Opinie o Betterware Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Betterware Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Betterware Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Betterware Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czemu tak w sumie doszło do zmiany nazwy z „ware” na „style”? oprócz tego coś jeszcze się zmieniało w miedzy czasie? wczoraj po prostu została dodana oferta dla asystentki marki. W treści piszą o opcji na rozwój. w jakim konkretnie zakresie?

Nie ważne

W tej pracy na początku było fajnie dopóki jedna z koordynatorek nie szuka sobie kozła ofiarnego .. jedynie się nie przyczepia do byłej aktorki filmów dla dorosłych ją traktują jakby była boginią i do niej nie można się przyczepić a ci nowi z Ukrainy nic nie robią wogole ciężko się im pracuję wszystko się pogarsza w tej pracy a szczególnie atmosfera.

Zofia
@Nie ważne

Nikt nie reaguje na to jak pracują pracownicy z Ukrainy w takim razie?

@Zofia

Tak oni na nic nie patrzą znajdują sobie kozła ofiarnego na którego się (usunięte przez administratora)a najbardziej tam szanowni Ukraińcy

Emilia
@Nie ważne

Współczuję, a czy próbowałaś komuś zgłosić że koordynatorki nie traktują wszystkich po równo? Może warto porozmawiać z przełożonym koordynatorki aby nie czuła się bezkarnie?

X
@Emilia

Staraja się traktować równo ale nie zawsze się da i to już nie jest ich wina. Osobie która to napisała pewnie się robić nie chce i wymyśla.

@X

Robić się jej nie chce, ale już pisać tu takie pierdoły tak?Xd Czyli tak naprawdę nie było takiej akcji, żeby jakiś kozioł ofiarny był w firmie? W takim razie nawet nie podejrzewasz kto to może pisać tak właściwie?

@Emilia

Tam każdy ma wywalone na każdego

@X

Jakby mi się nie chciało to bym rzadko przychodziła jak reszta nowych osób jak się pojawili

@Edyta

Ależ była i jest nie musicie mi wierzyć sami się przekonacie także powodzenia

@Nie ważne

To kto tym kozłem w takim razie jest?

@Edyta

Każdy kto im nie podpasuje bo jak nie lizesz im (usunięte przez administratora)to już po tobie

@Nie ważne

Aha, no to słabo to brzmi. A w sumie jeśli to prawda to większość się podlizuje po prostu, żeby stołki zachować i mieć spokój? Może to sposób?

@Nie ważne

Co Ty za głupoty wypisujesz? Aż się czytać tego nie chce. Jak źle coś ktoś robi, albo nic nie robi tylko gada to normalne, że zwracają uwagę, taka ich w końcu rola. Najlepiej by nie zwracały na nic uwagi, a my nie będziemy nic robić nie?xd zacznij dobrze pracować to nie będą ci zwracać uwagi, ja jakoś z nimi problemu nie mam bo po prostu normalnie pracuje xd

Edyta

Mówisz? A może po prostu jesteś lepszy czy coś. ;p Ale to zauważasz tak ogólnie, żeby ktoś inny sobie nie radził?

Nick Nowy wpis
@Edyta

Są lenie którzy tylko patrzą gdzie się schować by nic nie robić, albo stoją i gadają i później dziwne że koordynatorka jedna czy druga uwagę zwraca xd przecież powinna poklepac po ramieniu że dobrze robi xd nie którym serio się w głowach poprzewracało. Ogólnie praca jest spoko, tylko mogliby trochę więcej płacić bo przy obecnych cenach to krucho z kasą jest :/

Edyta Nowy wpis

Ano. :( A myślisz, że będzie na to szansa? Był taki temat może poruszany?

Nie ważne Nowy wpis

Ja się nie o(usunięte przez administratora) tam , nawet nie bylo kiedy tam są straszne plotkary , z nikim się tam nie dogadasz , powiem tak co do pracy niech każdy mówi za siebie bo ja jestem pewna tego że pracowałam i nie chowałam się po kątach

Podczas covida narazili na zarażenie. Nie wzięli pod uwagę zdrowia psychicznego pracownika. Narażanie zdrowia rodziny to dla nich nic. Zaraz po l4 zwalniają.

Witold

Kiedy firma zmieniła nazwę na Betterware International Sp. z o.o. i czy coś zmieniło się w związku z tym dla pracowników?

Nadia
@Witold

Tak sporo rzeczy pozmienialo się dla pracowników kierownik zawsze mówi co i jak i co danej osobie daje

@Nadia

Bzdura. Tylko obiecuje. Nie polecam

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Betterware Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Edzia

Hej czy warto aplikować na msgazyn w Pruszkowie jaka jedt umowa i ludzie sa fajni

@Edzia

Rządzą Ukraińcy ,tam jest jedna klika zero rozwoju. Nie warto.

@Paweł rozumiem, że pracujesz w Betterware skoro wiesz, że firma jest dobrym pracodawcą? :) W niektórych z wcześniejszych wpisów zauważyłam, że były zastrzeżenia co do atmosfery pracy. Czy mógłbyś napisać czy coś w tej kwestii zmieniło się na plus na przestrzeni miesięcy?

@Ewa

Na gorsze na pewno.

Natasza

Nie polecam tej firmy nikomu tam jest większość osób z Ukrainy Panie które palą papierosy tak później od nich czuć osoby tam pracujące zamiast załatwić sprawę to odrazu podpiepszaja kierownikowi widać że chcą wygrysc ludzi nie dziwię się że tam nikt nie chce pracować idzcie wszędzie byle nie tam ja w tej firmie przepracowalam zaledwie dwa miesiace i odeszlam A kierownik mowa tu o jedym jest czasem tak nie miły że szkoda słów

@Natasza

Potwierdzam wszystko co jest tu napusabe.

Kuba

Pracowałem tam zaledwie kilka dni i odeszlem tam dzieje się jeden wielki burdel i nic więcej A panie z Ukrainy to są tak nie miłe że szkoda słów

@Kuba

Tak to prawda,są okropne,głębia ludzi. Masakra

Jeśli są chęci do pracy to z pewnością warto aplikować bo to dobry pracodawca oraz firma, mimo, że nie mają zbyt długiego stażu

magazynier/pakowacz/składanie zamówień

Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie bez możliwości rozwoju (taka sama umowa, taka sama stawka), traktowanie pracowników jako "podludzi". Elastyczny czas pracy to ściema, jak trzeba to i zmuszają do pracy po 10 godzin (w różnych zmianach), jeśli coś nie pasuje to znajdują nową osobę. Jedna z kierowniczek niedojrzała emocjonalnie, chodzi wyżywa się na innych, wrzeszczy. NIE POLECAM!!! CZYSTY K I E R A T !!!!!!!

@magazynier/pakowacz/składanie zamówień

Nic się nie zmieniło. Jest co raz gorzej. Teraz jeszcze płacą z opóźnieniem, jak otrzymasz wynagrodzenie do końca kolejnego miesiąca to się cieszysz, że w końcu masz kasę. Kierownictwo do bani, na wszystkich poziomach. Traktują cie jak śmiecia. 0 szacunku, 0 wyrozumienia. Nie możesz przyjść na nadgodziny to masz przerąbane, jak nie gorzej.

Niklana
@magazynier/pakowacz/składanie zamówień

Zgadzam się osoby tam pracujące to normalnie jakaś porażka ludzi niby chcą mieć więcej ale nie dziwię się że nikt nie chce tam pracować

Elka

W tej firmie w Pruszkowie pracują przeważnie same młode osoby większość pan z Ukrainy czy polecam tą firmę powiem tak najlepiej iść samemu popracować i zobaczyć jedyną może się spodobać inny nie zależy kto jaką pracę woli

Róża

Ja pracuje w firmie w Pruszków i jak na razie nie mam zastrzeżeń chociaż pracuję krótko na magazynie A ludzie tam pracujący hmm no różni są jak to w każdej firmie zawsze ktoś może się trafić nie miły ale kierownictwo jest mile i można się zawsze dogadać i pan kierownik zawsze mówi jak coś się dzieje albo jak trzeba pracować dłużej

Edzia

Witam mam pytanie czy warto aplikować na ta firmę nawet przez agencje pracy,jakie sa ludzie ,a kierownik praca jest fajna czy beznadziejnie jest ,dotarcie,coś

Iza

Firma jak firma w magazynie kierownicy poza Marcinem to niepelniosprytni Diana osoba która potrafi tylko podać kawę i lizać dupcie sandry kiedy prezes przejzy na oczy i zastopuje to dziadostwo rotacja ludzi szalona 13zt stawka praca nawet 12 godzin szok ze nikt nie nie ogarnie tego dziadostwo z _Góry _! Nie polecam tej pracy no może jak się zmieni (usunięte przez administratora) z kierownictwa

Stary pracownik
@Iza

A to nie ma już akordu ????????

stary pracownik
@Iza

czyli za wiele się nie zmieniło Ta firma zawsze była .........nawet nie wiem jakie brzydkie słowo tam wpisać. Pracowników zawsze miało się za 00 no chyba że lizałes (usunięte przez administratora) ????????

kimka

monika, świetnie - tylko zastanawiam się gdzie te produkty są dostępne. Z tego co widziałem to nie mają jakiejś konkretnej reklamy..

rts

magazynier/pakowacz/składanie zamówień - 2010-12-28 16:11:53 Praca na magazynie w Betterware to porażka, dożywotnia umowa zlecenie bez możliwości rozwoju (taka sama umowa, taka sama stawka), traktowanie pracowników jako jak sie jest lewym do pracy to coz sie dziwic... pracowalem tam i nie zaluje...rozwoj prosty jak sie nie boisz pracy... jedyna z firm co placi ludzkie pieniadze... a jak sie jest studenciakiem co (usunięte przez administratora) na latwizne aby to coz wiecej poradzic ?? wiecej ogarniecia bo juz takie klony tam przychodzily ze szok. nic dziwnego ze dziekowali jak sie jest prostakiem i lewym do pracy...wszystko za nich... nic tylko pod sciane i rozstrzelac w pizdu =) szacun dla potrafiacych pracowac Elo

klik
@rts

Dokładnie nic ująć, ale można jeszcze wiele dodać. Osoby z kierownictwa sa tam wyjątkowo niedojrzałe emocjonalnie i traktują pracowników jak śmieci. Jak naiwne śmieci. Nie polecam. Szokujące, że w XXI wieku tak się traktuje ludzi. Bardzo często wymagano zostawania na dodatkowe godziny. Nie polecam. Stanowczo.

Zostaw merytoryczną opinię o Betterware Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Betterware Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Betterware Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Betterware Polska Sp. z o.o.?

Betterware Polska Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Al. Kwitnącego Sadu 9
    02-202 Warszawa

Betterware Polska Sp. z o.o.