Opinie o TECH-MEDIA w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TECH-MEDIA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TECH-MEDIA o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECH-MEDIA w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w TECH-MEDIA?

Marcin Nowy wpis

Jak jest tu ze stabilnością pracy, bo wcześniej ktoś wspominał o rotacji. Mógłbym teraz dostać umowę na czas określony żeby czuć się bezpiecznie w pracy? Dają taką od początku?

Benn Nowy wpis
@Marcin

Jak sie dogadasz to tak.

Ok Nowy wpis

Moje sugestie dla TECH-MEDIA: Ok Lubię atmosferę w TECH-MEDIA za: Praca

Dużo ofert pracy pojawiło się na stronie firmy TECH-MEDIA https://www.tech-media.pl/praca.html. Jest m.in. stanowisko dla hostessy/hosta. Oferują ciekawą, pozbawioną monotonii pracę, nieodpłatne szkolenia, nieodpłatne sesje zdjęciowe do portfolio. To tylko niektóre z atutów pracy. Czy ktoś z Was będzie aplikował? Wydaję się praca idealna dla studentów.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie TECH-MEDIA? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
irek

firma poszukuje aktualnie pracownika na stanowisko specjalista ds reklamy @hohoł, i tez oferują umowę o pracę i motywacyjny system wynagrodzenia (pensja stała oraz system prowizyjny)

fakt

To kolega ma szczęście bo UPC to musi być bliżej centrum. IM dalej tym gorzej. Rzeczywiście dużo ludzi odchodzi. Chyba i tak mają małą konkurencje. Stąd brak dbania o klientów. Trzeba naprawdę narzekać to wtedy coś może zrobią. Serdecznie polecam zastanowić się 2 razy.

ubidragon

Ja nie zgadzam się z opiniami tutaj zamieszczonymi. Zmieniłem operatora z UPC na TechMedia (UPC miał problemy, był przerwy w dostawie internetu, różne awarie, spadki prędkości itd. do tego podwyższyli abonament) Wybrałem TechMedia ze względu na szybkość połączenia i niską cenę. Internet działa bardzo dobrze, za tą samą prawie cenę mam wielokrotnie szybszy Internet niż w UPC. Internet śmiga, mam pakiet 50 Mbps i szybkość jest utrzymywana, nigdy nie spada, a przez pierwsze miesiące po instalacji nawet była dużo szybsza niż w umowie, nie wspominając o znacznie lepszej szybkości wysyłania niż w UPC. Kontakt również bardzo dobry, odpowiadają na maile, odbierają telefony. Regularnie otrzymuje na email faktury. Internet obecnie mam od pół roku, udzielone zostały potrzebne informacje do skonfigurowania i podłączenia własnego routera. Nie wiem z ką tyle negatywnych opinii, możliwe że wcześniej było gorzej i poprawili się pod wpływem tych negatywnych opinii. Obecnie jest dobrze i śmiało tego dostawcę polecam.

marek

Podpisuję sie obiema rękami pod opinią Marcina! Prawie w ogóle nie korzystam już z Internetu w Domu, bo mnie szlag trafia. Nawet zwykłego przelewu nie można zrobic, bo wcześniej ze trzy razy się wyłączy, bo za wolno chodzi ten Internet.

Firma Tech-media z Gliwic to 'PORAŻKA'. Kontakt nawet e-mailowy prawie niemożliwy. Internet wolny i nie spełniający wymogów. Obsługa - jak Ci się już w końcu uda dodzwonić niekompetentna i niemiła. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

marcin

Wznawiam temat bo muszę napisać parę słów o tej firmie. Mam internet od roku i sześciu miesięcy i nie było tygodnia baz jakiegoś problemu. Internet mam bezprzewodowy w brzezince. Płacę 60zł za miesiąc za niby 10Mbps czego w umowie nie ma. Mój problem polega na tym że internet gubi prędkość a serwisanci nie potrafią sobie z tym poradzić, przychodzą po 3 razy w miesiącu pogrzebią coś w ustawieniach anteny i internet działa przez tydzień(chodzi tu o prędkość) ale w różnych godzinach jest różna prędkość. Wymieniali mi już antene 2 razy ale było tylko gorzej. Jak można umawiać się na 10Mbps a mieć ~0,50Mbps to jest nie do pomyślenia. Można dzwonić pisać miesiącami a oni i tak z tym nic nie zrobią. NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY choćby ze względu na to że gdy byli u mnie panowie serwisanci jeden z nich mial tak głośno ustawiony głośnik w telefonie że usłyszałem ich rozmowę i to nie tylko ja mam taki problem. Już nie długo kończy mi się umowa która jest tak konstruowana że nawet jak zrezygnujesz z internetu to i tak musisz płacić. NIE POLECAM szkoda nerwów i zdrowia pozdrawiam

xxx

...omijać szerokim łukiem...

to nikomu nic nie mówi

tragedia, horror, porażka

Zostaw merytoryczną opinię o TECH-MEDIA - Gliwice

TECH-MEDIA
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Ignacego Daszyńskiego 457
    44-151 Gliwice