AMBASADA FRANCJI

Opinie o AMBASADA FRANCJI

anonim 2009-05-19 14:12:03
mieszkałam wiele lat we Francji i mogę powiedzieć że konsolat w Lille
nie mógł wiele zadziałać mimo ich starań w związku ograniczonych praw, narzuconych
przez władze francuskie,
2009-05-28 18:59:15
Słowa kojarzące się z AMBASADA FRANCJI: solidna, profesjonalna, rozwojowa, na poziomie.

Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: n/d.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są profesjonalni, na poziomie, z klasą.

Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 zł netto za 1 miesiąc tworzenia projektu.

Najbardziej podobało mi się w AMBASADA FRANCJI:
rozwojowe zadanie, ciekawi ludzie, kontakt z jęz.francuskim.

Najbardziej nie podobało mi się w AMBASADA FRANCJI: n/d.
Elżbieta 2015-10-07 07:15:48
Prowadze szkołę językową w Warszawie i korzystałam z pomocy Amabasady Francuskiej, mogę jedynie powiedzieć, że pracują tam osoby profesjonalne. Kiedy poszukiwałam pozycji dla nauczyciela francuskiego w mojej placówce to pomogli mi chętnie w znalezieniu danej osoby i przyjeli moje oferty pracy dla francuzów szukających zatrudnienia(usunięte przez administratora)
jadczia89 2016-04-21 12:16:02
wiecie może na czym polega dokładnie to przyjmowanie kandydatur w ramach programów stypendialnych rządu francuskiego? czyżby tutaj chodziło o jakąś możliwość zatrudnienia u nich? byłabym zainteresowana
Zostaw swoją opinię o AMBASADA FRANCJI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMBASADA FRANCJI