Pryzmat

Opinie o Pryzmat

Bogdan Jaskot 2010-12-27 10:37:33
Poplątanie z pomieszaniem. Szef [usunięte przez moderatora] zawsze w garniturze. Prowadząc firmę wraz ze swoją żoną Katarzyną próbują pretendować do klasy parę półek wyżej. Prowincjonalna ambicja wynikająca z pochodzenia przekłada się na fatalne traktowanie pracowników wymienianych co rok-dwa, niskie pensje i generalnie zatrudnianie "na czarno" lub "na mrygane". Z wielką łaską wypłacane nadgodziny np. po pół roku liczone z iście wiejską chytrością. Przy czym zachęca się do pracy ponad to co zostało wcześniej ustalone. Pani [usunięte przez moderatora] przy tym lubi bardzo wiejskich i słabo wykształconych chłopców. W ten sposób kierownikiem działu drukarni jest [usunięte przez moderatora] - doskonały specjalista od łopaty niestety nie od poligrafii. Podsumowując DZIADOSTWO doskonałe.
Zostaw swoją opinię o Pryzmat - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pryzmat