Opinie o Wincor Nixdorf w

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wincor Nixdorf. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wincor Nixdorf o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wincor Nixdorf w

M.

Zarobki bardzo marne, firma nie motywuje do rozwoju. Każda prośba o awans wiąże się z odpowiedzią negatywną. Chaos. Dużo pracy. Stres. Tak bym podsumował.

Wciąż jeszcze pracownik
@M.

Dokładnie jest tak jak napisane powyżej. Firma nie dba o pracowników.

Na Linkedin znalazłem sobie ogłoszenie dla senior manager repair centre i coś nie mogę wyświetlić szczegółów ogłoszenia. Widzę tylko, że ogłoszenie zostało dodane 2 tygodnie temu. Podajcie mi tylko wysokość pensji, resztę ogarnę sobie już na rekrutacji.

M. Nowy wpis

Wciąż jeszcze pracownik Nowy wpis
@M.

Dokładnie jest tak jak napisane powyżej. Firma nie dba o pracowników.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Wincor Nixdorf? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Czarek

Bardzo żałuję, że nawet na forum nie ma opinii jak pracuje się w takiej świetnej firmie.

@Czarek

Świetna, to gruba przesada. Zarobki marne, atmosfera dość fajna, ale w sumie w zależności od projektu. Dobra firma na start, chociaż technologie dość przestarzałe.

@Paweł

Dobra atmosfera pracy dla niektórych może być właśnie wyznacznikiem super pracy i być najważniejszą kwestią. Szkoda jedynie jak piszesz, że technologie są przestarzałe. Wiesz może czy firma w przyszłości ma w planach wzbogacenie się o nowsze?

Pawel
@Natalia

Jesli chodzi o Kato to sa plany z couldem, ale to odlegla przyszlosc. Wiesz zalezy od projektu, jedne sa mniej a drugie bardziej rozwojowe. Pracy jest bardzo duzo, nawet w okresie pandemii mimo limitow w biurze przychodzi sie na nielegalu zeby tylko sprostac wymaganiom klienta. A podwyzki od roku zafreezowane. Bardzo duzo osob decyduje sie na odejscie, rowniez te ktore pracowaly tu ponad 8,9 lat.

paolo
@Czarek

firma fajna nie mozna narzekac,atomsfera fajna, leaderzy spoko, kasa jest, katowice rozwijaja sie szybko zespoly SW rosna jak na slaski rynek stabila pozytywna firma

marcin najman
@paolo

jeszcze parę lat temu mówiło się, że liderami w dn zostawały najmniej kompetentne osoby. nie dziwię się, każdy kto miał umiejętności zdążył stamtąd uciec.

Jak dużo osób pracuje w Wincor Nixdorf?

Pracownik (jeszcze)

Ostatnio coraz mniej :P Ciekawe dlaczego hmmm.. pomyślmy

Jak się pracuje z ludźmi z Wincor Nixdorf?

Hmm

Pracuje się okej, ale pracy jest dużo, w sumie bardzo dużo, a zarobki marne. Nie polecam.

Marek85

Witam na jakie wynagrodzenie może liczyć tester oprogramowania z doświadczeniem ?

Natalia

@Los czyli pracownicy mają na umowie starą nazwę firmy? To czemu pracownicy podpisują takie umowy? Przecież przed podpisaniem się czyta i ma się prawo zgłosić swoje uwagi. Jeżeli umowa jest na inną firmę to powinniście powiedzieć, że podpiszecie tylko taką z nazwą w umowie Wincor Nixdorf.

pomyłka

Firma nie dba o to że zmieniła się nazwa, i tak zatrudnia ludzi przez agencje pracy o nazwie SNW Sp z. o.o. na umowe o pracę z płacą 1850zł brutto wpisaną w umowe.

Los
@pomyłka

To prawda

Natalia

@Rex Kelvin takie wpisy nie na temat są usuwane przez administratora. Zachęcam do zapoznania się regulaminem i proszę o pisanie merytorycznych wypowiedzi o Wincor Nixdorf.

Natalia

@Natalia widzę, że byłaś zainteresowana pracą w Wincor Nixdorf? Zdecydowałaś się na aplikację? Jeśli tak, to czy możesz powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda proces rekrutacyjny do firmy? Na co warto się przygotować czekając na rozmowę kwalifikacyjną? Czy potrzebny jest wysoki poziom języka? Każda informacja będzie bardzo pomocna.

Natalia

Wincor Nixdorf potrzebuje do firmy specjalisty ds. księgowości z językiem włoskim. Może ktoś ma wiedzę jak prowadzą rekrutację?Czy to jest kilka etapów? Jak się pracuje, czy atmosfera jest sprzyjająca pracy? Na jakim poziomie wymagają znajomości języka włoskiego?

Fan

Pracuję w firmie już długo i może nie zawsze jest super ale tak bywa. Raz lepiej raz gorzej a żyć trzeba i tylko dobrą pracą można zarobić dobre pieniądze. Ważne żeby firma miała w dalszym ciągu dobrą kondycję.

olderthanyou

śmiać chce jak niektórzy narzekają na ta firme. Czego wy oczekujecie? Jak chcecie zarabiać 4 tys netto na ciepłej posadce po 8 godzin dziennie to ta praca jest nie dla was. Jeżdżę od dobrych paru lat w serwisie w tej firmie. Rzeczywiście kiedyś było tak że zarabiało się naprawdę konkretne pieniądze, teraz jest tego mniej. Prawdą jest, że pracujące weekendy nie są rzadkością. 10-12 godzin dziennie pracy w tygodniu zdarza się co najmniej kilka razy w miesiącu. Po dniu pracy zostaje jeszcze robota w domu. Pracujesz na umowie firma-firma. ZUS, podatek dochodowy, VAT, paliwo, księgowość, opłaty za telefon, samochód, laptopa (bardzo powolnego) to wszystko to twoje koszta. Wychodzą zarobki rzędu 5000-10000 zł netto po odliczeniu kosztów i to są realne pieniądze do wyciągnięcia. Wiem też o kolegach którzy wyciągają prawie 20000 netto!! Tylko wtedy życia rodzinnego brak, urlop raz w roku dwa tygodnie i nara. Jak przeziębiony to jedziesz albo bierzesz urlop i nie zarabiasz. Ogólnie świetna robota dla tych co nie mają nic przeciw pracy po 200-240 godzin miesięcznie a chcą godziwie zarobić! Są też tacy co mają 4-5 koła na rękę ale oni pracują po 5-6 godzin dziennie więc w wielu przypadkach spokojnie dorabiają po godzinach w innych dziedzinach. Jak są szkolenia to zawsze firma funduje nocleg w hotelu, jedynie zawsze płacisz samemu za dojazd. Ktoś wyżej napisał że są same kary, np. za zagubioną część czy za nieodesłanie sprzętu na czas. Ja osobiście jeszcze nigdy takiej nie dostałem. Opłaty za najem są zawyżone ale jeśli z moich kilkunastu tys odchodzi mi co miesiąc 2,5 to w dalszym ciągu zarabiam bardzo dużo. Gdyby je dostosować do warunków rynkowych to pewnie byłyby mniejsze o te 700 zł, ale pewnie bym o tyle mniej zarabiał więc jest to zupełnie bez żadnej różnicy. Za zużycie samochodu raz tylko zapłaciłem 800 zł od samego początku mojej pracy w wn. W życiu nie słyszałem żeby ktokolwiek zapłacił 15 tysi! Praca jest o tyle spoko, że nikt z batem nad głową nie stoi, samemu się ustala plan pracy, a telefonu i samochodu można dowolnie używać do celów prywatnych. atmosfera ujdzie, wiadomo są w centrali ludzie do których z założenia się nie dzwoni bo nie ma co liczyć na jakąkolwiek pomoc, są też tacy o których złego słowa powiedzieć nie można. Obiektywnie rzecz biorąc znalazło by się trochę rzeczy które by można ulepszyć, ale tak jak wspomniałem wcześniej bardzo polecam tym co nie boją się pracy ponad miarę. Warto.

kibic
@olderthanyou

Michael 2016-12-01 06:11 Po niedawnym szokującym dla mnie spotkaniu w sprawie pracy w Warszawie ul. Działkowa na stanowisku technik serwisu: 1) Chamskie traktowanie kandydata - musiałem czekać około 20 minut na zewnątrz przy temperaturze około + 3 stopni, bo szanowny pan przez telefon stwierdził, że jestem kilka minut przed czasem, a jak już wyszedł to zamiast szybko mnie wpuścić do środka wyjął papieroska i komórkę i zaczął palić i grzebać w telefonie; 2) Upokarzająco niskie jak na warszawskie warunki tzw "akordowe wynagrodzenie" zależne od naprawionych podzespołów sięgające, tak jak dumnie stwierdzili, "nawet do 3000zł - ale brutto!!!); 3) Na podstawie moich obserwacji: wśród pracowników na hali wyczuwalna toksyczna atmosfera, ludzie oddaleni od siebie na kilka metrów, każdy zamknięty w sobie, obecny strach przed donosami, o czym można przeczytać na innych postach - opinie pracy w Wincor Nixdorf. Szanującym się ludziom odradzam ubieganie się o pracę w tamtym miejscu. Co sądzisz po przeczytaniu tego wpisu na "Opinia o pracodawcach Diebold ". Nie wszyscy są zachwyceni "porządkami" w tej Firmie.

Franio

Słyszałem że to super firma. Czy potrzebują pracowników z językiem francuskim? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna?

dede

hej, jestem pracownikiem wincora kawałek czasu ale ostatnio dochodzą mnie słuchy jak i zapewne moich kolegów z serwisu że mają być jakieś roszady zwłaszcza w dziale serwisu po tak zwanej "fuzji" ktoś coś wie więcej co i jak??????? Podobno nasz dotychczasowy szefu ma być szefem DN.

ciekawy
@dede

Czy w dziale Centrum napraw banking na działkowej zarobki są wciąż na poziomie 10 tysiaków.

moda na sukces
@ciekawy

Tak od grudnia w Centrum napraw banking są wprowadzone znaczne podwyższki stawek godzinowych co gwarantuje duuuży wzrost zarobków. Teraz każdy ma szanse zarobić nawet ponad 10 tysiaków.

Moda na bajer
@moda na sukces

Teoretycznie Panowie, teoretycznie !!!.

abc

@anka to jest oczywista bzdura, mam na myśli wynagrodzenie. Atmosfera jest OK. Dla kogoś kto skończył studia, zna języki i nie ma doświadczenia zarówno RAC i GCCC są spoko. Wynagrodzenie jest zawsze wypłacane na czas. Co do osobistych relacji i innych wpisów, niestety z informacji z tego typu stron wynikałoby, że w praktycznie każdej polskiej firmie atmosfera, przełożeni, managerowie są beznadziejni :) a Ci piszący te posty nieszczęśliwcy są tam przykuci łańcuchami i mimo tego, że jest im tak źle nie mogą odejść.

Admin

Wątek zakończony. Firma Wincor Nixdorf nie istnieje w Polsce.

Admin
@Admin

Firma z fuzji Diebold i Wincor Nixdorf. Kierownictwo bez zmian narazie ,więc po staremu. Na poczatek kamery zainstalowane do monitorowania pracowników. !!! Zapowiedż podwyżek płacy jak nastąpi przyśpieszenie w pracy.

nick

zaaplikować? ale do kogo narazie klego to nic nie wiadomo

mrT

i stało się połączyli nas a konkretów zero...... ktoś coś?

Zostaw merytoryczną opinię o Wincor Nixdorf

• Jak się pracuje w Wincor Nixdorf?

Zobacz opinie na temat firmy Wincor Nixdorf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wincor Nixdorf?

Kandydaci do pracy w Wincor Nixdorf napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wincor Nixdorf