Opinie o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Ilona

Hej, chciałam się dowiedzieć, jak wypadają tutaj zarobki, szczególnie na tle innych firm. Tak realistycznie, wliczając te niektóre dwunastki i pracujące soboty, o których wspominaliście. Ile Wam wpada na konto tak mniej więcej?

Nadgodziny nie są obowiązkowa robisz ile chcesz

Administrator Nowy wpis

THERMOTRONIC SP. Z O.O. ma teraz aktualne oferty (usunięte przez administratora) w Poznań. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków (usunięte przez administratora)

O kontroli jakości nikt niczego jeszcze nie pisał? A tak się składa, że właśnie poszukują kierownika na ten dział. Ciekawi mnie czy to wprowadzi jakieś konkretne zmiany? i jak się wcześniej pracowało? Na dział też będą bezpośrednie przyjęcia? ciekawią mnie zarobki, mam doświadczenie z innej firmy i ciekawi mnie jakby mi się tu pracowało? Warto się przenieść?

@Ilona

Tak realistycznie, to kwestia ile nadgodzin zarobisz. Przedział między 4-7tys

Małgorzata
@Master

To nie są nadgodziny obowiązkowe? Można zrobić ile się chce? Często w ogóle się zdarza opcja pracy w nadgodzinach czy to zależy?

@Małgorzata

W zasadzie można zawsze zostawać po 22 do 2. Na nadgodzinach. Nadgodziny nie są obowiązkowe

Bronisław
@Master

Dobrze że piszesz. Bo szukam lepszego zatrudnienia jako tokarz. podana kwota jest dla tokarza obowiązująca? Możesz też napisać, jaka przerwa przysługuje i czy jest gdzie przysiąść napić się herbaty i zjeść kanapki w spokoju?

@Bronisław

Ja pracuję na frezarkach, ale zarobki na obu działach są podobne. Jest stołówka więc z tym nie ma problemu

Zuzanna
@Master

A pod względem sprzętu lub przełożonego na dziale to gdzie są lepsze warunki? także pytam w kontekście atmosfery. ile lat ma sprzęt, na którym się pracuje? i w jaki sposób może on wpływać na dalsze warunki zatrudnienia oraz efektywność?

pracownik Nowy wpis
@Zuzanna

praca jest efektywna , czas obrobki jest spełnony według karty technolgcznej,, park maszynowy coraz mocniej wzbogacony

Pracownik Nowy wpis

Nadgodziny nie są obowiązkowa robisz ile chcesz

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Nie. Nie ma na to czasu. Tylko robić i robić. Gdzie tam jakieś imprezy, spotkania, integracje...

Wanda
@Anonim

Bardzo dużo jest pracy w takim razie, skoro tak piszesz? Nadgodziny są?

@Wanda

Tak. Co jakiś czas dniówki wypadają po 12 godzin. Są też dodatkowe soboty co pewien czas

Mark

Pracuję w tej firmie nadal. Zarobisz jak pracujesz ponad stan,czyli ponad 8 h dziennie, oraz soboty. Jeśli chodzi o majstrów to Seba i Grzegorz są spoko. Idzie z nimi porozmawiać, pomogą, i idzie wszystko załatwić z nimi. Natomiast majster Robert( pseudo (usunięte przez administratora) nr 1 w firmie) , jak poprzednicy moi pisali cham , (usunięte przez administratora) gbur. Większość nie ma o nim dobrego zdania, wyżywa się na pracownikach za swoje flustracje życiowe. Lubi tych co mu wchodzą w (usunięte przez administratora) i słodzą, a takze łowia ryby jak on. To temat dla niego nr 1.Trzeba na niego uważać.

Czy można liczyć w THERMOTRONIC SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Obecny

nie spotkałem się z takim benefitem :)

@Obecny

A są w tej firmie benefity? :)

Aleksander
@Obecny

Widzę że tu pracujesz. :) Jakie są obecnie zarobki w Thermotronic? Jesteś zadowolony ze swojej pensji? Fajnie jeśli powiesz mi też coś o atmosferze - dobrze się tam dogadujecie? Czekam na info z Twojej strony! :)

Obecny
@Aleksander

Zarobki są uzależnione od stanowiska na jakie aplikujesz. Tokarz nie dostanie tyle ile frezer czy logistyk. Nie rozmawiałem z kolegami na temat zarobków, ponieważ zdaje sobie sprawę z tego , że nie dostane szczerej odpowiedzi :). Moja pensja nie jest najgorsza ale szczerze mówiąc trochę obawiam się, że w innej firmie może być gorzej mając lepsze pieniądze. Atmosfera w pracy jest dobra możesz liczyć na pomoc mistrzów oraz współpracowników. Z czasem lepiej zapisywać sobie pewne rzeczy które powinieneś już umieć a były już one tłumaczone kilkakrotnie. Mistrzowie są raczej w porządku zwłaszcza Tomek, którego cenie za wiedzę jaką posiada. Robert jest bardzo specyficznym człowiekiem, który lubi czasem odreagować na swoich pracownikach za drobne błędy. Komentarze pisane przez moich byłych kolegów na jego temat nie są przypadkowe. Grzegorz i Sebastian są OK. Szczerze nie rozumiem dlaczego jest tyle złych opinii na temat Seby. Na logistykę musisz uważać zwłaszcza na Pana H., który lubi oszczędzać na wszystkim (z bateriami do przyrządów pomiarowych włącznie). Bardzo chętnie wciela się w rolę dyrektora pokazując popis swojej niewiedzy. Część załogi bardzo chętnie rozmawia z dyrektorem i miej na uwadze to, że nie warto rozmawiać o wszystkim. Miałem już kilka razy rozmowę na ten temat :). Sam dyrektor nie jest taki zły lubi mieć swoją racje, dotrzymuje słowa jeżeli cos obieca i nie jest takim ignorantem jakim uważa go reszta pracowników.

@Obecny

A z jakimi benefitami się spotkałeś? W ogóle są jakieś czy raczej nie? Jak firma nie ma żadna benefitów, to dla mnie jest bardzo dziwne. Przecież teraz to jest norma .

@Ilona

Jedyne na co możesz liczyć w tej firmie to dodatkowe ubezpieczenie które kosztuje 50 czy 60 zł miesięcznie plus premie swiąteczne uzaleznione od Twoich dochodów ( choc i tak jest tak ze kazdy dostaje taką samą kwote). 2 czy 3 lata temu była jeszcze dodatkowa "nagroda" w postaci dodatkowych pieniędzy przy premii świątecznej na koniec roku za nie chorowanie. Ktoś kiedyś jeszcze chodził i zbierał chętne osoby do udziału w karcie multisport ale ze mało osób było chętnych do udziału w czymś takim to poprostu nie doszło do skutku.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Pracownicy produkcji od 6-14 lub 14-22, przy nawale pracy po 12, pracownicy biurowi i logistyka od 7ej-15ej

Justyna
@Anonim

Jak często w Thermotronicu zdarza się taki nawał pracy gdy pracuje się po 12 godzin? I jak później pracodawca rozlicza z tego pracownika? Czy za nadgodziny jest jakaś ekstra stawka?

@Justyna

W obecnej chwili nie ma dużo pracy. Czasem wybrane (podkreślam wybrane) osoby zostają dłużej, lub mają sobotę pracującą. Od pon - pt za nadgodziny płacą 50 %, sobota 100%, godziny nocne czyli od 22ej do 2ej 100%

Karol

A łatwo jest się dostać do biura ?

Gonzi
@Karol

Tak do sprzątania potrzebują

KonfidentA.W.

Odszedłem z tej firmy 2 lata temu To co się tam dzieje, przechodzi ludzkie pojęcie, dyrektorek ze swoimi konfidentami i kompetencjami co najwyżej na 9 zł na godzinę brutto zasługują .firma posiada bardzo dobry park maszynowy. Lecz reszta jak i atmosfera w tym zakładzie to jedna wielka porażka . Zarobki bardzo słabe, no chyba ze ktoś lubi w pracy mieszkać lub nie ma co w domu ze sobą zrobić to polecam (usunięte przez administratora)!

Vinividivici
@KonfidentA.W.

Spytajcie się waszego aw dyrektorka o karierę w Komornikach oraz o krótki pobyt w PxCW Nowy Tomyśl gdzie by prawie po (usunięte przez administratora) dostał amator jeden.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Oczywiście :) na samym początku zatrudnienia dostaniesz zestaw w postaci miotły, mopa, (usunięte przez administratora) jesienią grabie oraz worki do liści a zimą szufle :) później przydzielą cię na konkretny dział do konkretnego mistrza jak stwierdzą że się do czegoś nadajesz

Lojalny kiedys

Dokładnie, tak jak piszesz

Były pracownik;)

Ku przestrodze dla innych ludzi, którzy chcieli by się zatrudnić w Thermotrnic!! Może zacznę od tego, że owszem firma wypłaca pieniądze na czas, ale niestety podstawy są marne!! Raczej nie chodzi o to, żeby wiecznie siedzieć w pracy i robić nadgodziny, żeby wyjść na " swoje" Teraz mając porównanie z obecną firmy, widzę jaki tu był dramat!!!Druga sprawa to atmosfera i główni zarządzajacy tym przybytkiem, między innymi A.W. Autentycznie nie wiem skąd tacy ludzie się biorą na takich stanowiskach!! Jego NIE doświadczenie idzie zauważyć i na produkcji i w rozmowie, brak kompetencji i motywacji pracowników. Wprowadzania za to kar i zakazów za pójście na L4 czy Urop na żądanie!!! Oczywiście to nie działa dla wszystkich, bo grono konfidentów jest spore!! Między innymi R. P.- Mistrz totalny prostak i cham!! Takich jest tu jest kilku, którzy podpierdalają u A.W . Trudno się w takich warunkach pracuje, braku równości i jasnych zasad dla wszystkich oraz zarobków nalezytych za tą pracę, powinno dać do myślenia przyszłemu pracownikowi. Ten krótki Opis to tylko wierzchołek góry lodowej. Na prawdę to co jest opisane poniżej przez byłych pracowników jest to prawdą. Nie polecam tej firmy, szkoda nerwów i czasu....

Czy zdarzają się nadgodziny w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

S.F

Są nadgodziny do woli

Henryk

Dobra firma dla dobrego pracownika. Spokojnie można polecić pracę w firmie.

Kornelia

Czy firma daje pracowniczy laptop?

@Kornelia

Tak firma daje pracowniczy laptop, służbowy samochód i murzyna żeby sztuki zmieniał. Ale to na produkcji :-)

Czy można w THERMOTRONIC SP. Z O.O. liczyć na jakieś dodatki?

Big M

Na jedne i drugie święta po około 400-500 PLN na rękę. Nadgodziny do oporu, rozliczane zgodnie z prawem pracy. Ogółem podstawa w granicach 2000-3400 na rękę a reszta to nadgodziny.

Domysl sie

Panie A. Proszę nie zapominać, że w każdym zakładzie pracy długo Pan nie popracowal aczkolwiek trudno się temu dziwić patrząc na Pana umiejętności zawodowe. Sam dyplom studiów jest niczym skoro pracownik nie potrafi przełożyć wiedzy teoretycznej na praktykę. Dodam również, że w pojedynkę związku zawodowego Pan nie założy a patrząc na Pana stosunki z resztą załogi- nikt do komitywy z Panem nie kwapil się, co również świadczy o Pana abstrakcyjnych i odosobnionych pogladach. Myślę, że najlepiej będzie jak wróci Pan do swojego świata na Facebooku gdzie szerzy swoje ideologie odmienne od zdania większości. Powodzenia w nowej pracy i życzę zagrzania miejsca na dłużej. Zresztą myślę, że opinie inne od Pana własnych, Pana nie interesują bo przecież Pan był wszędzie i wszystko wie najlepiej.

risk
@Domysl sie

Czyszczenie magazynów się nie skończyło, szukają obecnie tokarzy i frezerów oraz kogoś do kontroli jakości, to powiedz mi co jest nie tak że w firmie jest taka rotacja, i nie mów mi że więcej maszyn np tokarek przecież Białorusini nie wystarcza na tokarkach?? to wina ludzi komu te banialuki, ? To jest np argument wg ciebie, że długo nie pracowałem bo taka była moja wola a nie pracodawcy, i nie zamierzam się tłumaczyć z tego. Chcesz mi powiedzieć że nie potrafię przełożyć wiedzy teoretycznej jeśli chodzi o mechanikę i budowę maszyn na praktykę, udowodnić ci to ? to zapłać za projekt minusie to porozmawiamy, czy chodzi ci o skrawanie ? dla twojej informacji nigdy nie pracowałem na CNC wczesniej ;) więc ci się docinka nie udała, i pamiętaj jedno, ludzie pamiętają jak ktos kończy a nie zaczyna. Związki zawodowe ah tak? a kto powiedział że chciałem zakładać problem z konstruktywnym czytaniem ze zrozumieniem na to wygląda, mówiłem o kwestiach odwagi jak któryś wspomniał że tacy odważni a n ie potrafili założyć wiec proponuje się ogarnąć zanim się pan wypowiesz na ten temat, i nie sugeruj że chcialem sam zakladać za kogo ty mnie masz znasz kwestie zakładania ? nie to poczytaj bo nie bede ci tego tlumaczyl.. "Patrząc na pana stosunki z resztą załogi"? proponuję czas przeszły, a wracając do tematu że (usunięte przez administratora) obrabia spora czesc pana zalogi ludzi jak ich nie ma to inna kwestia wiec pie..ole taka zalogę co nie potrafi w twarz powiedzieć jak coś mają do powiedzenia, moje info nie opiera się tylko na mojej opini, koło wzajemnej adoracji. Twoje stosunki z załogą są swietne nie widzisz tego ? jesteś zwykłym zaganiaczem który ma zawsze racje, a nawet jak jej nie ma to musi mieć ;) żałosne, i prostackie. Moje abstrakcyjne poglądy no tak poczytaj chłopcze trochę więcej to wrócimy do tematu czy chodzi ci o ttip ? bo podobno ty juz masz wiedze haha mocne. Moje poglądy moja sprawa i nic ci do tego, jak wolisz byc sloikiem płynacym z głównym nurtem to droga wolna, tylko ten nurt kończy sie za bramą TH, poczytaj coś więcej niż internet to porozmawiamy ;) . Wrócę na fb jestś słaby lubisz szperać w życiu ludzi ? tak bardzo cię to interesuje ? mentalność tępej dzidy zza firanki na osiedlu ot tyle i aż tyle. Większość o jakiej większości mówisz większość wybrała i zdecydowała więc przestań się ośmieszać. Znasz znaczenie słowa ideologia ? chyba nie. A znasz znaczenie słowa świadomy wybór? wolny wybór? chyba nie . Życzliwości z twojej strony i życzenia powodzenia od takiej osoby jak ty ani nie potrzebuję ani nie chcę. Końcowe twoje zdanie o opiniach człowieku negujesz sam siebie to nie mów mi o racji, ja mam swój pogląd nie pasuje ci to , że jest inny od twojego ? i dlatego się tak siliłeś łapałeś za słówka itp żałosne jeszcze raz. Byłem tu i tam i nie twierdze że wiem najlepiej i jeszcze raz swoje zdanie mogę mieć czy nie ? wg ciebie chyba nie . Domyśl się tu nie ma się czego domyślać po prostu się podpisz. A i jeszcze jedno jak ktoś szuka pracy w CNC na tokarkach albo frezarkach to się odezwijcie pozdrawiam normalnych którzy tam jeszcze pracują.

Dw 187
@Domysl sie

Cała ta firma a szczególnie kretyn a.w który nie potrafi kompletnie nic powinna być zamknięta jedynie ekipa z tokarek jest normalna reszta to wiejskie parobki którym w dużym mieście się w głowie (usunięte przez administratora) o

@Dw 187

To prawda durna firma i majstrowie,kazdy jak zachowuja sie jak chłopcy na posyłki.

Maciej Panowicz
@Domysl sie

Witam widzę tu różne wpisy i powiem krótko przez tego cymbała AW straciłem 3 lata życia. Byłem w tej firmie pierwszym majstrem i z powodu tego że za pieniądze płacone mi dodatkowo przez obecnego dyrektora (płacone pod stolarnia)do ręki za to iż nie negowałem jego kompetencji zawodowych ten zwykły prostak jest teraz dyrektorem.Przepraszam za to pracowników którzy muszą dzięki mnie tego pajaca znosić. Mi to było wtedy na rękę bo zacząłem cpac i żona nie mogła się połapać skąd pieniądze.Myślę że gdybym ja niepozatrudniał swoich kolegów fachowców jak Robert ruchu Tomek itp to ten zakład by nieruszył. AW w tym czasie zatrudnił kucharza masarzyste disco dżokej itp.Niestety słysząc polecenia polegające na tym że mam powiedzieć fachowcowi z 20 letnim stażem aby zrobił 100 braków bardzo złych 100 mniej złych i 30 dobrych sztuk żeby ratowa (usunięte przez administratora) AW i to mojemu koledze niestety musiałem pić i cpać coraz więcej,polecenia dla mistrza np.pilnuj żeby nikt nie robił kupy do 9 rano żeby nieśmierdziało lub wyciągają sztuki z przyrządu średnicówka na siłę ;zrób cień kubka.itp.wykończony mnie. ALE byłem coraz bardziej agresywny w stosunku do tego frajera i tylko mi szkoda że nie powiedziałem Zbyszkowi z ochrony szefa że ten palant stwierdził że to jakiś żul śpiący na działkach jak to stwierdził AW. Dlatego przyjechał do mnie do domu i zaproponował l4 na 3 mies żebym znalazł nową pracę a on mi dodatkowo wypłacał do 60 h tyg jak za nadgodziny niewie czy ze swoich pieniędzy czy oszukiwał szefa mi to było na rękę bo i tak musiałem zmienić otoczenie czego nie żałuję. Za pieniądze AW poszedłem na odwyk i teraz jestem szczęśliwy. Miałem płacone za to że nie porozmawiam z Panem Janem lub Ojcem bo ten palant wiedział że mnie uważają za fachowca i mogło się to dla niego źle skończyć. Nieraz żałuję że byłem wtedy zbyt słaby by walczyć i postarać się by ten pajac wyleciał. Na koniec chcę stwierdzić że zaczął się otaczać ludźmi z wiosek na stanowiskach brygadzistów itp.bo oni się go bali (jedynie R.P)normalny. Jednak w odróżnieniu od tego pajaca ja jestem mężczyzna i fachowcem i robotę znajdę zawsze. Teraz nie cpam od dawna i może stało się dobrze że coś takiego płacił o mi za siedzenie w domu pewnie z pieniędzy Pana Szewczyka ale to nie mój problem że zatrudnił na kierownika zwykłego błazna. Pozdrawiam starą normalną załogę panas

D. Brawo

Przecież ta (usunięte przez administratora) R. P czaiła się tylko na stanowisko mistrza M. P. Robił wszystko byle wykorzystać to że Maciek cpał. A jak (usunięte przez administratora) drzwi od kibla po pijaku to zastępując Maćka to na drugi dzień (usunięte przez administratora) wesołek miał pretensje do majstra. Oczywiście Maciek go wysmiał i powiedział że ma w (usunięte przez administratora) premie ale nie będzie się dowiadywać kto to zrobił bo ma w to (usunięte przez administratora) A skład kamyk panas Mietek to w każdej firmie razem czy osobno ma pensje marzeń i mogli by spokojnie założyć firmę która była by wstanie zrobić robotę która w thermotronic była by nie wykonana.

Anonimus
@D. Brawo

Nie wiem co ty palisz ale musi być dobre

@Anonimus

Tego typu uwagi są raczej niestosowne na forum pracowniczym. Nie uważasz? Skoro odwiedzasz ten wątek to pewnie masz jakieś informacje o zatrudnieniu. Mógłbyś się nimi podzielić i napisać coś więcej o atmosferze i wynagrodzeniu. Czekam na Twój obiektywny komentarz.

LESZEK

ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW ŻYCZY LESZEK CERBA

BYŁY PRACOWNIK

Thermotronic to nie jest wcale taka zła firma tylko trzeba uważać na kilka osób ,które awansowały (tzw. (usunięte przez administratora) A.W.). Na pierwszym miejscu jest S. F. jeden z przydupasów nr 1. Kiedyś był szlifierzem, póżniej awansował na mistrza działu obróbki ręcznej teraz sprzedaje kolegów i podpie……la zwykły cep, taki jakich dużo w tej firmie, osioł totalny ,kompletny nieuk cweluje R. P. Mistrzowi z tokarek –ten to zwykła (usunięte przez administratora) kiedyś chlał z kolegami później wszystkich sprzedał jak mu się wokół tyłka zagotowało. Dba tylko o swoją wypłatę reszta go nie interesuje KOLEDZY ROZMAWIAJA Z NIM JAK TYLKO MUSZĄ. ALE NAJLEPSZY JEST Jacuś obecnie „kierownik od niczego” kolejny (usunięte przez administratora) A.W. Prawdopodobnie to jakaś rodzina ,ten koleś przyszedł do firmy z firmy która zajmowała się produkcją folii na niczym się nie zna, na początku poszedł na frezarki , potem na tokarki -dusił zielony , później na dział obróbki ręcznej, następnie Andy skierował go do współpracy z (usunięte przez administratora)).Miał się tam zajmować niby logistyką ,tak wyglądał jego awans w tej firmie. Suwmiarki dobrze chwycić nie umie ale najważniejsze ,że jest kierownikiem bo to się głównie w tej firmie liczy. Jeżeli chodzi o resztę spraw to należy powiedzieć ,że na dziale tokarek u T. F . (drugi mistrz z tokarek ) Jest ok. gościu jest w porządku do ludzi, i nauczy też jak ktoś się interesuje. to trzeba przyznać. Jeżeli chodzi o sama firmę to wypłata jest na czas maszyny są nowoczesne głównie mazaki, jeżeli chodzi o tokarki. Jest czysto, nie taki (usunięte przez administratora) jak w większości poznańskich firm. (usunięte przez administratora)

Kamila
@BYŁY PRACOWNIK

Twoja opinia na temat THERMOTRONIC zawiera tak wiele obraźliwych i nie do końca cenzuralnych słów, że choćby zawierała w sobie najszczerszą prawdę to nie miło się ją czyta, w czego efekcie- brzmisz niewiarygodnie, jakbyś pisał pod wpływem negatywnych emocji, pochopnie. Zachęcam Ciebie do dodawania opinii bardziej stonowanych i w dobrym guście.

BYŁY PRACOWNIK
@Kamila

Niestety taka jest prawda ,nie ma to nic wspólnego z negatywnymi emocjami, UKŁADY I UKŁADZIKI I NIC POZA TYM

Potwierdzam
@BYŁY PRACOWNIK

Potwierdzam!!! Sama prawda

Kamila

@BONZO 1, każdy komentarz na forum dotyczącym pracy w THERMOTRONIC jest ważny, jednak Twój narusza zasady jakie panują na GoWork. Odsyłam Ciebie do zapoznania się z regulaminem -->>https://www.gowork.pl/regulamin i dodawaniu opinii bardziej stonowanych. Twoja nadaje się do usunięcia. @Jacek, co konkretnie słyszałeś na temat tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THERMOTRONIC SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Piątkowska 186
    61-693 Poznań