Tesco

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Tesco

Były pracownik 2011-01-07 20:03:59
Praca jest ciężka, pracuje się na każdym stanowisku za wszystkich, firma jest niezorganizowana, płace minimalne. Jeśli jest ktoś masochistą polecam, [usunięte przez moderatora].
anonim 2011-02-17 20:32:56
Były pracownik - 2011-01-07 20:03:59

zgadzam się z ta opinią w 100% .firma kompletnie niezorganizowana ,co chwila inny kierownik sklepu,wykorzystywanie pracowników na porządku dziennym.
anonim 2011-02-21 11:33:40
Odradzam pracę w Tesco.Atmosfera do niczego jeżeli w ogóle można pisać o atmosferze,płace minimalne,wykorzystywanie,nagonki.Młodzi kierownicy którzy wcześniej byli zwykłymi pracownikami Tesco mają przerost formy nad treścią (tak to jest jak wieśniaków do władzy dopuścisz),wzajemnie się obgadują itp.co wpływa na złą atmosferę między poszczególnymi działami w sklepie.Zwykły pracownik sklepu jest dosłownie od wszystkiego,rzucany jak pies .......Zresztą duża rotacja pracowników w tym sklepie świadczy sama za siebie.Ludzie po prostu uciekają z tego sklepu.Nie radzę nikomu zatrudniać się w Tesco Kostrzyn nad Odrą,bo nabawi się tylko nerwicy i padnie delikatnie mówiąc na twarz ze zmęczenia na dodatek otrzyma zero szacunku od przełożonych i swoich pseudo koleżanek z działu!!!
kjnskj 2016-04-04 22:18:18
moze młodych szukają dlatego, że im nie trzeba aż tyle płącić co starszym, bardziej doświadczonym pracownikom? To moje domysły, może błędne...oby.
Zostaw swoją opinię o Tesco - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco