Gdynia

Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po

sergio 2016-05-04 14:56
Szkoda gadać, mobbing, rotacja, zero szacunku do pracownika.Szef Witek to furiat i frustrat a do tego niezły kanciarz. Szkoda czasu i energii. Byłem świadkiem jak zmobbingował i doprowadził na skraj kilku pracowników, którzy z nerwicą odchodzili. Masakra ogólnie rzecz biorąc. Codzienność to krzyk, wymuszenie, obciążanie odpowiedzialnością. Szkoda czasu, lepiej szukajcie czegoś dalej, bo tu to jedynie nerwicy się dorobicie. Firma aż huczy od opowieści o mobbingowanych, poniżanych pracownikach.
Ż 2016-06-25 17:17
Wszystko prawda - mobbing, brak szacunku dla pracownika, ciągłe zmienne i nerwica.
Pyk 2017-01-30 12:51
Widać, że nie szanują pracowników ale i klientów również, bardzo nieterminowi i nierzetelni.
@brzoza 2017-03-19 16:53
Nie polecam- nie warto. Chodzi głównie o atmosferę w pracy- jak to się mówi "jaki pan taki kram". Właściciel firmy CNP gardzi każdym swoim pracownikiem, opierdala za najmniejsze przewinienie i robi to aby jak najbardziej upokorzyć pracownika. Byłam świadkiem jak później na zebraniu wyśmiewał jedną z pracownic, że ma wziąć coś na uspokojenie. Traktuje ludzi przedmiotowo.
Co do pozostałych pracowników to nie jest lepiej, każdy rzepkę sobie skrobie. Przełożony wystawi swojego podpieczonego byle nie oberwać od Prezesa- pomimo tego, że błąd został popełniony z winy błędnych decyzji przełożonego.
Co do rotacji to prawda-w umowie, którą otrzymasz od CNP jest zapis, że mogą rozwiązać z tobą umowę w każdej chwili. Zwolnią cię z byle powodu.
były pracownik 2017-03-20 09:41
Zarówno organizacyjnie jak i pod względem atmosfery nie poleciłabym pracy w Spółce nikomu.
Problem nie tkwi w pracownikach lecz w kadrze kierowniczej, która to nie posiada odpowiednich kwalifikacji i kompetencji wymaganych na danym stanowisku.
Braki w wiedzy i wykształceniu osoby na "wyższych stanowiskach" próbują zatuszować ciągłym przerzucaniem odpowiedzialności oraz przenoszeniem obowiązków na osoby zatrudnione na stanowiskach im podległych.
Praca w firmie, to ciągły nacisk, presja i mobbing. Chwilami człowiek zastanawia się, czy przypadkiem nie pracuje na akord.
Nadmiar zadań powoduje, iż pracownicy, nawet Ci najlepsi, nie wyrabiają się z zadaniami i wtedy szefostwo informuje, iż praca musi być zrobiona i zmusza się pracownika do zabierania pracy do domu i robienia charytatywnych nadgodzin.
Jeśli w pracy stawiasz na rozwój,kreatywne myślenie i wzajemny szacunek, to omijaj CNP szerokim łukiem.
Tutaj nie otrzymasz żadnych benefitów czy premii. W zamian za to traktowany będziesz jak trybik, który to automatycznie ma wykonywać coraz to więcej i więcej zadań, często bardzo absurdalnych i niezapisanych w umowie.
arek 2017-03-31 21:55
a co tam.. najlepiej klepnąć trójkę dzieci zgarnąć 500+ i w domu siedzieć. Praca jak każda inna w tej branży. Nie chcesz dymać fizycznie to trzeba mieć mocną głowę.
były pracownik 2017-04-03 13:17
Arku, współczuję złych doświadczeń na rynku pracy i zaściankowych poglądów
Jednak, nie każdy musi, jak to ująłeś - "klepnąć sobie trojkę dziec", by móc się utrzymać.
Uwierz, wystarczy dobre wykształcenie, inwestycja w doskonalenie umiejętności i głowa na kark, aby nie "dymać fizycznie". Ponadto, praca fizyczna to żaden wstyd, więc nie wiem skąd te kolokwialne określenie.
Fakt, mocna głowa w każdej pracy się przyda, jedna odporności na stres nie należy utożsamiać z odpornością na mobbing i wyzysk.
Na tym zakończę naszą dyskusję i pozdrawiam serdecznie:).
Zostaw swoją opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po