Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po w Gdynia

Witam, czy asystentki będą w najbliższym czasie przyjmowane? widziałam ofertę z kiedyś do działu likwidacji szkód i było w niej napisane, że wiedza praktyczna lub zawodowa z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych byłaby jedynie mile widziana, więc ciekawa jestem ewentualnego przeszkolenia. Czy osoby bez doświadczenia będą brane pod uwagę?

Witam czy zaszły może jakieś konkretne zmiany od publikacji ostatnich opinii? Mieszkam niedaleko Unruga i widziałam właśnie, że była publikowana oferta pracy kiedyś dla asystentki do działu likwidacji szkód komunikacyjnych. Chciałam się dowiedzieć czy do byłoby jeszcze aktualne? opinie są dość dawne, wiec czy możecie opisać aktualna atmosferę? i czy do teraz jeszcze były gdzieś wystawiane jakieś oferty?

Angel Nowy wpis

Ja bardzo serdecznie polecam. Co prawda nie w dziale likwidacji szkód, ale uważam że atmosfera jest tam bardzo miła ❤️

Ex-pracownik Działu Korespond. Nowy wpis

Atmosfera między pracownikami zawsze była fajna, jeśli umiesz się dopasować. Akurat to nie zasługa zarządu. Niestety takie rzeczy jak 2 umowy się nie zmieniły i otrzymanie tylko umowy o pracę nawet z długim stażem graniczy z cudem. Pracodawca natomiast przeszkoli cię z tego, co odpowiadać podczas kontroli. W końcu to poważne biuro prawne ???? Jeśli nie masz innych perspektyw albo doświadczenia polecam, bo sporo się nauczysz. Pracy jest dużo, na nudę narzekać nie będziesz. Nie ma kamer w pokojach, za to pewnej pani zdarza się podsłuchiwać pod drzwiami. Styl zarządzania pamięta zamierzchłe czasy, więc młodym będzie trudno zrozumieć traktowanie ich jak osób gorszego (usunięte przez administratora). Nawet jeśli więcej wiesz albo masz rację, nie waż się tego okazywać, ślepy szacunek i posłuszeństwo są wymagane na to stanowisko. Czasem warto się samemu przekonać, natomiast firma dba głównie o siebie i to się nie zmieni, póki na wyższych stanowiskach pracują te same osoby. Ale jak to mówią karma wraca, czego życzę byłym przełożonym z całego serca ????????

Jak w Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Wszystkie zle opinie są sprzed kilku lat czy ktoś może napisac jak się tam teraz pracuje ? Czy coś się zmieniło?

Olga
@Monika

Też to zauważyłam :/ Czekam az jakis pracownik sie wypowie.. aplikowalas na jakies stanowisko? Albo myślisz o jakimś konkretnym?

@Olga

Wyslalam CV do pracy w biurze I czekam na rozmowę kwalifikacyjną No i się właśnie zastanawiam. A Ty byłaś już na rozmowie ?

@Monika

Tak, ja pracowałam niedawno. Dalej jest tak, jak piszą. Nikt nie szanuje ludzi, szef jest niepoczytalny a „zarząd” sieje postrach. Rotacja dalej jest spora, nikt normalny i szanujący swoją psychikę długo tam nie zagrzeje. Umowy dalej dwie, zlecenie i umowa o pracę, żeby obchodzić prawo. Odradzam. Nie rozumiem, czemu nikt jeszcze z tym nic zrobił. Ta firma nie jest ani dobra do pracowania, ani nie poleciłabym jej do prowadzenia żadnych spraw.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Jaka jest szansa na zdanie relacji z rozmowy? Widzę, że dwie panie na jej temat pisały jeszcze na początku tamtego roku a do dziś nikt już niczego nie pisał, dlaczego? jakie są teraz standardy w miejscu pracy? cos się zmieniło przez ten okres?

B

Nie taki diabeł straszny :)

Ryszard

@... Możesz rozwinąć tą jakże skąpą wypowiedź? Idealnie może nie jest ale grunt, że jest dobrze.

...

Moja subiektywna opinia, omijać szerokim łukiem.

Antoni

@galaxy Masz w zupełności rację - to od ludzi zależy, jak dana firma będzie prosperowała. Ale czy oby na pewno zarząd Biura obsługi CNP radzi sobie aż tak źle, jak to utrzymujesz? Może udałoby się poprawić sytuację w przedsiębiorstwie, unikając tak drastycznych rozwiązań. Co o tym sądzisz?

Antoni

@galaxy Rozumiem, dobrze jest jednak poznać rozmaite punkty widzenia na podobne aspekty. Dlatego dziękuję Ci za Twoją opinię o firmie Biuro obsługi CNP. Dalej jesteś tam zatrudniony, czy postanowiłeś pożegnać się z tym pracodawcą? Co zatem, Twoim zdaniem, mogłoby niejako wpłynąć na znaczną poprawę warunków pracy w tym przedsiębiorstwie?

galaxy
@Antoni

Chyba wymiana całego zarządu z Panią prokurent. Jeśli nie szanuje ktoś ludzi, zespołu i ekipy to jak ma być dobrze? To ludzie tworzą firmę a nie zarząd.

Antoni

@Formerinsider Dziękuję za Twój wkład w tę dyskusję. Sposób, w jaki opisujesz specyfikę pracy w firmie Biuro obsługi CNP raczej do niej nie zachęca. Naprawdę nie wychwyciłbyś jakichś pozytywnych stron zatrudnienia w tym miejscu? Może zatem będzie ono najbardziej odpowiednie dla osób, poszukujących jedynie pracy tymczasowej. Jak to widzisz?

galaxy
@Antoni

Nie ma żadnych pozytywnych stron, wszystko, co opisuje @Formerinsider jest prawdą. Kombinowanie z dwoma umowami na najniższą i zlecenie, ciekawe co zrobią od stycznia, jak najniższa wyniesie 1700, obniżą zlecenia? Przemiał ludzi nieziemski, nikt się do nikogo nie przyzwyczaja, bo po co jak nie wyleci, to odejdzie. Szkoda czasu na takie pseudo firmy. Szefostwo, czy nawet kadra bez wiedzy i kwalifikacji jakichkolwiek. Osoba bez matury ma większą wiedzę od nich. Generalnie porażka pod każdym względem.

Formerinsider

Brak szkoleń, żadnego przysposobienia do pracy. Do pracy przyucza Cię pracownik starszy stażem, najczęściej taki, który sam ma nawał obowiązków, więc gdy ktoś Ci pomaga to nawet przy dobrej woli często MUSI to robić 3 po 3, bo sam by się nie wyrobił - a rozliczany jest wtedy z tego co on ma do zrobienia, jak i z wdrożenia świeżaka. Efekt-drugiego, trzeciego dnia każdy wymaga, żebyś radził sobie sam, często mając bardzo odpowiedzialną funkcję. Za tym idzie presja, stres i frustracja, bo wsparcie od innych jest niewielkie. Tutaj oczywiście przytyk do kierownictwa, bo w takich firmach to oni powinni zapewniać wdrożenie nowych i wsparcie dla starszych pracowników, ale znacznie prościej jest po prostu przerzucić odpowiedzialność na niższe stanowiska, samemu rozliczając innych. Generalnie jedna z tych firm, co u siebie widziałabt najchętniej Ukraińca, który bez gadania i oczekiwań będzie robił "tak, żeby było dobrze" za minimalną, a potem wypad, bo następni już zaraz dostaną pozwolenie na pracę. Zapewne gdyby nie zajmowali się ubezpieczeniami tylko działali w budowlance to tak by to wyglądało.

Antoni

@Bleeee Dziękuję Ci za rady. Ja długo tam pracowałeś, że masz aż tak złe mniemanie o CNP? Bardzo proszę, jeśli ktoś posiada aktualne i rzetelne informacje dotyczące tego pracodawcy, niech się z nami nimi podzieli. Może w ostatnim czasie firma wprowadziła jakieś zmiany i teraz warto tam aplikować? Zachęcam do dyskusji.

Antoni

@Xyz To dobrze, że Cię przyjęli. Z czego wynikają Twoje obawy? @Jerzy Niestety, nie widziałem, żeby firma Biuro obsługi CNP poszukiwała w ostatnim czasie nowych pracowników. Nie oznacza to jednak, iż jest tak w rzeczywistości. Radzę Ci się skontaktować bezpośrednio z firmą i zapytać o ewentualny wakat https://system.cnp.pl/index.php?m=Main&f=Main&s=4u32pzk8716bblwguhi50ank3hblt5fc&id=26

Bleeee
@Antoni

Hahaha poczytaj to sie dowiesz skad obawy ???????????????? blagam... Ja radze uciekaj gdzie pieprz rosnie, firma nic nie warta, dorobisz sie co najwyzej nerwicy i dlugiej recepty z psychotropami ...

Antoni

Zastanawiająca jest ta cisza na forum, bo Biuro obsługi CNP zdaje się funkcjonować w sposób normalny. Może ktoś z Was jednak orientuje się, jak wygląda sytuacja pracy w tej firmie na chwilę obecną? Poszukują nowych ludzi do pracy? Zachęcam Was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, gdyż uwagi w niej zawarte mogą pomóc osobom, które są zainteresowane tym pracodawcą.

Xyz
@Antoni

Szukają osób do pracy. Byłam dziś na rozmowie i mnie przyjęli... Jednakże trochę się boję iść tam pracować ;)

@Xyz

No widzę, wieczna rekrutacja trwa. Powodzenia życzę ????

Antoni

@Gguh, a jak oceniasz warunki pracy w CNP poza warunkami finansowymi? Jak wygląda atmosfera w firmie, czy pracownicy mają możliwość rozwoju poprzez szkolenia? Czy jest perspektywa awansu? @Kasia, w komentarzu odradzasz podejmowanie pracy w firmie. Wspomniałaś o tym że pracowałaś w firmie, ale Twoja opinia byłaby bardziej użyteczna dla pozostałych pracowników gdybyś zawarła w niej więcej konkretów - osoby nie znające CNP mogą nie zrozumieć co chciałaś przekazać.

@Antoni

Atmosfera jest w porządku jedynie wśród współpracowników. Ale też nie może być za dobra, ponieważ cytuje słowa prezesa " nie jestes w tej pracy po to aby być szczęśliwym i się uśmiechać". Także cieszysz się tylko po kryjomu i nie za dużo. Szkolenia wyglądają tak, że uczy Cię starszy stażem pracownik wszystkich szczegółów. Nie dostajesz żadnego kwitka, certyfikatu czy czegokolwiek, że się nauczyłeś, jeśli o to ci chodzi. A awanse wyglądają w ten sposób, że przychodzi szefowa, mówi " X od dziś jesteś kierownikiem. Zarządzasz Panią Y,W i Z. " Za tym awansem nie idzie żaden aneks do umowy ani nic takiego, także formalnie twoja pozycja się nie zmienia. Podwyżka owszem, 100 zł do zlecenia. A obowiązków dochodzi cała masa. Wszystko, że tak brzydko powiem jest na gębę.

Anons
@anonymous

Czyli nie polecasz podjęcia pracy

forex4
@anonymous

@anonymous 11.04.2018 15:28 - a czym dokładnie zajmuje się CNP czy to jest typowa kancelaria odszkodowawcza?

Antoni

@anonymous, dziękuje Ci bardzo za Twoją merytoryczną wypowiedź na temat warunków pracy w firmie CNP. Byłbyś w stanie opowiedzieć nam, jak dokładnie wygląda rozmowa kwalifikacyjna oraz jak podczas rozmowy kwalifikacyjnej prezentuje się szefowa, bądź osoba odpowiedzialna za rekrutacje nowych pracowników?

Czy jest powód, że taka cisza zapanowała na forum?

Lutka

nie ma w tej firmie zadnych pozytywów??? moze zarobki? Ile można tam zarobić

Gguh
@Lutka

Na umowę o pracę dostajesz minimum narodowe, a pozostałą kwotę na umowę zlecenie na 6/12 miesięcy

@Gguh

Jak wyżejna UoP najniższa krajowa, reszta w innej firmie na zlecenie i nie są to wcale kokosy.

Ile zarobisz? Najniższa krajowa na umowie o pracę i jakieś 200-400 zł na zleceniu. No kokosów z tej pracy nie ma. Do tego wieczne kombinowanie z tymi dwiema umowami. Ludzie, szanujcie się. Poszukajcie czegoś normalnego. Ta firma na prawdę nie warta jest nawet przejrzenia ogłoszenia o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia

• Jak się pracuje w Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

1.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • ul. Nasypowa 1A lok. 6
    81-177 Gdynia