Opinie o Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna w Lublin

Paweł Nowy wpis

Nieładnie żeby agent konkurencji z Dzierżoniowa chwytał się takich kiepskich sztuczek wpisami :) Do tego podawać swój numer... Oj Drogi Panie wstyd :)

xxx Nowy wpis

Dziwnym trafem ani PANI prowadząca tą niby kancelarię ani jej druga rękawe- p. Paweł nie są prawnikami a tak się mianują. Nie wiem, jak takie coś może istnieć na rynku i jeszcze oferować usługi prawne- kosmos..

Poszkodowany Nowy wpis
@xxx

A Pan Krzysztof N. nie jest prawnikiem?

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

rfe

Wiecie czy oferta pracy na elektronika jest jeszcze aktualna? gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym oznacza, że dostanie się odpowiednio dopasowane zarobki, zwłaszczza, że wypłata i tak pojawia się na czas dla każdego pracownika, wiec nie jest źle.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Prosiaczek

FIRMA trochę jest na rynku, wiec nie krzak Z tego co wiem , w większości sami prawnicy i prowadzą też sprawy w sądach. , radców prawnych mają za biurkiem,na etacie ale nie wiem co do praktyk i staży. Szefostwo miłe , ale lepiej nie podpaść

hugon

jeśli chodzi o pracę w odszkodowaniach to jest to dziedzina prawa , w której praca będzie zawsze dopóki ludzie będą się ubezpieczać. Oczywiście najlepiej płatne są stanowiska na których rozstrzyga się sprawy o grube miliony, ale do tego czasu trzeba pracować chociażby w takich centrach odszkodowań jak to w Lublinie ;)

Ja korzystałem z Krajowego Biura Odszkodowań z Legnicy. Wszystko sprawnie załatwili, jestem zadowolony. Mają świetnych specjalistów, którzy bez zająknięcia odpowiadali na moje pytania. Kasa wypłacona przed terminem wynikającym z umowy. Polecam skorzystanie z ich usług - mi pomogli :)

Ktoś

Sorry bardzo ale ta Pani też ma swoje życie prywatne , ma syna 10 letniego , który ma gorączkę i się nim zajmuje . A spotkania to co? Szkolenia ?? Ona non stop pracuje ... Ma szkolenia itp. ma 30 telefonów dziennie ... Zrozum to ...

Elemeleek

Bożeeee... Jakie nie ogary ... mi wywalczyli 169 tysięcy !!!! To jest dobra firma !! Dajcie spokój w dzisiejszych czasach Wasze firmy się nie wybiją to nie te czasy ... Nie pozbawicie OCO klientów nie da się !!! To jest pożądna firma ! Nie to co Wasze ! Polecam !! PS. Mój wypadek był nie groźny ,a i tak mam takie pieniądze dzięki . PS. WASZE FIRMY SIĘ W TYCH CZASACH NIE WYBIJĄ ZROZUMCIE TO ! NIE HEJTOWAĆ !!!!!!!!

limek

Nie wiem czy wiesz ale kazdy dyrektor jest zalatany dziennie ma 20-30 telefonow, czlowiek jest zmeczony itez ma prawo na chwilowe oderwanie sie od pracy. ..

gonzo

sprawdz w PIP-ie czy była skarga. zwykle tam się zgłaszają ludzie, jeżeli nie otrzymują zapłaty w terminie albo wcale

stanisław

Wszyscy państwo zapewne połamane lub stłuczone paluszki ???.Bo ja miałem poważny wypadek i wygrali dla mnie duże pieniądze.

Magda
@stanisław

wygrali... chyba na fujarce jesteś trolem z OCO

moją sprawę prowadzą nadal więc wypowiem się po.a może jest już ktoś po sprawie którą prowadziło oco???

olol
@ja

Widzę, że konkurencja się odezwała.

szukam opinii

szukam opinii klientów z okolic Ryk (lubelskie). rzetelna firma? nie oszukują? ktoś z tych okolic dawał im sprawę do prowadzenia?

oko

Co znaczy czegoś normalnego? Może praca w Tesco na kasie albo szmacie????

jas

daj sobie spokój -poszukaj czegoś normalnego

OCO

chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o pracy w OCO (Ogólnopolskiego Centrum Odszkodowań) dostałem możliwość pracy tam i chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki i sama praca( godziny pracy i jakie należą obowiązki pracownika) na stanowisku przedstawiciel handlowy do spraw odszkodowań.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna - Lublin

Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna
2.3/5 Na podstawie 29 ocen.
  • ul. Okopowa 20 lok. 18
    20-022 Lublin