Opinie o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LAMAR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LAMAR sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMAR sp. z o.o. w Oleśnica

biuro

Praca jak praca,temat do ogarnięcia, ale warunki pracy jakie są to porażka, ogrzewanie takie, że ludzie w biurach siedzą w kurtkach, brak odpowiedniego oświetlenia-na cztery lampy świeci tylko jedna lub dwie -oszczędności, dodatkowo "fotele" na których siedzą pracownicy dawno już powinny przejść na emeryturę,stare, zniszczone i zużyte, są ludzie którzy siedzą też przez 8 godzin na twardym zwykłym krześle. Ludzie szanujcie się i nie zgadzajcie się na takie warunki, bo nigdy nic się nie zmieni.

Ziggy
@biuro

Bo to prawda

Dawid
@biuro

Jak są takie oszczędności jak piszesz to pewnie i wypłaty tez nie za wysokie. Czy może się mylę? Napiszesz ile można wyciągnąć na rękę?

Bartosz

Hejka. Wróciłem z zachodu i szukam nowego dla siebie nowego miejsca, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Przypuszczam, że dowiem się więcej o firmach z Oleśnicy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Lamar? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Bartosz

Ukradziono mi obiad
@Bartosz

Zjeść? Raz, że Twoja krótka przerwa Ci na to nie pozwoli, a inna sprawa, że swojego czasu (usunięte przez administratora)ukradł grupie ludzi zamówiony obiad, a stara na górze zajadała. Ta firma to (usunięte przez administratora) Tak to jest jak ktoś wychodzi z garażu z biznesem ale mentalnie nadal w nim siedzi...

Nie potrzebny jest covid tak było jest i będzie. Nic się nigdy nie zmieni

Ola

Ciesz sie ze masz prace i wypłatę. Teraz covid i nie tylko lamar zwalnia i mniej płaci. W lamarze i tam zarobki sa dość dobre.

Będzie wyplata na czas ?

Boher
@pracownik

Po co ci wyplata,wystarczy ze pracujesz dla idei,ciesz sie ze mozesz wyjsc z domu i milo spedzic czas i to sie liczy. A pieniadze? Do czego ci potrzebne,pracuj ile sie da i jak sie da!!! Wazne ze jest ta praca.

zadowolony
@Ola

To fakt, w dzisiejszych czasach trzeba się cieszyć że jest praca i próbować wszystko robić aby to miejsce utrzymać. To od nas wszystkich zależy czy to przetrwamy nie tylko od zarządu. Dlatego też trzeba zrozumieć ich decyzje z obniżką wynagrodzeń.Myślę ze dla zarzadu to też nie łatwa decyzja ale robią wszystko co mogą i musimy ich w tym wspierać. Należy pamiętać, ze koszt zatrudnienia pracownika to nie tylko to co my dostajemy to są dodatkowe koszty: podatki, opłaty, utrzymanie zakładu, środki czystości i inne które narzucane są od góry. Rozmawiałem z kolegami z wrocka i im pozabierali nawet 50% kasy lub po prostu zwolnli.Ja na razie wolę w Lamarze pracować.

harry
@zadowolony

Nie dość, że praca jest jako taka, to jeszcze cała ekipa dwoi się i troi, żeby ta praca w ogóle była. Nie ma żadnych postojowych, zmniejszonej ilości godzin pracy ani niczego takiego - wszystko służy temu, żeby firme utrzymać. Lepiej zarobić nieco mniej niz wcale.

La Marre
@Boher

@Boher - w gruncie rzeczy... tak. Właśnie jest tak jak mówisz, nawet jeśli Twój komentarz jest podszyty srakazmem. Ciesz się, że masz pracę i że masz gdzie wyjść, bo przytłaczająco wielu ludzi już tej pracy nie ma i siedzą zamknięci w domu. Jeżeli pracujesz w Lamarze to pobierasz 100% swojego wynagrodzenia, bo obecnie wszystko w tej kwestii wróciło do normy. Nie rozumiem zatem Twojego niezadowolenia. Chyba że nie satysfakcjonują Cię Twoje zarobki; w tej sytuacji sugeruję, żebyś czas zmarnowany na pisanie wysrywów na goworku poświęcił na rozwijanie swoich kompetencji. Wykaż się i naucz czegoś, co uczyni Cię niezbędnym dla firmy. Niemniej wyrażenie niezadowolenia w głupim komentarzu jest latwiejsze i szybsze, prawda? Wszyscy jedziemy na tym samym wózku, a cytując klasyka "jak się nie podoba to (usunięte przez administratora)

BolekW
@Ola

Olu masz racje viesz sie olka ze masz prace a po co ci pieniadze,przecierz wystarczy ze wyjdziesz z domu rozerwiesz sie orzyjdziesz urobiona jak wolica ale bedziesz sie cieszyc ze spedzilas dzien poza domem nie sluchalas grymasow swojego starego i to sie liczy. A pieniadze po co Ci do czego? Wystarczy ze wogole pracujesz nawet za darmo

Katarzyna
@Ola

A jak obecnie w Lamarze wyglądają zarobki? O ile zostały zmniejszone ze względu na koronawirusa? Czy aktualnie ich wysokość wróciła już do normy? :P

X

Jak wygląda proces rekrutacji i po jakim czasie można sie spodziewać odpowiedzi?

Pracownik Biurowy

Na rozmowie były dwie osoby, w tym dyrektor sprzedaży. Atmosfera całkiem przyjazna.

Znajomość procedur, poprzednia praca, język angielski.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie LAMAR sp. z o.o.?

Marianna

Jeśli jesteś kobietą: Czy masz dzieci, czy je planujesz, jak wygląda Twoja dyspozycyjność.

LAMAR

Cieszymy się, że się zainteresowałeś/-aś pracą w naszej firmie. Jeśli chodzi o rozmowę rekrutacyjną to jej przebieg zależy ściśle od tego na jakie stanowisko Pan/Pani startuje. Osoba rekrutująca na pewno zada pytanie dotyczące wymaganych przez nas kwalifikacji. Jeżeli poszukujemy osoby znającej język niemiecki, jak obecnie w przypadku Specjalisty ds. Eksportu, to na pewno zweryfikujemy znajomość tegoż języka. Możemy też zadań pytanie o inne umiejętności, które nas interesują, a nie był wyszczególnione w CV i może do nich należeć znajomość specjalistycznego oprogramowania komputerowego, dodatkowych języków itp. Wszystko po to, żeby jak najlepiej dopasować kandydata do odpowiedniego stanowiska.

on, ten

A mistrza produkcji na dział zabudów poszukują?

@LAMAR

LAMAR pięknie odpowiedział. Tak oficjalnie, pod internet. Praktyka zupełnie inna. Z doświadczenia powiem: nie wychylaj się z dodatkowymi umiejętnościami, takimi, które nie są wymagane w ogłoszeniu. Zostaniesz wyciśnięty jak z cytrynka bez podziękowania, nie otrzymasz żadnych profitów z tego tytułu. Po co robić na 1,5 etatu. Tak w ogóle, jeśli cenisz siebie, nie jesteś zdesperowany to nie aplikuj. Ta firma najlepsze lata ma za sobą. chyba widać to po parkingu - pustawo. I zabudów nie ma i aut pracowników. Kiedyś to nie było gdzie zaparkować. Nie zmienił się tylko parking właścicieli. Przepracowałam tam wiele lat, wiec wiem co pisze.

@Marianna

Pani Marianno, z jakiegoś powodu jednak przepracowała Pani u nas wiele lat. Z Pani wypowiedzi wynika, że praca w firmie LAMAR jest istnym koszmarem, a jednak została Pani z nami dość długo jak na tak podłe warunki pracy :) Pytanie natomiast dotyczyło pytań, które mogą się pojawić na rozmowie kwalifikacyjnej. Dokonała Pani analizy rozwoju firmy bazując na ilości pustych miejsc na parkingu, a przecież ani niewiele to wnosi do dyskusji, ani też niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Pracowników rzeczywiście jest mniej, ale firma nadal utrzymuje stabilną pozycję na rynku. Niemniej dziękujemy za Pani wypowiedź; konstruktywna krytyka zawsze sprzyja rozwojowi. :)

Bolek.W.

A kto komu zabroni pracowac np jsko bolus w chociaz jest baska c nie jest to zabronione

@LAMAR

Oj, drogie dziecko z działu marketingu, kazali Ci pisać takie frazesy, bo Ci płacą? Moja opinia wiele wnosi do dyskusji, bo tak tam jest. Pracowałam wiele lat. Zmieniłam pracę w odpowiednim dla mnie czasie. Ta firma nie potrafi się rozwijać. Przyjrzyjcie się konkurencji. Zobaczcie co robią... A Wy, nie potraficie nawet strony www dobrze zrobić czy ją porządnie aktualizować. Pandemia pokazała, jaki jest "szacunek" szefów do pracowników - żaden!

Olek

Zawsze można zmienić pracę jeśli w dobrej firmie, szanującej ludzi komuś jest źle. Może uda się znaleźć równie dobrą!

Aktualność
Witamy Państwa w Nowym Roku, oby dla wszystkich lepszym, zdrowszym i szczęśliwszym!
Przy okazji - pochwalimy się naszą najnowszą realizacją - oto kamper do zastosowań specjalnych, czyli tzw. przeprawówka.

zainteresowany

A ile trwała taka realizacja?

Aktualność

Hej.Chcialabym się zapytać o pracę w Miliczu.Jakie warunki socjalne?Jest jedna zmiana?Kobiety też pracują?

Dzień dobry, Zapraszamy do pracy w zakładzie produkcyjnym Lamar w Miliczu. Praca jednozmianowa w dobrych warunkach socjalnych: ocieplana hala, stołówka. Panie mile widziane (precyzyjny montaż zabudów). Pozdrawiamy Lamar

Bertos

Mogę powiedzieć że jest coraz lepiej, szczególnie jeżeli chodzi o płace i tez możliwości rozwoju. Kierownictwo dba o pracownika, jeżeli ten przykłada się do swoich obowiązków. Wynagrodzenia wypłacane są terminowo, a też pojawiają się od czasu do czasu dodatkowe premie.

qwerty
@Bertos

W roku 2020 komentarz wciąż aktualny :)

biurowy

Fajni ludzie w firmie i atmosfera bardzo w porządku. Jest wiele okazji do wykazania się, oczywiście dla tych, którzy mają jakieś pomysły. Zawsze sporo się dzieje i ludzie mają chęć do pracy, chociaż i niezadowoleni - jak wszędzie - też się znajdą. Firma dalej działa mimo całej sytuacji z covidem w tle, co nie jest takie znowuż łatwe. Jeśli jesteś młody, masz otwartą głowę i nie jesteś nastawiony na narzekanie, to praca tutaj może być fajnym punktem w twoim cv.

sgvwsegf
@biurowy

Dokładnie tak. Ludzie oczekują wypłat z czterema zerami na dzień dobry jednocześnie niewiele dając w zamian. W LAMARze jes wszystko co potrzeba do pracy tak naprawdę.

dfghjk

Brawo :)

LAMAR

Dzień dobry Pani; Czy na pewno ma Pani na myśli naszą firmę? W LAMARze nie pracujemy na pewno w godzinach nocnych. Ba, pracownicy wychodzą najpóźniej o godzinie 17:00, ale to zawsze są trzy osoby pracujące w działach związanych z obsługą klienta. Pozostali pracownicy pracują do godziny 15:00 lub 16:00 :) Poza tym nie zatrudniamy opiekunek, bo nawet nie bardzo mamy kim się opiekować. Każdy zna swoje zadania i je realizuje, nie potrzebujemy dodatkowych opiekunów :) Traktujemy ten post jako pomyłkę. Miłego dnia!

Batus

Ciekawe czy Będzie w tym roku integracjia? Bo sami nowi po hali się plątają

Lolek
@Batus

Były już 2 ale tylko dla lepszch(milicz)

bober123

Cześć, ile orientacyjnie osób zatrudnia teraz Lamar ?

Boher

Teraz obecnie 350

Marek wróżbita
@bober123

Obecnie lamar wysłał na urlopy bezpłatne i zwolnili dużo ludzi z produkcji . O(usunięte przez administratora)

@cala_prawda

@Oko

Teraz w Miliczu jest 455 osob na produkcji,i caly czas sa przyjecia

Bolo
@bober123

U nas na Smardzowie jest z 20 osób i troszkę więcej w administracji. Na Miliczu koło 35 osób i ciągle odchodzą. Tak źle jeszcze nie było.

Marek1

Juz lece do Ciebie6500 na reke musisz mi dac.

Jaro

można jakiś kontakt?

Chętny

Ja jestem chętny. Proszę o kontakt

A

Aktualne?

BARTI

Przez jaka agencje można sie tam wbić do pracy?

@BARTI

Zachęcamy do przesłania nam swojego CV na adres mailowy podany w ogłoszeniu jeżeli jest Pan zainteresowany pracą u nas. Oddzwonimy jeżeli będziemy zainteresowani.

Robol

Lamar placi teraz w piatek? Czy w poniedzialek?

Witam wszystkich. Czy ktoś z Was mógłby udzielic info kiedy będą płacić w tym miesiącu? W piątek? To bedzie 08.05?

Marek wróżbita

Pierwszy dzień jesteś w pracy że nie wiesz kiedy płacą??

Szukajacy

Witam, czytam komentarze i niestety większość negatywnych, ale dotyczących produkcji, stad moje pytanie jak ma się praca biurowa w Lamar?

Hagrid
@Szukajacy

Nie wierz w te wszystkie negatywne komentarze. Firma jak firma. Są wzloty i upadki. Są lepsze i gorsze dni. Nie każdy ma czas się pieścić, ale nie będziesz zostawiony sam sobie. Ludzie są w porządku, pomagają sobie wzajemnie. Jak coś skaszanisz to dostaniesz feedback że skaszaniłeś, ale jakby na tym polega praca - no nie będzie nikt Cię chwalił za pomyłki. Natomiast każdy wie, ze pomyłki się zdarzają. Grunt żeby się starać je naprawić, a w przyszłości ich nie popełniać ponownie. No i już, cała filozofia. Aplikuj :)

@Szukajacy

Jeśli lubisz pracować pod presją, bez żadnych najmniejszych szkoleń, jeśli lubisz być wzywany co pół dnia na tłumaczenia każdego ruchu, albo żeby naskarżyc na współpracowników (wtedy dopiero zaczynasz być lubiany(usunięte przez administratora)), jeżeli współmałżonek nie widzi problemów czy wrócisz do domu o 16.10 czy o 18, jeżeli wciąż chcesz się o coś prosić i serio mówię to o długopisie,pisaku czy segregatorze, jeśli kochasz zapach papierosów, jeśli nie musisz chodzić na urlopy i oczywiście Twoje dziecko nie choruje, jeśli lubisz używać prywatnego auta do firmowych celów, jeśli nie boisz się odpisywać na milion maili w ciągu dnia, gdzie głównym celem jest zepchnąć odpowiedzialność na inny dział, jeśli chcesz po pracy z wypiekami na twarzy z mężem przezywac jeszcze raz ten szalony dzień, a Twoje zdanie, choćby nie wiem jak bardzo madre, jest mniej ważne niż pierdnięcie Cruelli to tak- ta praca jest dla Ciebie. Aha i weź swoją kawę do pracy- ekspres albo non stop zepsuty albo brak kawy. Ja zawsze korzystałem z dolnego płatnego automatu. Jak trafisz na dół to kup odpowiednio przewiewny stroj- zimą 25 stopni w słoneczne dni pod 30. kolegów i koleżanek oczywiście wśród nas nie szukaj, bo wbijemy Ci nóż w plecy przy pierwszej mozliwej okazji (usunięte przez administratora)) Zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o LAMAR sp. z o.o. - Oleśnica

• Jak się pracuje w LAMAR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMAR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMAR sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAMAR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w LAMAR sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAMAR sp. z o.o.