Vertus - producent Jeansów

Zgierz

Opinie o Vertus - producent Jeansów

Były pracownik 2010-12-27 08:51:05
Firma zarządzana przez rodzinę właścicieli często podejmujących decyzje w tematach,w których nie posiadają nawet podstawowej wiedzy.
Jako pracodawca na papierze prawie nic reszta pod stołem i co do tego też nie ma pewności. Współpraca bardzo trudna brak zrozumienia widzą własny czubek nosa i często posuwają się do nieczystych zagrań ( oszustw) w stosunku do firm współpracujących. Nie polecam współpracy a tym bardziej jako pracodawcy.
Blacharz 21 2013-02-26 20:45:37
Nie polecam,ciuchy nie ciekawe,chyba projektowane pod wpływem jakis używek i slabe gatunkowo,reklamacje często odrzucane.Obsługa w sklepach kompetenta i miła ale za to właściciele nieludzcy i zadufani w sobie.
niezadowolona klientka 2014-07-22 21:27:06
nie kupujcie. problemy z reklamacja mimo ewidentnych wad produktu.
szkoda wydawać pieniądze na te produkty. Potem nie nadają się do noszenia.
Były Pracownik 2015-01-15 20:24:51
Wypłaty 1200zl cały dzień w dupie właściciele chamstwo, idioci brak szacunku dla człowieka bo to my pracownicy na ich dupy robimy. Nie polecam ani ciuchów ani szukać tam pracy
Julka 2016-04-22 15:22:00
Próbowałam znaleźć aktualne oferty pracy firmy Vertus - producent Jeansów, ale mi się nie udało, może ktoś, coś wie na ten temat?
Zostaw swoją opinię o Vertus - producent Jeansów - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vertus - producent Jeansów