Asco Co Ltd

Opinie o Asco Co Ltd

Ewa Nowy wpis

Na stronie jest ogłoszenie dla spawacza metodą mag. Dla męża szukam jakiś info. Napisali dość ogólnie, że trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia do spawania metodą MAG. Ale ile lat konkretnie doświadczenia trzeba mieć, bo mąż ma 4 lata i nie wiemy, czy wystarczy?

Panxxx Nowy wpis

Witam jaka płaca dla spawaczy???? c

Urszula Nowy wpis

Cześć, czy w firmie nadal ktoś pracuje? Jeszcze jakiś czas temu była rekrutacja na specjalistę ds. wsparcia IT. A tutaj pisał ktoś, że ludzie odchodzą, to jak, skoro była rekrutacja?

Czy Asco Co Ltd zapewnia kartę multisportu?

Jolanta

No tak, zależy kto co lubi. Czyli pozostałych benefitów brak? Ani ubezpieczenia, ani multisportów itp? A warunki socjalne?

Jolanta Nowy wpis

Kilka lat? Można spytać na którym stanowisku i co po kilkuletniej karierze tutaj można tak naprawdę zyskać? Do tych dodatków, o które kiedyś pytałam się odniesiesz?

zainteresowany

Witam, jak wygląda praca na stanowisku kontrolera jakości, warto składać CV? Czy język angielski potrzebny jest na wysokim poziomie? Na jakie zarobki można liczyć? "Z przodu widać 3? 4?" :)

antananariwo

pracownicy dostali podwyżki ale nie wszyscy, prawdą jest że wielu otrzymało 1zł BRUTTO, ale są pracownicy , którzy otrzymali więcej, firma wypłaca pieniądze na czas aczkolwiek bywało,że był "poślizg" , prawdą jest ,że czasy ,które są wyznaczone w wielu przypadkach są nierealne i wszyscy dobrze o tym wiedzą i jest to zapewne celowe działanie . Prawdą jest ,że wielu pracowników opuszcza firmę ASCO .

ASCO

Zachęcamy do aplikowania na stanowiska: - spawacz MAG - spawacz TIG - operator obrabiarki CNC - operator tokarki CNC - operator prasy krawędziowej CNC - operator wycinarki laserowej Więcej informacji na naszej stronie : www.asco.net.pl

ASCO

Firma zawsze wypłaca wynagrodzenia w terminie. Podwyżki są. Prawdą jest również, że firma wymaga wysokiej jakości oraz wydajności pracy.

Hanna

Piszesz o opóźnieniach w wypłatach dla pracowników Asco Co, a czy są one zawsze zgodne z umową? Być może istnieje jakiś system premiowy, dzięki któremu można sobie dorobić w trudniejszych miesiącach?

Grażyna

Hej, a jak te opóźnienia wyglądają? Jeśli chodzi o wspomnianą podwyżkę, to co jaki czas można się o nią ubiegać? Co decyduje o tym czy pracownik ją dostanie czy nie? :)

ASCO

Prosimy o prawdziwe opinie Firma zawsze wypłaca wynagrodzenia w terminie. Pracownicy w ostatnim czasie otrzymali podwyżki. Natomiast prawdą jest, że firma wymaga dobrej i wydajnej pracy.

Bożenka

Dzień dobry. Czy możecie mi napisać czy warto składać aplikację na stanowisko biurowe? Jaka panuje atmosfera w firmie? Czy kierownictwo przestrzega zasad BHP w zakładzie?

Mika
@Bożenka

Odpowiedź krótka - nie warto. Starzy pracownicy już nie mogą dłużej wytrzymać i odchodzą do innej pracy. Na wszystko brak kasy. BHP leży.

V3
@Bożenka

V2 Odpowiedz jest prosta . Nikt juz nie chce pracować w firmie, ktora z dnia na dzień może ogłosić upadłość.

Roman
@V3

Czy Twoim zdaniem jest jeszcze szansa na poprawę sytuacji wewnątrz firmy? Co twoim zdaniem musiałoby ulec zmianie aby pracownicy byli bardziej zadowoleni ze swojej pracy? Liczę na Twoją odpowiedź.

Kris
@Bożenka

Kobieto nie składaj. Płaca poniżej poziomu, pracownika się nie docenia a szczególnie kobiet. (usunięte przez administratora) i tylko dokładają roboty!

@Kris

Hej @Kris, zkąd wnioski, że w szczególności kobiet nie docenia się w Asco Co? Czy możesz podać konkretne przykłady sytuacji, które wpłynęły na Twoją opinię?

Hanna

Czy na stanowisko Pracownik Dozoru w Asco Co może aplikować kobieta? Na ich stronie znalazłam wiele ofert, ale ta zainteresowała mnie najbardziej: https://www.asco.net.pl/pl/kariera. Jak myślicie?

Twój ostatni post

Witam pana/panią, widać że nie wiesz co to jest rodo, więc w tym momencie informuje że ta sprawa zostaje skierowana do sądu za obelgi i używanie danych poufnych. Pana S.R proszę o zgłoszenie tej sprawy do najbliższej komendy w celu uzyskania informacji na temat osoby która napisała ten post oraz uzyskania odszkodowania za treści obraźliwe. Więcej informacji na temat dalszych działań otrzyma Pan na komendzie.

@Twój ostatni post

Nie wiem co bierzesz człowieku, ale zmień dilera :-). Na komendzie na pewno nic innego nie robią, tylko śledzą po ip kto pisze posty w internecie.

Harpagan ORGINAL

Harpagano V2 Mam nadzieje ze Rudolf bo wiem ze boisz sie ludzi który za dużo wiedzieli i robiłes wszystko żeby ich usunąc niestety internet nie wybacza i tu nie będzie cenzury może jesteś trzezwy ale nosaczite lubisz walić po tym przypale ze skokiem to chociaż legalnie KIEROWNIK ZŁOTO

Twój ostatni post
@Harpagan ORGINAL

Cenzury może nie będzie ale szybko cenzura złapie ciebie. Jedno słowo RODO

Harpagan ORGINAL

i jedno ty wynesiesz troszeczke kwiaczka to przypał zaraz mam nadzieje że zamontujecie bramki i tego rudolfa ćpunka to wezmiecie w ryzy bo sie bawi dobrze a nic nie robi a swoje wywozi i zarabia

Kris
@Harpagan ORGINAL

O matko ty tak na poważnie? Przecież tego się czytać nie da, uspawałeś się czy jak?

Korona

Czy Asco ma szanse przetrwać kryzys? Jaka jest sytuacja finansowa bo nie wiem czy aplikować ? Dzięki

Virus
@Korona

Nie przetrwa Biuro siedzi w ciepełku zamiast szukać roboty Mobing monitoring najniższa krajowa

Cobra
@Korona

Nagrywanie telefonem pracowników przez Pana M. to już żenada. Pamiętaj że karma wraca. Przezesik wyłączy ogrzewanie i ludzie marzną. Najważniejsze, że biurowi i Przezesik ma ciepło. Takim sposobem oszczędności nie zrobicie choć oszczędzacie na wszystkim a w szczególności na pensjach. Dziękujemy, że złożyliście nam życzenia a święta już nie wspominając o jakimś dodatku. Oszczędzajcie a sami będziecie robić na produkcji bo chętnych nie ma żeby tu robić.

Hasztag
@Virus

Jak sytuacja finansowa firmy? Są wypłaty na czas? Zatrudniają / zwalniają? Jest dużo pracy?

Mikołaj

Uważacie ze właściciel jest wymagajacy?

pozdrawiam was. co bedzie to bedzie. jestesny tylko ludzmi, szanujmy sie, cena nie gra roli ;-)

On

@Mika a są w ogóle jakieś szkolenia BHP? Czy nic kompletnie?

wyrobnik

Widać, że dwaj panowie czytają opinie na Gowork. Ciekawe ile kosztowało usunięcie "niepoprawnych politycznie" opinii??

V2

Dlaczego u was tyle nowych ofert pracy ??

Zostaw merytoryczną opinię o Asco Co Ltd - Toruń

• Jak się pracuje w Asco Co Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy Asco Co Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asco Co Ltd?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Asco Co Ltd?

Kandydaci do pracy w Asco Co Ltd napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Asco Co Ltd