Opinie o ITC SA w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ITC SA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ITC SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC SA w Warszawa

ala

parę etapów rekrutacji to dzisiaj przecież norma, nie przesadzajcie że takie trudne :P

Błażej

od lutego jak tu pracuję to wszystko mi się zgadza. najbardziej jestem happy że poza tym natłokiem pracy, sama atmosfera jest dobra i warunki i dodatki tak ogólnie są bardzo spoko. elastyczny grafik też bardzo zacząłem doceniać.

komandos

dobrze że są osoby w firmie od których można się zawsze czegoś nauczyć, w wielu firmach brakuje takich mentorów albo może nawet liderów

natalia

no tak, wymagający są ale i warunki dostaje sie fajne, zacyznając od prestiżu pracy w świetnym miejscu z dobrym zespołem, a na benefitach kończąc

Informatyk

cv > test > tel > skype> tel > spotkanie > test > tel > skype > mail > śmieciówka w angielskiej spółce

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
maxymilian

jak się nie chcesz trochę na początku wysilić i pokazać że warto cię wybrać do pracy, to co firma sobie może pomysleć, nie będą chcieli ludzi bez motywacji ani ambicji zatrudniać, bo im się nie opłaci.

ago

no jak sie chce w renomowanej dużej firmie pracować, to oni też byle kogo nie wezmą więc muszą kandydatów trochę przemaglować.

korpo

aplikować to trzeba świadomie, wiedząc ze to nie najłatwiejsza firma i sporo wymagan stawia, a ludzie wiadomo różni są, nie zawsze uda się od razu zgrać w zespole. z jedynymi prościej z innymi dogadać się trudniej, norma.

Doceniam ITC za srodowisko i rozwoj w dziale it, ale nie wiem kto pisze te komentarze. Jezeli chcesz uop, to zapomnij bo tutaj daja tylko smieciowki. Praca fajna dopoki nie musisz wspolpracowac z zarządem - który jest tragiczny. Jest za to kilku bardzo doświadczonych i fajnych Project Managerow, ktorzy wydaja sie ważniejsi w tej firmie niz ktokolwiek z zarządu. Polecam współpracę w it z takimi PM jak Piotr Majdan i Piotr Dalba, bo to jedyni od ktorych mozesz sie wiele nauczyc i ktorzy zawsze postaraja Ci sie pomoc. Pracujac z nimi zawsze chce sie pracowac.

kamil

no nie wiem, coś dużo zachodu to kosztować będzie, a co to za warunki że warto się tak przemęczyć?

forman

jak ktoś jest ambitny to i z taką rekrutacją chętnie się zmierzy.

olga

rekrutacje mają mega trudne ale warto próbować bo warunki potem fajne i można sie wiele nauczyć w takiej big firmie :)

pogodny

obecnie wiele dużych firm ma takie złożone rekrutacje, sam byłem na kilku podobnych i już mnie to nie zaskakuje nawet.

niki

no trudna rekrutacja bo szukają dobrych ambitnych ludzi do pracy po prostu

robert

brzmi groźnie, tyle rzeczy do przejścia.

olga

rekrutacja jest złożona z kilku etapów, masz na początek test kompetencji, potem screening telefoniczny, rozmowę z HR i przełożonym, a potem już same dni testowe.

jurek

czyli na staż się sprawdzają?

miszcz

duża firma, dobre warunki ale wiadomo, że obowiązków nakładają na ciebie full.

robert

a jak u nich wygląda rozmowa rekrutacyjna? był ktoś może, bo nie wiem na co się nastawić. Boję się że to jakieś mega skomplikowane będzie.

formacik

pracując tu już z 2 lata widzę, że praca do łatwych nei należy, ale opłaca się wysilić, zysk i uznanie są tego warte^^

ewelina

na nudę w itc nie można narzekać, zadań na każdy dzień jest masa, ale lepiej się do tego podchodzi jak się ze zgraną ekipą pracuje, to samo na stażu jest.

Zostaw merytoryczną opinię o ITC SA - Warszawa

• Jak się pracuje w ITC SA?

Zobacz opinie na temat firmy ITC SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC SA?

Kandydaci do pracy w ITC SA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC SA