Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna

Lublin

Opinie o Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna

OCO 2011-06-07 16:56:09
chciałbym się dowiedzieć jak najwięcej o pracy w OCO (Ogólnopolskiego Centrum Odszkodowań) dostałem możliwość pracy tam i chciałbym się dowiedzieć jak wyglądają zarobki i sama praca( godziny pracy i jakie należą obowiązki pracownika) na stanowisku przedstawiciel handlowy do spraw odszkodowań.
jas 2011-10-27 16:00:07
daj sobie spokój -poszukaj czegoś normalnego
oko 2012-01-18 15:43:22
Co znaczy czegoś normalnego? Może praca w Tesco na kasie albo szmacie????
szukam opinii 2013-02-11 22:02:47
szukam opinii klientów z okolic Ryk (lubelskie). rzetelna firma? nie oszukują? ktoś z tych okolic dawał im sprawę do prowadzenia?
ja 2013-03-08 13:10:44
moją sprawę prowadzą nadal więc wypowiem się po.a może jest już ktoś po sprawie którą prowadziło oco???
stanisław 2013-06-12 10:12:24
Wszyscy państwo zapewne połamane lub stłuczone paluszki ???.Bo ja miałem poważny wypadek i wygrali dla mnie duże pieniądze.
gonzo 2013-06-24 16:55:55
sprawdz w PIP-ie czy była skarga. zwykle tam się zgłaszają ludzie, jeżeli nie otrzymują zapłaty w terminie albo wcale
limek 2013-08-30 12:10:25
Nie wiem czy wiesz ale kazdy dyrektor jest zalatany dziennie ma 20-30 telefonow, czlowiek jest zmeczony itez ma prawo na chwilowe oderwanie sie od pracy. ..
Elemeleek 2013-10-07 14:02:16
Bożeeee... Jakie nie ogary ... mi wywalczyli 169 tysięcy !!!! To jest dobra firma !! Dajcie spokój w dzisiejszych czasach Wasze firmy się nie wybiją to nie te czasy ... Nie pozbawicie OCO klientów nie da się !!! To jest pożądna firma ! Nie to co Wasze ! Polecam !! PS. Mój wypadek był nie groźny ,a i tak mam takie pieniądze dzięki . PS. WASZE FIRMY SIĘ W TYCH CZASACH NIE WYBIJĄ ZROZUMCIE TO ! NIE HEJTOWAĆ !!!!!!!!
Ktoś 2013-10-07 14:06:56
Sorry bardzo ale ta Pani też ma swoje życie prywatne , ma syna 10 letniego , który ma gorączkę i się nim zajmuje . A spotkania to co? Szkolenia ?? Ona non stop pracuje ... Ma szkolenia itp. ma 30 telefonów dziennie ... Zrozum to ...
Marek 2014-03-14 18:39:03
Ja korzystałem z Krajowego Biura Odszkodowań z Legnicy. Wszystko sprawnie załatwili, jestem zadowolony. Mają świetnych specjalistów, którzy bez zająknięcia odpowiadali na moje pytania. Kasa wypłacona przed terminem wynikającym z umowy. Polecam skorzystanie z ich usług - mi pomogli :)
olol 2014-07-11 11:16:46
Widzę, że konkurencja się odezwała.
hugon 2015-03-29 15:58:10
jeśli chodzi o pracę w odszkodowaniach to jest to dziedzina prawa , w której praca będzie zawsze dopóki ludzie będą się ubezpieczać. Oczywiście najlepiej płatne są stanowiska na których rozstrzyga się sprawy o grube miliony, ale do tego czasu trzeba pracować chociażby w takich centrach odszkodowań jak to w Lublinie ;)
Prosiaczek 2015-04-30 15:03:16
FIRMA trochę jest na rynku, wiec nie krzak
Z tego co wiem , w większości sami prawnicy i prowadzą też sprawy w sądach. , radców prawnych mają za biurkiem,na etacie ale nie wiem co do praktyk i staży. Szefostwo miłe , ale lepiej nie podpaść
Magda 2015-06-17 14:25:31
wygrali... chyba na fujarce jesteś trolem z OCO
rfe 2016-08-06 22:29:50
Wiecie czy oferta pracy na elektronika jest jeszcze aktualna? gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym oznacza, że dostanie się odpowiednio dopasowane zarobki, zwłaszczza, że wypłata i tak pojawia się na czas dla każdego pracownika, wiec nie jest źle.
DR 2016-10-25 15:38:03
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
xxx 2016-11-06 15:26:04
Dziwnym trafem ani PANI prowadząca tą niby kancelarię ani jej druga rękawe- p. Paweł nie są prawnikami a tak się mianują. Nie wiem, jak takie coś może istnieć na rynku i jeszcze oferować usługi prawne- kosmos..
Zostaw swoją opinię o Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań Kancelaria Prawna