E100 International Trade sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o E100 International Trade sp. z o.o.

nord37

Pracuję w firmie od września 2021 i jestem w pełni zadowolona. Konkurencyjne wynagrodzenie jak na Warszawę, zapewnienie wszystkiego co jest potrzebne do pracy zdalnej oraz pracy w terenie, bardzo miła atmosfera oraz sympatyczni ludzi. Nie ma problemów ze wzięciem urlopu lub L4, wynagrodzenie zawsze na czas i zawsze się zgadza (przynajmniej ostatnie półtora roku). Imprezy firmowe oraz integracje na wysokim poziomie. Nie narzekam. Warto też brać pod uwagę, że branża nie jest najłatwiejsza zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Biorąc pod uwagę ten "niestabilny świat" firma cały czas dba o pracownikach. Polecam w 100% :)

@Beata

Dzień dobry Aktualne ogłoszenia na dostępne stanowiska znajdzie Pani na stronie portalu Pracuj.pl. W każdym z ogłoszeń zamieszczona jest informacja dotycząca formy zatrudnienia. Jeśli chodzi o pracę zdalną jest stosowana naprzemiennie z pracą z biura, proponujemy ją na większości stanowisk administracyjnych i obsługowych po okresie próbnym. Pozdrawiamy serdecznie Zespół HR

YP

Miałem okazję przejść rekrutacje w E100. Wysłałem CV, oddzwonili za parę dni, zaprosili na rozmowę, przeprowadzone zdalnie w związku z pandemią. W sumie miałem 3 etapy rekrutacji w ciągu 2 tygodni, po ostatnim oddzwonili i złożyli ofertę. Zacząłem współpracę. Pracuję w firmie już wprawie 6 miesięcy, jestem bardzo zadowolony z warunków i atmosfery pracy w firmie. Polecam:))

@Wiseman04111982

Dzień dobry, Nasze ogłoszenia na PH spotykają się z bardzo dużym odzewem potencjalnych kandydatów. W związku z tym nie mamy możliwości skontaktować się z każdym z kandydatów którzy prześle swoją aplikację. Decydując się na kontakt z danym kandydatem bierzemy pod uwagę największe dopasowanie do profilu kandydata który przedstawiamy w opisie ogłoszenia o pracę. Pozdrawiamy zespół HR

sprzedawca CC

Niedawno skończyłam szkolenia i zaczęłam pierwsze tygodnie już samodzielnie, póki co wszystko jest dla mnie ok. Nie miałam wielkiego doświadczenia w sprzedaży telefonicznej, ale wszystkiego zostałam nauczona, pierwsze aktywacje mam już za sobą, wszyscy z zespołu byli bardzo pomocy we wdrożeniu, więc mogę śmiało polecić jest jest tutaj ktoś, kto nie ma dużego doświadczenia, ale chciałby zacząć stałą pracę w sprzedaży przez telefon

Kondzio Nowy wpis

Teraz mają aktualną ofertę (usunięte przez administratora) dla przedstawiciela handlowego w różnych lokalizacjach. Dają auto służbowe i można rozliczać się z firma z paliwa? Wiem że współpraca na własnej działalności ale chciałbym wiedzieć co musiałbym wrzucać w koszty.

D

Na jaką podstawę może liczyć handlowiec i ile spotkań w tygodniu trzeba odbyć?

@D

Dzień dobry Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacji. Każdy kandydat z którym się kontaktujemy otrzymuje odpowiedzi na te pytania. Pozdrawiamy Zespół HR

VU
@E100 International Trade sp. z o.o.

Hahaha no a tu nie ma opcji na info/ Bo nie wiadomo, czy się opłaca/ Mnie tez interesuje praca handlowca, ale właśnie co do rekrutacji, to jest szansa na rekrutację online? Zdalnie można rozmawiać, czy trzeba tu osobiście przyjechać? Zespół hr jest tu elastyczny?

@VU

Z tego co wiem to rozmowy są online.

JT Nowy wpis

To 3.5k może po jakimś przepracowanym czasie? Skąd w ogóle taka różnica w tych kwotach? Na tą chwile jakie są cele do ogarnięcia?

II Nowy wpis
@Byla

A wiesz na jakiej platformie się odbywają i czy godziny popołudniowe też wchodzą w grę? Pracuje na etacie w innym miejscu i jakby dało radę przeprowadzić taką rozmowę w weekend to też byłoby super :)

Byla Nowy wpis
@II

Rozmowy odbywają się między 8a16 raczej od pon do pt. no nikt nie pracuje w weekend z kadry zarządzającej oraz rekrutacji.

ooo

Szukając nowego miejsca pracy, udało mi się znaleźć ofertę na stanowisko specjalisty ds. weryfikacji kontrahentów. Firma oferuje UOP od samego początku zatrudnienia. Na jakich warunkach? Na jak długo? Czy umowa na czas nieokreślony wchodzi w grę? Dodatkowo widzę, że można spodziewać się dofinansowania do karty Multisport. W jakiej wysokości? :)

@ooo

Dzień dobry, zapraszamy do aplikowania. Po weryfikacji ofert zespół rekrutacji skontaktuje się wybranymi kandydatami i przekaże odpowiedzi na wszystkie powyższe pytania :)

Była była
@ooo

UOP jest od razu, a na czas nieokreślony zgodnie z kodeksem pracy. MultiSport jest dofinansowywany jakaś niewielka kwota, bo płaciłam za niego jakieś 50 czy 70 zl(nie pamiętam).

TU
@Była była

Z wejścia, od pierwszego dnia ma się uop? A na jaki czas dają tą pierwszą umowę? Czy jest tu coś takiego jak wczasy pod gruszą? I wtedy wypłacane jest tylko na pracownika czy na członków rodziny również?

@TU

Dzień dobry, tak, pracownik jest zatrudniony na umowę o pracę od początku zatrudnienia. Pierwsza umowa jest na okres 3 mies. W kwestii naszych benefitów wszystkie informacje przekazujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Serdecznie zapraszamy do aplikowania Zespół HR

PT
@E100 International Trade sp. z o.o.

Państwo przekażą szczegóły podczas rozmowy, więc może ktoś z pracowników się odezwie z tym szczegółami? I nie trzeba będzie się spotykać, by się dowiedzieć, czy i w jakim zakresie można ustalać pensję zasadniczą? Macie też tu jakieś premie, czy pozapłacowe dodatki, nie licząc wspomnianej karty sportowej?

@PT

Na czas nieokreślony zgodnie z kodeksem pracy. Nie ma wczasów pod gruszą- to nie panstwowka. Z benefitów tylko MultiSport i pakiet medyczny słabej jakości.

Robert
@Byla

Szybka wizyta u dentysty, czy okulisty nie wchodzi w rachubę z takim pakietem medycznym? Pamiętasz, ile trzeba było z własnej kieszeni na niego wykładać i czy była opcja podpiąć pod to rodzinę?

@Robert

Szybka? Pojęcie względne. Nie ma pakietu stomatologicznego. Ale to nic niezwykłego. Pakiet w zależności od tego jaki wybierzesz. Możesz dopłacać 3zl, a możesz dopłacać 500.

Doris
@Byla

No tak, czyli wszystko zależy od tego jakiego pakietu się potrzebuje. Mnie interesuje trochę co innego, czy firma jest elastyczna pod względem godzin? Jeśli bym chciała skorzystać z wizyty u lekarza z tego pakietu, to można np. wyjść wcześniej i potem to odrobić? Czy raczej wszelkie sprawy trzeba planować po godzinach?

PF

W ogłoszeniu na Przedstawiciela Handlowego uwagę zwróciłem na benefity. Napisano o nich, że są na wysokim poziomie. Ma to być prywatna opieka medyczna, karta Multisport i inne korzyści. Od razu więc czekam na info, co tam jeszcze jest w benefitach i jaka jest ta opieka medyczna oraz Multisport? Z czego dokładnie można korzystać i za ile ze strony pracownika?

Specjalista Ds. Sprzedaży

Dość sprawnie, odpowiedź po tygodniu, rozpoczęcie pracy po 3.

Dość trudne zadawane przez Panią z rosyjskim akcentem.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie E100 International Trade sp. z o.o. jako Recepcjonistka. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Aplikowaliście na stanowisko Praktykant w E100 International Trade sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

OM

Pracuję w firmie krótko,ale już coś o niej wiem. Ludzie są sympatyczni, komunikacja jest na dobrym poziomie, nie ma "wyścigu szczurów",chyba że ktoś bardzo chce się ściągać to śmiało:) cele do zrealizowania, szefostwo miłe, wynagrodzenie na czas. Wcześniej nie miałam styczności z tak sympatycznym szefostwem. Wyrozumiałość,troska o pracownika,dbałość o komfort pracy. Jestem bardzo zadowolona z tego miejsca pracy. Polecam :)

Wrr
@OM

Kto to pisze - chyba musicie mieć nieźle płacone za pozytywne komentarze -

Eks
@Wrr

Zgazdam się

Natalia
@Eks

To jak to wygląda z twojej perspektywy? Zastanawiam się czy do nich aplikować i chętnie poznam każdy punkt widzenia

OM
@Wrr

Nie miałam dobrze płacone, byłam szczera w swojej wypowiedzi, ale jak widać niektórzy myślą, ze tylko złe opinie można pisać na temat swojej firmy :)

Mariusz

Jak się pracuje z Białorusinami? Czy jest duża rotacja w sprzedaży? Jeśli tak to dlaczego?

Była była
@Mariusz

Cały wschód ma kiepską mentalność. Są ludzie i ludzie, zależy na kogo trafisz. Do przeżycia.

LT

Kliknąłem sobie w to ogłoszenie manager ds. sprzedaży i już się nic nie wyświetla. Ale też w sumie jak patrzę, to ono już chyba było dawno temu wstawione. A nie ma na tę chwilę rekrutacji na tego typu stanowiska? I czy ktoś mógłby przybliżyć, jakie tam były obowiązki i wymagania wypisane? Nie mogę treści zobaczyć.

@LT

Dzień dobry, Z aktualnymi ofertami pracy można zapoznać się na portalu pracuj.pl. Jeśli ogłoszenie nie wyświetla się to oznacza że rekrutacja została zamknięta. Pozdrawiamy serdecznie Zespół HR

Ayo

Sprawdziłam sobie aktualne oferty pracy, bo przymierzam się do zmiany pracy. Co myślicie o pracy jako przedstawiciel handlowy u nich? Takich ofert jest sporo w okolicy i nie wiem, gdzie iść. Czy te cele sprzedażowe u nich są osiągalne? To dla mnie ważne bardzo.

Alex

Team Leader tam dużo teraz ma ludzi do ogarnięcia w zespole? Dawno temu dawali oferty na to stanowisko, teraz jak szukam to nic nie ma. Ale może się coś pojawi ;) tylko dajcie znać, jak teraz ta praca wygląda.

@Alex

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie. Uprzejmie informujemy, że wszystkie aktualne procesy rekrutacyjne znajdzie Pan na stronie pracuj.pl. Zachęcamy do aplikacji na ogłoszenie którym będzie Pan zainteresowany. W przypadku kontaktu z wybranym kandydatem rekruter przekaże wszelkie informacje na temat specyfiki pracy. Pozdrawiamy serdecznie zespół HR

nord37

Ilona
@nord37

Kasa na czas, super. A co z benefitami poza tymi integracyjnymi spotkaniami? Skoro jest tak super, to czy są jakieś dodatki poza pensją? Mnie interesuje zwłaszcza, czy jest jakaś karta sportowa?

@Ilona

Dzień dobry, Pośród benefitów proponujemy pracownikom min.: kartę sportową, ubezpieczenie medyczne, prezenty świąteczne. Zapraszamy do aplikowania Pozdrawiamy Zespół HR

Beata
@E100 International Trade sp. z o.o.

A możecie powiedzieć jaką umowę obecnie mają przedstawiciele handlowi i czy okres szkolenia jest w pełni płatny, bo ktoś tutaj pisał, że miesiąc trwało szkolenie?

@nord37

Seria? aż taki zachwyt? Dziwne że wciąż szukają pracowników szczególnie do jednego działu. Zarobki na stolicę średnie.

Beata
@E100 International Trade sp. z o.o.

A czy mogłabym wiedzieć na jakich stanowiskach można liczyć na pracę zdalna? Czy firma wymaga od pracowników zdalnych pojawiania się raz na jakiś czas w siedzibie?

@Beata

pytanie

Na czym dokładnie w państwa firmie polegają obowiązki specjalisty ds. cen?

Natalia

A na które stanowisko aplikowałeś? Albo który region? Z tego co piszesz to rozmowa była zdalna? Dużo tych etapów jest? Przedstawili warunki czy trzeba czekać do końca? Daj znać bo też miałam aplikować, ciekawa jestem

Iza

Witam, szukam od jakiegoś czasu pracy w branży. Znalazłam ofertę do nich jako Specjalista ds. Administracyjno- Technicznych właśnie. Można prosić o informacje, czy jeszcze przyjmują i czy umowa o pracę jest pewna?

Exco

Dlaczego cały czas rekrutują pracowników na te same stanowiska? Bardzo podejrzane wygląda, bo jak by pracownicy nie uciekały to nie było by potrzeby szukać nowych.

Może pracodawca, albo ktoś inny podać mniej więcej przykładowe wynagrodzenia na początku na jakimś stanowisku i po jakim czasie o ile wzrosło. Jestem zaangażowanym pracownikiem i nie oczekuję nic za darmo, ale praca z niskim wynagrodzeniem spowoduje, że zaraz będę innej pracy. Dlatego pytam.

Ilona

Wiecie coś o pracy na stanowisku Specjalista ds. Administracyjno- Technicznych? Dają jakieś rozwijające kursy techniczne? Albo może językowe?

Zenek

Wszyscy wypisują laurki ale konkretnych odpowiedzi brak, plus nie do końca gramatyczne wpisy sugerują, że ktoś wynajęty wypisuje komentarze.

ddd
@Zenek

tak , pozytywne opinie są tylko wystawiane przez zarzadzających e100,

Zainteresowana

Czy firma przewiduje możliwość pracy zdalnej, czy jednak w 100% z biura?

@Zainteresowana

Dzień dobry, pracownicy biurowi pracują w trybie hybrydowym. Wyjątkiem jest okres próbny podczas którego nowy pracownik pracuje w biurze. Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o E100 International Trade sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E100 International Trade sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E100 International Trade sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E100 International Trade sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 26 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E100 International Trade sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E100 International Trade sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E100 International Trade sp. z o.o.