Gdynia

Opinie o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po

sergio 2016-05-04 14:56:32
Szkoda gadać, mobbing, rotacja, zero szacunku do pracownika.Szef Witek to furiat i frustrat a do tego niezły kanciarz. Szkoda czasu i energii. Byłem świadkiem jak zmobbingował i doprowadził na skraj kilku pracowników, którzy z nerwicą odchodzili. Masakra ogólnie rzecz biorąc. Codzienność to krzyk, wymuszenie, obciążanie odpowiedzialnością. Szkoda czasu, lepiej szukajcie czegoś dalej, bo tu to jedynie nerwicy się dorobicie. Firma aż huczy od opowieści o mobbingowanych, poniżanych pracownikach.
Ż 2016-06-25 17:17:14
Wszystko prawda - mobbing, brak szacunku dla pracownika, ciągłe zmienne i nerwica.
Zostaw swoją opinię o Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro obsługi CNP,zajmujące się oceną rzeczywistych kosztów naprawy pojazdu po kolizji drogowej, po