Royal Denship

Århus

Opinie o Royal Denship

anonim 2009-05-01 09:19:10
royal denship to już historia teraz jest bankrutem pracowałem dla nich.niby poważna firma ale [usunięte przez moderatora]
anonim 2009-05-27 13:54:18
Atmosfera w Royalu była super, ludzie przyjaznie nastawieni( w większości).Brak organizacji i stanowczości w podejmowanu decyzji to jedyny minus tej firmy.Pozatym szkoda że upadła.
rfthrtg 2010-04-03 09:32:04
szkoda ze upadla????? praca w tej firmie ludziom spatrzyla zycie ci ludzie juz nigdy nie beda zadowoleni z pracy, zadnej, jak dostawali tam za nic ponad 30 tys koron miesiecznie i okradali jeszcze zaklad.... dopisywanie godzin nagminnne dzieki nim firma upadla
jabłko 2016-04-22 12:07:36
co wy wygadujecie.. jasne, że firma działa. Wystarczy poczytać w internecie. Może upadło ich zatrudnianie Polaków, po prostu przestali się ogłaszać. Jak dla mnie, to takie trochę wprowadzanie ludzi w błąd na siłę.
Zostaw swoją opinię o Royal Denship - Århus
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Denship