Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

larson

no fakt, łatwej rekrutaacji nie robią, ale to jak każda poważna firma, nie łatwo się do nich dostać

pigmej

no prosto nie było, przynajmniej u mnie.

ola

a z tą rekrutacją serio tak trudno?

kulka

ja się cieszę, że udało się przejść ten ich niełatwy proces rekrutacji. dużo wymagają już na starcie ale jak ktoś tak jak ja chce się w tej branży rozwijać i iść na przód to warto się postarać i przyzwyczaić do ciężkiej pracy ;)

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
jazon

no tak, u mnie praktyki były praktykami i sporo obowiązków miałem ale przez to sporo się w ITC nauczyłem, polecam ;)

K

potwierdzam, dobry ambitny pracownik jest w ITC wysoko ceniony, pracodawca daje szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji osobom które wyraźnie przykładają się do zadań i obowiązków; o parzeniu kawy czy kserowaniu dokumentów zapomnijcie.

gośka

to fajna firma i dobry mentor jeśli chcecie się rozwijać w branży IT. przykładają wagę do szkoleń i rozwoju kadry. Jeśli chcecie zdobyć doświadczenie albo się wyspecjalizować w tej dziedzinie to ITC może w tym pomóc; cenią sobie osoby ambitne i pracowite :)

pe es

jasne, też czasem biorą, i zawsze możesz wystartować na praktyki czy staż :)

numitor

a bez doświadczenia, tak po studiach też biorą?

pe es

na mojej rekrutacji prosto nie było, nie da się ukryć, ale przez to mam większą satysfakcję że się dostałem do tak renomowanej firmy która szuka u siebie specjalistów z branży;

bigbos

ja się tam po studiach dostałem, więc jak najbardziej próbować możesz.

numitor

dzięki, przekonałeś mnie. a rekrutacje mają trudne?

pe es

jasne że warto; tym bardziej jesli masz dobre kwalifikacje i chcesz się dalej rozwijać w it :)

czyli warto aplikować?

pe es

lokalizacja lokalizacją, ale mnie się bardzo podoba atmosfera w pracy, bo chociaż zajęć zawsze jest mnóstwo, to przy dobrej muzyce i w dobrym zespole szybciej czas płynie, a kasa wiadomo też ok.

miłosz

świetna firma w świetnej lokalizacji, tyle :P

merykejt

mnie się akurat podoba że dają tyle benefitów i że mają elastyczne godziny pracy, bo jest łatwiej pogodzić pracę z nauką na przykład :)

Kafel

a ja lubię itc za dobrą atmosferę w pracy, świetną muzykę w tle, wygodny dojazd do biura...i mógłbym tak długo wymieniać ;)

suszi

faktycznie jeśli chodzi o staż to świetna sprawa; praktycznie jestes jak każdy inny pracownik, nabywasz doświadczenia przy bieżących zadaniach firmy; bardzo mi się podobało u nich, bo traktowali mnie poważnie w odroznieniu od innych pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA