolo

Byłem na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko spawacz,i miałem zadzwonić w niedziele czyli wczoraj do tego gościa kierowniczka o 16 i powie mi od kiedy zaczne czy od poniedziałku czy od wtorku .Dzwoniłem w niedziele ale nikt nie odbierał choć sygnał był wiec zrozumiałem że ten gość otyły wystawił mnie do wiatru po samej rozmowie z nim miałem już wątpliwości bo sprawiał wrażenie kanciarza i szuji a po przeczytaniu opini dzisiaj wiem że to prawda. Prawie zawsze spaślaki to podli ludzie żarcie im mózgi niszczy zamiast mózgu tłuszcz w łebie pływa .Omijajcie ten warsztat szerokim łukiem aby spaślak nie miał na żarcie .

bolo

Rozmowa trwała kilka minut gadał tak szybko jakby był umówiony ,zaznaczył że to nie tylko spawanie ale i pomoc mechanikom jak i jakieś wyjazdy no i że na początek umowa o dzieło aby sie poznać no i że 27 zeta netto na godzine i tyle nie odbierał wczoraj to i dzisiaj nie miałem po co dzwonić sam powinien zadzwonić dzisiaj rano ale widocznie to (usunięte przez administratora) i tyle.Pozdro

Wiedźmin Nowy wpis

Szkoda czasu i nerwów na tych (usunięte przez administratora) Radzę omijać z daleka tą pseudo "firmę"

@Wiedźmin

No a czemu bez konkretów ? Pracowałeś tam? Jak wrażenia ? Chciałam się tam dostać do kadr dlatego zależy mi żebyś określił się czy chodzi ci o konkretne miejsce w firmie, czy o co chodzi ?

Ile jest zmian w PPHU Gritta?

Bolo

@Bolo

No a dzisiaj próbowałeś się kontaktować z nimi? Warto przedzwonić. Jest poniedziałek. Po co te nerwy :) Opowiedz mi proszę jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna

bolo Nowy wpis

Czy jest jakaś różnica w zarobkach, jeśli chodzi o formę zatrudnienia? Podajcie widełki. Bo pisaliście, że obowiązuje tutaj zarówno umowa o pracę, jak i zlecenie. Ponoć tę kwestię ustala się po rozmowie. Dlatego dopytuję o to, aby wiedzieć, jaką formę zaproponować, jeśli skladałbym tu CV i chcieliby mnie przyjąć.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Mariusz

Jestem operatorem ładowarki i myślałem coby tu przyjść o robotę popytać. Ale co to za słowa o zleceniu nie zgłaszanym i niepłaceniu na czas? A co ważniejsze ile tej kasy jest jak już ląduje na koncie?

Szef
@Mariusz

Iloraz inteligencji na rozmowie wstępnej ? Popytaj pracowników kiedy płacimy. ? Myśle ze nie narzekają .

Damian
@Szef

To znaczy że nie ma żadnych opóźnień i przelew jest zawsze w terminie? Z tego co pisali inni to kasa 10-tego. A jak z umową? Nadal tylko zlecenie czy można dostać coś stabilniejszego?

Robaczek
@Damian

Pracuje w firmie GRITTA już pewien czas. - wyplata jest zawsze w umówionym terminie, - jeżeli jest awaria sprzętu, SERWIS naprawia go, ponieważ sprawny sprzęt umożliwia funkcjonowanie tej firmy i wynagrodzenia dla pracowników, - forma zatrudnienia i jaka umowa(o pracę, zlecenie) po rozmowie z szefem. NIE TYLKO ZLECENIE. Firma Gitta TERAZ lepiej funkcjonuje i prognozy mam dobre dla niej.

Wenzi

Chciałem się zatrudnić w tej firmie, ale szef na rozmowie telefonicznej nie zrobił na mnie dobrego wrażenia i coś mi śmierdziało, wydawał się jakimiś (usunięte przez administratora). Ale stwierdziłem że pójdę do tej firmy na dzień próbny na następny dzień, i w sumie dobrze że tego nie zrobiłem a jak poczytałem opinie to mi się odechciało, jak szef nie płaci to (usunięte przez administratora) już na maksa.

Szef
@Wenzi

Myśle telefonicznie to można duzo mówić . Może twoje umiejętności były zbyt niskie ? Zapraszamy na okres próbny

Erni

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie jako mechanik ? Jakie warunki ? Na jakiej umowie ?

Genek

Jak tam u grity? Samochody zadbane i sprawne? Kasa się zgadza i na czas? Premie wypłacane w terminie? XD

Xxx

Jaką kartę Multisport??? Haha oni nie zapewniają wynagrodzenia! A co dopiero kartę Multisport !!!!!!

Jaka umowa obowiązuje w PPHU Gritta podczas okresu próbnego?

Były1

Umowa zlecenie w dodatku nigdzie nie zgłaszana hahaha lepiej omijać szerokim łukiem ????nie płacą o kasie zapomnij hege

Człowiek

Nie płacą.Ludzie na co wy czekacie zgłaszacie do PIP załóżcie sprawę i odzyskacie.Ja tak zrobiłem i zapłacili z nawiązką

Znajomy

Znam ich kupę lat wiem że zawsze ktoś przychodził do nich po swoje pieniądze.

@Znajomy

Dobra firma

@Konik

Ci co piszą te bzdury to (usunięte przez administratora)firma jest w porzo pensja zawsze przed 10 reszta co piszą to (usunięte przez administratora)

@Konik

Co już nic nie piszecie ciotki głupio pisać bzdury może odważny napisze swoje nazwisko pod wpisem

Byly
@Konik

Ty (usunięte przez administratora)wypłaty przed 10-tym wogle nie ma wypłat.O jakiej innej firmie piszą że nie płacą?Ty śmieciu jeden.

Były1

Drodzy koledzy może zgłosimy tą piękna firmę wszędzie gdzie się da za niewypłacane wynagrodzenia. Im więcej nas będzie tym większe szanse na odzyskanie należności. W grupie siła ????trzeba to zrobić bo robią z ludzi (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i zapraszam do współpracy

Byly
@Były1

Jestem za.Kto jeszcze?

Bialy

Nie płacą kasy!!!!!!!!!

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w PPHU Gritta?

Leon

Nie całe Oile je wogole otrzymasz

@Leon

Właśnie

Kiero

W tej firmie nie ma wypłat.Pracuje się społecznie.

Jasiek

U nas też chłopaki od nich bez wypłaty a juz 18 sty. Mówimy im że tyle lat po wojnie a Niemcy znowu (usunięte przez administratora)Polaków.(usunięte przez administratora)!!

Były1

Witam również zgadzam się z tym że nie płaci wszystkie telefony jak się dzwoni mówią abonent zablokowany. Wciskanie kitów ze 10 wypłata trzeba się prosić o kasę wypracowane godziny a tu kasy nie ma brak słów

Robert

Kradzież danych osobowych pod przykrywką pracy

byly

firma (usunięte przez administratora) totalne apeluje do wszystkich instytucjii tyou policja ITD oraz inspekcja pracy aby przyjrzaly sie tej dirmie oski jezdza przeladowane o prawie 10 ton

Chre
@byly

To ich powiadom.Co ty myślisz że inspekcja siedzi na tej stronie.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Gritta - Wieszowa

• Jak się pracuje w PPHU Gritta?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU Gritta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU Gritta?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU Gritta?

Kandydaci do pracy w PPHU Gritta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU Gritta