BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.

Chełm

Opinie o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.

admin 2015-07-29 12:44:41
Osoby poszukujące pracy chcą wiedzieć jak wygląda rekrutacja w BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.. Wypowiedz się na naszym forum.
gość 2015-12-05 20:01:47
nie polecam tej firmy
... 2015-12-12 21:00:32
popieram nie polecam,nie wróciła bym więcej do takich pracodawców
ja 2016-03-04 14:06:12
najgorsi pracodawcy jak i sklep w chełmie z jakimi miałem coś wspólnego.
ja 2016-05-24 20:46:35
wy i pasja....
eliza 2016-07-24 22:12:42
Tragiczni pracodawcy, na początku poklepują po ramieniu, a później wykorzystują jak tylko się da, nie polecam. Człowiek nawet jak się stara, to jeszcze poganiają i wmawiają, że jesteś "wolna". Pracownik dla nich to niewolnik.
... 2016-07-26 18:24:25
popieram,dokładnie tam tak jest
Bunia 2016-08-02 16:32:14
Najgorsza firma, płacą grosze za ciężką prace, a od siebie 0 dają, 0 szkoleń, 0 przyuczen, a wymagania mają z kosmosu.
siwy 2016-08-02 16:34:05
Nie polecam.
TTT 2016-10-17 19:52:08
jaką premię? słowo premia jest tylko na gębę na pewno nie w tej firmie...w tej firmie płacą najniższą krajową i to szukają jakiś powodów by parę groszy ci odtrącić...w tej firmie jest wiele absurdów ze strony właścicieli,osoba która chce tam pracować niech lepiej zapyta się pracodawców ile osób się przewija w tej firmie w ciągu roku,i odpowie dlaczego tak jest.Proste...
były pracownik 2016-10-19 18:35:27
Pracowałem tam niestety i muszę powiedzieć jedno [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pracodawcy ewidentnie nie szanują nikogo, szkoda mi tych pracowników co tam pracują, bo niektórzy sporo lat tam pracują, ale już są sfrustrowani poczynaniami pana prezesa i pani prezes, że nawet solidni pracownicy uciekają. Każdy doskonale wie jak tam praca wygląda, wystarczy popatrzeć na niektórych jak cali zalani potem od wysiłku starają się jeszcze uśmiechnąć do klienta i prawidłowo go obsłużyć. Szef siedzi na kamerach tylko kiedy ma wolny czas - jak psychopata... a wypłata i te mega premie to jakiś żart, bo premii nigdy nie dostałem. Polecam zatrudnienie się w sezonie, nie dosyć, że strasznie ciężko, bo dostawa za dostawą, oczywiście nowymi się wyręczają wszyscy, obroty szaleją i jeszcze w dodatku nikt nie dostał premii. Mam takie pytanie do was - ile powinien ważyć samochód by wciąż mogła nim kierować osoba po prawie jazdy kat. B ? powiem wam - do 3,5 tony. powyżej tego już trzeba mieć papiery na kat. C. oczywiście 1 osoba upycha tego busa, aż amortyzatory opadają... czyli średnio 2,5 palety 80 litrowej ziemi uniwersalnej było pakowane, czasem więcej, czyli jakieś 4-5 tony + (sam bus ponad 1600 kg waży), 2 świeże palety nienasiąknięte ważyły około 2 ton, a często woziliśmy nasiąknięte na maksa co waga zwiększała się ich dwukrotnie, więc 4 tony + 1600 =5600 kg. Co najlepsze - wywoziliśmy to na hutniczą, czyli 2 sklep( ukraincy tam byli głównie klientami) no i co, od nowa przerzucanie ciężkich worów z ziemią i oczywiście na czas. SZEFUNIO JAK PRZYJECHAŁ TO POGANIAŁ MIMO, że zwracałeś od wysiłku i mówił - "mnie to nie musi interesować". Karma dziadu wraca, pamiętaj. Wszystkim co szukają normalnej pracy odradzam tą "porażkę" . Plecy do dzisiaj mnie bolą. Moja rada jako byłego pracownika tej firmy - dajcie spokój sobie z tym dziadostwem. Mało tego jeśli chcecie kupić coś, to lepiej idźcie do agrotersu po nawozy różne, albo chociażby do majstra, nie dosyć, że kasę zaoszczędzicie, bo o wiele niższe ceny są, to jeszcze nie sponsorujecie wyzyskiwaczy, co tylko żerują na ludziach którzy nie mają wyjścia i muszą tam pracować. Pozdrawiam.
Życzliwy 2016-10-20 16:05:11
Polecam poinformowanie o tym fakcie:
1. Państwowej Inspekcji Pracy,
2. Ministerstwa Pracy,
3. Wojewody Lubelskiego,
4. PUP Chełm,
5. Ogólnopolskich mediów.

ja 2016-10-21 12:55:42
nie warto tam pracować, lepiej ulice zamiatać niż u nich pracować.
Zostaw swoją opinię o BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O. - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BISKO DOM I OGRÓD SP. Z O.O.