PIRLO DOM I WNĘTRZE

Zabrze

Opinie o PIRLO DOM I WNĘTRZE

ziom 2010-12-28 15:05:29
praca za grosze 6-7zl za godzinę a robisz jak byś miał płacone za metry pełna odpowiedzialność z twojej strony jako wykonawcy czyli coś będzie nie tak odchodzisz z niczym obecnie maja jednego pracownika który pracuje ponad rok(pewnie dobry kolega jakiś) reszta to ludzie na kilka dni lub tygodni w taki sposób firma zarabia kasę nie polecam wręcz odradzam nie warto się wysilać dla firmy kogucik
Andrzej 2010-12-30 15:55:19
Zgadzam się z poprzednia wypowiedzia-dzwoniłem tam ale jak usłyszałem ile ten płaci pracownikom to od razu odłożyłem słuchawke.Jak w takich czasach można dawać 6zł za godzine pracy?! TO JAKIŚ [usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!! Takie firmy powinno się od razu likwidowac!!!!!!!!!
jeden 2016-04-29 21:54:02
Fajnie, że można liczyć u nich na dość dobre produkty @roem, ale mnie bardziej ciekawi czy jest szansa, żeby teraz znaelxc u nich zatrudnienie. Zależy mi na tym.
Zostaw swoją opinię o PIRLO DOM I WNĘTRZE - Zabrze
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIRLO DOM I WNĘTRZE