Opinie o Preston Filip Karoński w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Preston Filip Karoński. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Preston Filip Karoński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Preston Filip Karoński w Poznań

Były Pracownik

Przyszłym pracownikom radzę poważnie zastanowić się zanim podejmą decyzję o pracy w tym miejscu. Ja niestety zostałam "pożegnana" przez vice-prezesa Stanisława K. z zaskoczenia. Musiałam spakować swoje rzeczy w 10 sekund pod jego czujnym okiem. Po czym zostały mi rzucone pod nos dokumenty do podpisania. Wszystko bez wyjaśniania trwało 2 minuty. Na pytanie o powód usłyszałam tylko: "nic nie muszę wyjaśniać". Co najlepsze p. Stanisław K. jakoś "przeoczył" wcześniejsze poinformowanie o swojej decyzji mojego przełożonego, z którym podpisywałam umowę. No bo po co? Przecież on tu rządzi! Ciekawe, bo jeszcze tydzień temu przy ocenie rocznej i rozmowie z przełożonym nie otrzymałam żadnych sygnałów, że taki może być obrót sprawy. Tak wiec zamiast ludzkiej przyzwoitości i szacunku do pracownika wyszło niestety zwyczajne łajdactwo. Szkoda Panie Stanisławie, bo przy takim podejściu do ludzi i statystykach odejść (7 osób w ciągu 3 miesięcy!) to naprawdę niezbyt dobrze świadczy o zarządzających tą firmą, która zrobiła na mnie na początku zatrudnienia naprawdę pozytywne wrażenie.

@Ona

To do działu HR to zgłaszałaś czy bezpośrednio do szefa? Zastanawiam się czy można anonimowo zgłaszać takie skargi żeby uniknąć potem takich konsekwencji. Jeżeli zwolnili Cię w trybie natychmiastowym to chyba musieli podać oficjalny powód?

Helena
@Były Pracownik

Co?? To ktoś serio zwalnia w taki sposób? A co powiedział? Że zwalnia Cię, bo co? Nie dopytywałaś potem już?

@Helena

@Helena. Powiedział, że tak po prostu postanowił. Za plecami mojej Przełożonej (naprawdę super Dyrektor Sprzedaży!) i zaraz po moim powrocie z urlopu. Czułam się co najmniej jakbym okradła firmę. Gdy zapytałam o powód nie podał żadnych konkretów. Naprawdę cios poniżej pasa.

Ona Nowy wpis
@Były Pracownik

Witam..miałam podobną sytuację. Poszłam zgłosić nieprawidłowości , niekompetencję, donosicielstwo i generalnie niewłaściwe zachowania. Każdy normalny pracodawca by to uszanował u próbował rozwiązać problem a tymczasem następnego dnia zostałam zwolniona w trybie natychmiastowym. Bez wyjaśnienia. Szok to był dla mnie. Czułam się jak winna przed ława przysięgłych.. tylko czego. Pewnie dlatego że problemy jakie zgłaszałam dotyczyły ich (usunięte przez administratora) brzydko mówiąc,i Edytki podobno zaufanej osoby, które nic nie robi ale (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora) to pierwsza.A firma co..jak zwykle nic z tym nie robi. Widzę że kultura osobista w tej firmie nadal najwyższych lotów. Zakład to porażka. A później że są źle opinie..halo Karońscy nadal nic do was nie dociera jak widać.

Maja Nowy wpis

Czy ten chaos na produkcji, o którym pisaliście rok temu trochę się ogarnął? Co najbardziej kulało w tym temacie? Nie mieliście jasno wyznaczonych obowiązków czy nie było osoby, która mogłaby zarządzać produkcją? Chętnie się dowiem, bo mąż zamierza aplikować tutaj właśnie na produkcję.

Jakie są mocne strony pracodawcy Preston Filip Karoński?

Mikołaj Nowy wpis

W praktyce żadnych. Za zewnątrz wszyscy uśmiechnięci i pomocni , w praktyce bałagan i chaos na produkcji.

Pati

Nie polecam. Udaja niby dobra atmosfere.. A tak naprawde to jeden na drugiego. Szefostwa to nie obchodzi nic a kierownictwo jeszcze ma z tego ubaw i sami wdaja sie w intrygi. Zanim cos do Ciebie dojdzie to cała firma juz to wie.. Co z polityka prywatnosci.. No wlasnie nie ma. Starsi stazem.. Obijaja się, donosza na innych i podkladaja tzw swinki, nikt się nie lubi na produkcji ale za to jak kazdy pozory stwarza, kazdy taki wspamialy, wszystko wie najlepiej.. i jak ładnie się do siebie usmiechaja.. .Dosłownie Komedia... Jeśli chcesz tkwic w czeskim filmie. Twoj wybor.

Czarna
@Pati

Ja również nie polecam, brak profesjonalizmu. Gwiazdy myślą,że są wielkie.Jeden wielki (usunięte przez administratora) NIE WYOBRAZAM SOBIE TAKOEGO BRAKU DOSWIADCZENIA W SZKOLENIU NOWYCH PRACOWNIKOW.

Ona
@Czarna

To prawda...lepiej nie zaczynać.Opinie dają rzeczywisty obraz.Na rozmowach kwalifikacyjnych zawsze będzie świetlana przyszłość.A w realu...

Natalia
@Ona

A Ty zaczęłaś? Też możesz dać jakaś świeża opinie? Co takiego obiecują i mówią na rozmowie, a jak jest później?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Preston Filip Karoński spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Preston Filip Karoński?

Umowa o pracę po okresie próbnym

Bogdan

Na czas nieokreślony? Czy trzeba się przemęczyć rok lub nawet więcej? Jak to tu wygląda?

Heh
@Bogdan

Nie no gdzie masz od razu na czas nieokreślony umowe

Na jakich maszynach drukujących pracuje sie w tej firmie?

Nie polecam tej firmy.Oczekuja od pracownika ponadprzecietnych wynikow przy minimalnym wynagrodzeniu.Radze uważać również na panie ,które tam pracują doniosą na każdego,mały błąd i jesteś na dywaniku,a same tylko pierdołami się zajmują zamiast dobrze wykonywać swoją pracę.

Admin
@ja

Jestem tego przykladem. Zgadzam się w 100%Niestety zlo zwyciezylo. A cala ww sytuacja nadal trwa. Bałaganu narobia, a obrywaja inni. Nikt normalny tam nie wytrzyma. Nie tyka się g... Bo smierdzi. Powiedzmy sobie szczerze. Znizac sie do poziomu pewnych zachowac. Nie ma mowy. A szkoda, bo wszystko mogło by wygladac inaczej gdyby ktos mial łeb na karku. Z tego co wiem to juz dlugo trwa kazda na kazdego ma swoja psiapsiolke również.. Cwaniak za plecami a w oczu tchorz. Stracony czas. Dobre opinie napisza sami o sobie badz na prosbe.. Kazdy kto ma troche oleju w glowie i tam byl. Napewno nie napisze.

Paulina
@Admin

@Admin Nie dobrze, gdy w miejscu pracy panuje niezbyt przychylna atmosfera. Żaden z pracowników nie podjął kroków, aby poprawić jakoś stosunki pomiędzy osobami zatrudnionym w Preston?

Admin
@Paulina

Ciężko o jakakolwiek interwencje, kiedy nie ma osoby która poza czubkiem własnego nosa,pomogła by w rozwiązaniu panujących tam kilka lat nie porozumien, złej atmosfery. Wolą się nakrecać.. Zawsze mogą się z kogoś pośmiać, poobgadywać.. To łatwiejsze niz przeciwstawienie sie bandzie hipokrytow. Wiem co pisze.. Kilka tyg. miesiecy i sama to zauwazysz.

zainteresowany
@Admin

w jakiś dziale/charakterze tam pracowałeś? Jak wygląda praca w marketingu w tej firmie? Jakim szefem jest Pan Stanisław?

Markus

Czy potrzebują operatora Sztanc

Łucja
@Markus

Tak, szukają pracownika na to stanowisko. Zajrzyj na stronę firmy i aplikuj jeśli posiadasz wymagane uprawnienia. https://preston.pl/o-nas/kariera/

Tymon

@Pati Zawsze można zmienić firmę jeśli dobry pracodawca komuś nie odpowiada, a może to inspiracja konkurencji?

Pati
@Tymon

To są fakty...! Widzę,że spoufalone osoby zaczynają słodzić...super.. tylko niestety nie ma czego.

Polecam! Preston to bardzo rzetelna firma. Jest szansa zarówno na podwyżkę jak i rozwój. Z dniem wolnym raczej problemu nie ma, ale bez przesady. Pracodawca ma głowę na karku i nie pozwoli sobie "w kaszę dmuchać", ale to raczej traktować należy jako jego dobrą stronę, bo jest przy tym niezmiernie szczery, ale i uprzejmy. Poza tym jak zauważył ktoś powyżej jest również pomocny w sprawach "poza firmą".

Tak dokladnie. (usunięte przez administratora) wysmiewac sie, gnebic kolegow, siac ferment. Do (usunięte przez administratora)ktory nie mysli swoja glowa i zachowuje sie jak marionetka. Dokładnie tak jak piszesz.. Wszystko sie zgadza.

Mateusz Puszczyński

Nie do końca jest czytelne, jakiego dokładnie pracodawcę tu oceniamy. Jeśli chodzi o tę firmę: http://preston.pl/index.php, to mogę podzielić się opinią. To jedyne miejsce w mojej karierze zawodowej, gdzie byłem poddawany regularnemu mobbingowi. Celował w tym jeden z trójki właścicieli. Do tej pory nie jestem sobie w stanie wytłumaczyć, czy to ja osobiście czymś go uwierałem, czy to po prostu jakiś rodzaj psychicznego skrzywienia. Niemniej przyjemne to nie było. Mam nadzieję, że wiarygodności tej opinii dodaje fakt, że podpisuję się pod nią imieniem i nazwiskiem. Pozdrawiam!

Bylypracownik
@Mateusz Puszczyński

Stawiam na psychologiczne skrzywienie. Mam te same doświadczenia.

@Mateusz Puszczyński

Który? Konkretnie? Reszta wywodów to bez sensu.

Szym...
@Mateusz Puszczyński

Doskonale rozumiem.. Szkoda, że tak jest. Do tego jeden kierownik plotkach jak nie jedna kobieta. I badz tu madry, obiektywny. Zanim informacje dojda do ciebie to wczesniej zyje nimi cala firma, robiac dodatkowe pierdoly i nakrecajac się. I jak ma sie ktos czuc? Kiedy ci co maja reagowac udaja że problemu nie ma.. Skandal. Tak jest tam od lat.. Więc rozumiem.

@Bylypracownik

I ja również.. Moze by polaczyc sily..

Jaka atmosfera jest między działami w Preston Filip Karoński?

Nie najlepsza.. Kobiety z preston to intrygantki,noz w plecy. Po trupach do celu.. I one wlasnie tworza te kwasy.Nagonke.. Nikt ich nie ruszy.. Bo kto im przyjdzie?! Na dzien probny chyba.. Ale gadka rodzinna atmosfera.. Hmm jasne.. Chyba w domu.

Igor

Może kiedyś nie było idealnie ale ważne, że aktualnie firma ma opinię dobrego pracodawcy.

Pan R podobno idzie do Prestona hahaaa ciekawe jak długo tam się slizgnie hiihihii Powodzenia panie R

Przyjęli nowego zastępcę kierownika uważajcie na niego opala z papierosów pracowników!!!

aaa

Ile można wyciągnac na sklejarkach ? Stawka godzinowa ? jakieś nadgodziny ?

Olga

Od dawna nikt nie pisał na forum. Czy są ku temu powody?

zz

UWAGA! Ta firma oszukuje klientów sprzedaje towary w za dużych ilościach i nie chce oddać kasy za zwrot towaru ! Uwaga na handlowca B.J. jest młody i niedoświadczony !!! A "szef" to oszust !

bras

jeżeli mowa o obecnej pracy tutaj w prestonie to szukają młodszego specjalisty w dzialu obsługi klienta

off

Widzę,że kolejny złapany w sidła.Niestety czar szybko pryska.I ja dałem się nabrać.Pozytywne opinie piszą sami sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Preston Filip Karoński - Poznań

• Jak się pracuje w Preston Filip Karoński?

Zobacz opinie na temat firmy Preston Filip Karoński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Preston Filip Karoński
2.5/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Św. Wawrzyńca 34
    60-541 Poznań