geothermia swinemunde

Świnoujście

Opinie o geothermia swinemunde

anonim 2009-04-22 10:22:11
Geothermia swinemunde to Firma nieuczciwa nie przestrzega żadnych przepisów myśli że to oni stanowią prawo ale się mylą. Jak trafi im się mądrzejszy pracownik znający się na swojej pracy oraz na prawach i obowiązkach pracownika to zaraz staje się być zbędny i zaraz chcą go zwolnić. Jednym zdaniem szukają naiwnych. Nie respektują umów o pracę, które zawierają z pracownikami ale sprawiedliwości można dochodzić na drodze sądowej czego ja jestem przykładem i wygrałem.
Reasumując (usunięte przez administratora) złą robotę robi (usunięte przez administratora), który w jego mniemaniu zna się na wszystkim. Lepiej niech szef tej Firmy poszuka dobrego kadrowca który będzie dobrze współpracował między pracodawcą a pracownikiem to być może uleczy w części złą sławę omawianej Firmy.
Zostaw swoją opinię o geothermia swinemunde - Świnoujście
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie geothermia swinemunde