Mk Dach System Sp.Z o.o.

Gliwice

Opinie o Mk Dach System Sp.Z o.o.

lol 2014-02-17 15:14
ok
olo 2014-06-26 07:28
Witam,cbciałbym się dowiedzieć coś na temat pracy w tej firmie,np zarobki ,socjal, umowa,delegacje itp,pytam bo byćmoże podejme tam prace na dachach ,prosze o info.Pozdrawiam.ps może to z Tobą będę pracował:-)
Mierzak 2014-06-26 11:22
Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Firma całkiem przyzwoita, zarobki na pewno nie takie jak za granicą, ale źle też nie jest. Umowa o prace a nie smieciówka,delegacje od czasu do czasu, dostajesz dodatkowo 3 dychy od dnia, opłacają transport.
olo 2014-06-27 16:39
Dzięki (usunięte przez administratora)ciekaw jestem co rozumiesz przez ,,żle też nie jest'' ?:-) Pozdrawiam
olo 2014-06-28 09:42
No dalej przecież to żadna tajemnica,podaj konkretną kwote tylko nie koloryzuj.
ja 2015-12-09 09:01
Myślę, że wystarczy zadzwonić:) Co do dyspozycyjności - skoro pracują po całej Polsce to raczej jest to praca w delegacjach.
Nw 2016-05-08 10:52
Ja tej firmy niepolecam, za taka kase w delegacji smiech!!!!
All 2016-10-14 22:57
Ogólnie to w tym momencie Mk Dach System Sp.Z o.o. zapewnia sporo doświadczenia młodym ludziom w Gliwicach, poszukują Asystentów Biura Zarządu oraz Dekarza-Blacharza, dla każdego coś miłego, pozdrawiam
tru 2017-02-23 16:07
Widze że sukcesywnie usuwają opinie i prawde o tej firmie która nie dba o pracowników, za mało płaci i nie dba o bezpieczeństwo pracowników i dlatego kilka osób już nie ma z nami.
Zostaw swoją opinię o Mk Dach System Sp.Z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mk Dach System Sp.Z o.o.