E100 Polska Sp. z o.o.

Opinie o E100 Polska Sp. z o.o.

* 2014-07-20 06:07:40
Średnia firma.Duzo obiecują na rozmowie potem nie dotrzymuje słowa. Harujesz jak murzyn za marne grosze
terr 2014-07-24 18:36:28
co to znaczy? co obiecywali, czego nie dotrzymali??
byly handlowiec 2014-09-10 20:29:33
To prawda na rozmowie obiecuja zlote gory, a w rzeczywistosci to wielka sciema
Janusz 2014-10-25 15:32:24
Potwierdzam, moim zdaniem marny pracodawca. Firma Białoruska, motywacja pracownika głownie opiera się na zastraszaniu itp. Po ustatniu warunków pracy wytaczają przeróżne sprawy sadowe pracownikom. Najczęsciej za złamanie zakazu konkurencji z niewiadomych przyczyn. Handlowcy ogólnie mają przerypane u nich.
Dodatkowo do podpisania jest zakaz konkurencji na warunkach, ze będa Ci wypłacali 25% pensji przez rok jak sie zwolnisz. Później po ustatniu pracy sami go zrywają .
r.m. 2014-11-19 16:52:14
Dno, dno, dno... Firmą rządzą ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy i kompetencji.
n.n. 2014-11-23 14:33:08
Zgoda, zarządzanie totalne dno!
d.b. 2015-02-26 10:25:57
Witajcie, rozumiem że komentarze zamieścili byli pracownicy firmy. Zakaz konkurencji to normalna rzecz w zamian za odszkodowanie - jeśli zakaz jest zniesiony i nie ma odszkodowana to nie ma podstaw do pozwu. Czy może się ktoś wypowiedzieć z obecnie zatrudnionych? Czy pracuje się w godzinach nadliczbowych, oraz weekendy? Czy płacą za używanie prywatnego auta u handlowców? Aplikowałam jakiś czas temu i teraz ponownie, widzę że firma się zmienia, oferta jest większa i znacznie zmieniła się strona internetowa. Sądzę że te zmiany nie miałyby miejsca jeśli nie szanowaliby pracowników. Proszę o komentarz kogoś kto tam pracuje, najlepiej handlowca
pracownik 2015-02-27 14:30:13
Witam wszystkich.
Obecnie pracuje w tej firmie i nie narzekam. Pieniądze które można zarobić są zadowalające i na czas wypacane. Umowa o pracę na okres próbny ,a później na rok lub czas nieokreślony. Nie ma żadnych pieniędzy „pod stołem” pełna księgowość i wszystko jasno określone. Jeżeli chodzi o osoby które się negatywnie wypowiadają o firmie to podajcie konkretne przykłady bo ogólnie takie oczernianie firmy która wypłaca handlowcom po kilka tysięcy złotych i jeszcze gwarantuje 25% pensji po ustaniu stosunku pracy w zamian za dotrzymanie zakazu konkurencji to jest źle? Ludzie którzy przerwali tutaj pracę odchodząc na zwolnienie lekarskie, a w tym samym czasie znaleźli pracę u poważnej konkurencji są niepoważne. Nie liczyliście się z konsekwencjami??? Ogólnie polecam przyjść na spotkanie i samemu przekonać się na rozmowie co to za firma.
Beta 2015-08-17 16:53:33
Jako pracodawca są w porządku - nie ma śmieciowych umów, płacą jak w zegarku, z urlopem też nigdy nie robili problemów.
Majka 2015-08-17 19:04:13
Jestem pracownikiem E100, panuje tu naprawdę bardzo przyjazna, rodzinna atmosfera, pomimo że przełożeni są wymagający i pracy jest na prawdę dużo. Praca 8 h dziennie, weekendy wolne, wypłata wpływa zawsze o czasie, zdarza się, że trzeba zostać po godzinach, ale nie ma problemu z ich odbiorem. Warto przyjść na rozmowę i przekonać się na własnej skórze. Polecam!
Anna 2015-09-30 17:42:23
Rekrutacja przeprowadzona na bardzo niskim poziomie, aż się odechciewa pracy w tej firmie.
majster 2015-11-09 17:45:53
jak tam w e 1oo sie pracuje duzo płaca bo wzyscy jakoś chyba umarli na tym forum
majster 2015-11-09 17:45:55
majster 2015-11-09 17:46:11
byly pracownik 2015-11-19 13:11:24
Droga/i Beto,
Twoja wiedza na temat postępowania firmy E100 z byłymi pracownikami jest niewystarczająca więc zbyt pochopnie nie wypowiadaj się na forum bo wprowadzasz ludzi w błąd. Po pierwsze owe 25% wypłacane po ustaniu wspólpracy to w przypadku wysokości wynagrodzenia E100 wynosi 700-1200 PLN/m-ce jezeli ta jałmużna jest w Twoim przypadku wystarczająca żeby się utrzymać to śmiło żyj za tyle a reszte przekaż ubogim. Druga sprawa nawiązując do konsekwencji jakimi straszysz otóż jestem przykładem w którym Sąd uznał moją racje i sznowna firma E100 przegrała swoje boje o ukaranie mnie za podjęcie pracy w konkurencji , czyli nie jest racją ścigac byłych pracowników za pracę w szeroko pojętej konkurencji ponieważ żyjemy w wolnym kraju gdzie obowiązuje demokracja i wolny rynek a nie jak się w.w kampanii wydaje dyktatura. Dla zainteresownaych otóż firma E 100 wynajeła detektywa aby udowodnic miejsce mojej pracy dla pozoru wypłacała 25% co miesiąc aby w rezultacie pozwac mnie do Sądu notabene dziewczynie która nie podjeła pracy po rozstaniu z E100 natychmiast wypowiedzieli wyplacanie owego 25%. Dla wszystkich zinteresowanych oficjalnym wyrokiem Sądu wygrałam z firmą E100 i fakt ten świadczy o tym ,że nie można w tym kraju bezkarnie przesladowac ludzi . Pozdrawiam serdecznie
pracownik 2016-01-14 14:31:37
To i ja dorzucę swoje 3 grosze do wypowiedzi na temat firmy. Jestem pracownikiem od ponad 2 lat. Pensja na poziomie kilku tysięcy złotych jest do osiągnięcia jeżeli chodzi o stanowiska handlowca bo mam podstawę + z każdego sprzedanego litra prowizję. Jeżeli znajdę kolejnych klientów to tylko zarabiam więcej prosta sprawa. Jak na stanowiskach biurowych to wygląda to nie wiem. Auta na początku nie miałem firmowego ale zwracali mi za używanie prywatnego samochodu czynsz i miałem do tankowania kartę paliwową. Po osiągnięciu pewnego pułapu sprzedaży dostałem pod opiekę większe firmy z których też mam pieniądze i nowe auto służbowe. Umowa o pracę i żadnych śmieciowych co jest dla mnie ważne. Zatrudniają cały czas handlowców więc zainteresowane osoby mogą wysyłać non stop CV. Słyszałem że sama podstawa na start to więcej niż 2000 zł na rękę więc nie najgorzej. To co ktoś wyżej pisał że kasa na czas to potwierdzam.
Hunter 2016-07-01 11:53:10
Normalna firma. Rozwijająca się bardzo dynamicznie i pracująca nad sobą.

Praca 5 dni w tygodniu, 8 h/dziennie, owoce w kuchni i fajna atmosfera.

Polecam śmiało.

komentarze hejterów są wyolbrzmione i to mooooocno.
Hunter 2016-07-01 11:53:51
Normalna firma. Rozwijająca się bardzo dynamicznie i pracująca nad sobą.

Praca 5 dni w tygodniu, 8 h/dziennie, owoce w kuchni i fajna atmosfera.

Polecam śmiało.

komentarze hejterów są wyolbrzmione i to mooooocno.
abc 2016-07-06 18:44:58
ponad 10 lat w zespole, polecam tym, kto szuka rozwoju.
abc 2016-07-06 18:45:28
ponad 10 lat w zespole, polecam tym, kto szuka rozwoju.
Gosia 2016-08-12 12:41:47
Normalna firma. Proponują umowę o pracę :) Miłą atmosfera.

Ona 2016-08-16 17:59:27
Spoko firma :) Umowa o pracę i niezłe wynagrodzenie
Obecny pracownik 2016-09-08 19:14:57
Proponują bardzo atrakcyjne zarobki i umowę o pracę :) Pracuję od 2 lat w tej firmie.
Antisocial 2016-09-28 11:16:08
Pracowałem w E100 3 lata i specjalnie nie narzekałem. Wszystko zależy od tego jakim jesteś pracownikiem/człowiekiem i w jaki sposób pracujesz, odnosisz się do ludzi i jak chcesz rozstać się z firmą. Jak kombinujesz i nie jesteś, fair to ponosisz tego konsekwencje. Podpisując umowę o zakazie konkurencji wiesz co podpisujesz, bo jesteś dorosły i potrafisz czytać. Ja rozstałem się z firmą normalnie, znieśli mi zakaz bez problemu.
xd 2016-09-28 12:09:14
Dla mnie najważniejsze jest to, że każdemu odpowiada bieżaca atmosfera w firmie. A benefity socjalne?
Szukający stabilnej pracy 2016-11-07 22:27:41
Witam widziałem że firma prowadzi rekrutacje wysłałem aplikacje i wyskoczył komunikat wiadomość nie została dostarczona po stronie nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy. Na jaki adres email należy zatem składać aplikacje?
nastja 2016-11-10 10:51:50
byłeś na rekrutacji? podziel się opinią
ja 2016-11-16 10:10:48
pracuje 9 mies w e100
zarpbki dobre, warónki tez, kierownictwo wyrozumiale. co wiecej mowic - jak sie pracuje - tak sie zarabia. w tej firmie jak widza ze sie starasz, beda wspierac i motywowac. jak njbardziej polecam
były pracownik V 2016-11-19 18:25:29
byly pracownik 2015-11-19 13:11:24 --- masz rację.
Osobiście zmarnowałem tam swój czas. Obiecują złote góry i nie dotrzymują słowa.
Kompletnie nie znają się na prowadzeniu firmy.
Mają wschodnie podejście do pracownika.
Zostaw swoją opinię o E100 Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E100 Polska Sp. z o.o.