Betterware Poland - Magazyn okęcie

Opinie o Betterware Poland - Magazyn okęcie

magazynier/pakowacz/składanie zamówień 2010-12-28 16:11:53
Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie
bez możliwości rozwoju (taka sama umowa, taka sama stawka), traktowanie pracowników jako "podludzi". Elastyczny czas pracy to ściema, jak trzeba to i zmuszają do pracy po 10 godzin (w różnych zmianach), jeśli coś nie pasuje to znajdują nową osobę. Jedna z kierowniczek niedojrzała emocjonalnie, chodzi wyżywa się na innych, wrzeszczy. NIE POLECAM!!! CZYSTY K I E R A T !!!!!!!
rts 2011-01-26 11:48:02
magazynier/pakowacz/składanie zamówień - 2010-12-28 16:11:53

Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie
jak sie jest lewym do pracy to coz sie dziwic... pracowalem tam i nie zaluje...rozwoj prosty jak sie nie boisz pracy... jedyna z firm co placi ludzkie pieniadze... a jak sie jest studenciakiem co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na latwizne aby to coz wiecej poradzic ?? wiecej ogarniecia bo juz takie klony tam przychodzily ze szok. nic dziwnego ze dziekowali jak sie jest prostakiem i lewym do pracy...wszystko za nich... nic tylko pod sciane i rozstrzelac w pizdu =) szacun dla potrafiacych pracowac Elo
klik 2014-09-10 09:47:31
Dokładnie nic ująć, ale można jeszcze wiele dodać. Osoby z kierownictwa sa tam wyjątkowo niedojrzałe emocjonalnie i traktują pracowników jak śmieci. Jak naiwne śmieci. Nie polecam. Szokujące, że w XXI wieku tak się traktuje ludzi. Bardzo często wymagano zostawania na dodatkowe godziny. Nie polecam. Stanowczo.
kimka 2016-04-26 19:22:34
monika, świetnie - tylko zastanawiam się gdzie te produkty są dostępne. Z tego co widziałem to nie mają jakiejś konkretnej reklamy..
Nick 2016-11-24 20:12:20
Nic się nie zmieniło. Jest co raz gorzej. Teraz jeszcze płacą z opóźnieniem, jak otrzymasz wynagrodzenie do końca kolejnego miesiąca to się cieszysz, że w końcu masz kasę. Kierownictwo do bani, na wszystkich poziomach. Traktują cie jak śmiecia. 0 szacunku, 0 wyrozumienia. Nie możesz przyjść na nadgodziny to masz przerąbane, jak nie gorzej.
Zostaw swoją opinię o Betterware Poland - Magazyn okęcie - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Betterware Poland - Magazyn okęcie