Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

Serwisant

Również podłączam sie do pytania powyzej i chyba na ten sam region kolega wyzej aplikuje ? Pytanie konkretne ile i jaka umowa ? Wiem na jakiej zasadzie działaja te firmy bo aktualnie w owej podobnej pracuje

Lata z WN GCCC

Nie polecam w ogóle tej firmy. "Pan Menago" spowoduje coraz większą i szybszą ucieczkę oddanych pracowników. Wierzysz w mikołaja? W takim razie to jest miejsce pracy dla Ciebie. Mobbing i nieprawidłowa osoba na stanowisku TL (uwaga na nordics) to niestety fakt. GCCC nigdy nie wyjdzie na prostą jeśli nie zmieni pewnych osób w kadrach. Smutne ale prawdziwe. Po za tym pracuje tam wielu wspaniałych ludzi, którzy pracują z własnej woli na "chwałę" tej firmy - chociaż firma jest ich niewarta. Moi drodzy - jest wiele wspaniałych miejsc pracy - niekoniecznie w WN. Na obronę mogę dodać, że można zdobyć doświadczenie - niekoniecznie pozytywne.

szA

hej, WN szuka ludzi do obsługi kl do działów językowych (FR-ENG) - jak wyglada kwestia kierownictwa w tych zespołach ? Kim są przełożeni(w sensie jak zarządzają) ? Dzięki za pomoc !

former wn
@szA

Nie polecam, statek tonie.

Seba09

Witam , jak wygląda praca magazyniera i ewentualne zarobki ?

Jak by się wszyscy niezadowoleni pozwalniali to by w tej firmie zostało same kierownictwo,chyba, a raczej na pewno.

Cerber

Bardzo krótko dla mnie oznacza poniżej roku, tak dla wyjaśnienia. Jednakże "rozpatrzyłem" się już w kilku sprawach I podobnie jak w innych korpach, są i plusy i minusy. Pytanie czego się żąda od pracy, czy pracy w fajnym środowisku, czy niebotycznych zarobków... Z drugiej strony jeśli ktoś nie jest zadowolony przecież zawsze może sobie znaleźć coś lepszego, czyż nie?

''Pracuję w tej firmie bardzo krótko''jak popracujesz i się rozpatrzysz to dopiero napisz coś sensownego.Pozdrawiam podobnie myślących.

Cerber

Grubo poniżej średniej? Jakiej średniej? Wynikającej z dodania do siebie pensji naszych rządzących czy realnej? Pracuję w tej firmie bardzo krótko, dostałem od ręki stawkę jaką prosiłem, Umowa o pracę, żadnych zleceń, więc mam wrażenie, że chyba nie mówimy o tej samej firmie...

omg

Za jakie kilka tysi? Pensje GRUBO ponizej sredniej krajowej, slabe benefity, duzo nieplatnych nadgodzin. Szkolenia sa takue sobie bo na umowe zlecenie/czas okreslony w kazdej chwili mozna zwolnic bez przyczyny, a caly czas jest rotacja bo nowemu z ulicy zaplaci sie mniej. Niestety na dzikim polskim rynku pracy to norma. Nikt nie szanuje doswoadczenia

Cerber

Tak czytam te wasze opinie o WN I się zastanawiam, kto je pisze? Jestem pracownikiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w różnych branżach w tym bankowej, pracowałem już w Polsce i za granicą, ma więc porównanie I powiem tak: firma WN podobnie jak I inne korporacje wymaga, ale też daje, jeśli ktoś sądzi natomiast, że za kilka tysi nie będzie nic robił I pierdział w stołek, zwłaszcza nie mając za sobą doświadczenia popartego wcześniejszymi pracami to się grubo myli, w każdej firmie są niekompetente osoby - norma, w każdej są dziwne układy - to też norma, ale widzę, że większość z wypowiadających się chyba nigdzie wcześniej nie pracowała... ja powiem krótko, może szaleńczych zarobków tu nie ma (chyba są tylko w Sejmie, Senacie I na sstanowiskach Prezesów), ale atmosfera jest fajna, ekipa pomaga sobie nawzajem, więc polecam ze swej strony..

misiu

Karta Multisport to standard, prawie kazda korpo ja oferuje :-). I jak w prawie kazdej korpo nie jest za darmo :-). Niestety przy niskich zarobkach za malo benefitow - lekarz/ubezpieczenie i platna karta to za malo. Dobra robota dla studentow i swiezo upieczonych absolwentow.

Wacek

Jak by to była Firma to ja bym był pracownikiem. Co to jest to, trudno określić bo ani tu można dopatrzyć się kierownictwa, praca na umowy śmieciowe, niby pracownik ma szkolić innego nowonajentego jak ma ochotę ale raczej jej nie ma, bo kto chce mieć konkurencje chyba debil!!!. ''Co do zasady firma pelna jest dosc prymitywnych intelektualnie ludzi, ktorzy trzymaja sie na stanowiskach od lat dzieki znajomosciom i ukladom.'' Powyższy wpis jak najbardziej trafny.

PL

Odradzam prace w RAC (Regional Administration Centre) Wincor Nixdorf - szczegolnie w polskim dziale (serwis). Atmosfera w dzialach innych niz polski jest calkiem ok, tymczasem w polskim teamie pracuje stanowczo za malo ludzi, co sprawia, ze pracuje sie pod ogromna presja, powszechnie pochwalane jest donosicielstwo i podkopywanie pozycji poszczegolnych osob w zespole. Wszystko zalezy od relacji z team leaderem, ktory nie grzeszy inteligencja czy umiejetnoscia zarzadzania - latwo wiec mozna nim manipulowac (co zreszta niektorzy bardzo umiejetnie robia, majac mniej obowiazkow niz pozostali). Atmosfera napieta, zarzadzanie team leadera - beznadziejne (team leader czynnie uczestniczy w interpersonalnym obrazaniu pracownikow za plecami, sympatyzuje z poszczegolnymi osobami). Jeszcze nigdy nie pracowalam/pracowalem w takim zespole, gdzie intrygi i hipokryzja bylyby na porzadku dziennym, a dokladajac do tego olbrzymi nawal pracy - zwyczajnie nie warto bawic sie we wspolprace z ta firma. Nie bez powodu w 6 osobowym zespole trzy nowe osoby odeszly po kilku miesiacach, a kolejny nowy pracownik juz po miesiacu. Co do zasady firma pelna jest dosc prymitywnych intelektualnie ludzi, ktorzy trzymaja sie na stanowiskach od lat dzieki znajomosciom i ukladom. Nie warto. Nie za takie pieniadze ;)

trolololo
@PL

Wszystko się zgadza. Układy, obgadywanie, donoszenie .

Ferdek

Czy ta firma już zdechła bo nie ma nowych wpisów. Nadal można zarobić 10 tysiaków w CN bo jak by co to ja bym chętnie łyknoł taką fuche. Dajcie cynk jak by co to ja jestem chętny. Siamanko :)

Daje cynk
@Ferdek

Odpowiedź na: [X - 2014-11-19 23:25:47]: A w Centrum Napraw Banking na działkowej zarobki nawet dziesięć tysięcy mimo cięć stawek!!!!!. zdjecie uzytkownika Y - 2014-12-04 22:56:18 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1) Odpowiedź na: [@ - 2014-11-20 20:06:48]: Ja dodam że również,w Centrum Napraw Banking na ul.działkowej zarobki nawet ok. tysiaka brutto w systemie akordowym.!!!! Nic się nie zmieniło!!!!

taki tam
@Daje cynk

Nic się nie zmieniło,ale się zmieni!!!. Są przyjmowni do pracy i szkoleni nowi pracownicy,i mają podzielić się pracą z tymi którzy dużo zarabiają i skończy się zarabianie po 10 tysiaków!!!.

Wacek
@taki tam

Nie szkoliłem nikogo i nie będe szkolił dzięki temu temu mam pracę i zarabiam. Niech sobie firma zrobi dział szkolenia i nie szuka głupszych od siebie. Konkurencja jest mi do niczego nie potrzebna.

programista

Atmosfera w Katowicach jest świetna. Młody zespół i spore zaufanie szefa z Niemiec do pracowników. Stawki negocjowane indywidualnie. Osobiście polecam

zainteresowany

Witam, czy ktos ma informacje jak wygląda atmosfera w formie jesli chodzi o Katowice i stanowisko programisty ? Czy pracują tam ludzie w zespołach potrafiący wykonać dobra analizę i projekt tak aby programista nie wydziwial. Ogólnie jakie panują relacje w zespole i mniej więcej stawki ? Dla deweloperow

Jeden z WN

NIE polecema!!! firma robi w konia, brak dobrej atmosfery, a kierują ludzi bez pojęcia o zarządzaniu - układy!

gość

Profesjonalizm pod znakiem zapytania już na starcie przy pierwszej rozmowie telefonicznej. Poszukujemy do Customer Service osoby chcącej pracować w systemie 3 zmian, w weekendy i święta ustawowo wolne. Po co wypełniam formularz rekrutacyjny, w którym zaznaczam opcję "nie zgadzam się na pracę w systemie zmianowym", skoro dział HR w ogóle nie bierze tego pod uwagę i wydzwania jak leci?

poinformowany

Bardzo ekstremalny. Możesz mieć do czynienia w pracy z kilkoma niezadowolonymi trolami, którzy mają zacięcie prezesa, ale wykonują najbardziej proste prace, bo nikt inny nie chce ich przyjąć nawet do zamiatania a w domowym zaciszu plują na firmę, która zapewnia im chleb ile wlezie. Oczywiście w zamkniętym gronie kolegów są mocarzami, którzy marnują swój czas u takiego podłego pracodawcy. Zapytaj się tylko któregokolwiek czy znalazł cokolwiek takiego samego za porównywalne pieniądze. Oczywiście nie. Dlatego trzymają się kurczowo tego co mają. Dla osłody wylewają resztkę jadu anonimowo na forum. Prawda jest taka, że zwalnianie się lub przez firmę to pojedyncze przypadki. Wystarczy popytać ludzi od jak dawna pracują, czy firma opóźniła się z wypłatą, czy dostali kiedyś mniejsze pieniądze niż mieli obiecane. To świadczy samo za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf