TECHMONTA GMBH

Flieden

Opinie o TECHMONTA GMBH

Monter wentylacji 2010-12-26 11:04:26

TECHMONTA GMBH [usunięte przez moderatora]

JAK W TEMACIE...UWAGA NA TA FIRME TECHMONTA Z NIEMIEC/FLIEDEN TO OSZUSCI BEZ JAKICHKOLWIEK SKRUPULOW...ZLECAJA MONTAZ, ZA KTORY NIE ZAPLACA....MNIE DOPROWADZILI NA SKRAJ BANKRUCTWA.....OMIJAJCIE ICH SZEROKIM LUKIEM....ZLODZIEJE Z ZIMNA KRWIA!!!!!!!!!!!!!!!

ZACHECAM INNYCH OSZUKANYCH DO DODAWANIA OPINII NA TEMAT TEJ FIRMY
Spawacz 2010-12-28 20:01:53
Tak kolego mnie też oszukał obiecywał pięknie gadał i nie zapłacił do dzisiaj. Jestem wściekły bo jestem bankrutem przez niego tyle czasu pracowałem i nie mam pieniędzy na życie. Święta dla moich dzieci te które były to koszmar przez tego oszusta. Poszukuję ludzi których ten [usunięte przez moderatora] oszukał piszcie do mnie na mail: riko.wie@op.pl. Przeszukałem całą wyszukiwarkę w google i jak się okazuję to nie jestem jedyny którego oszukał [usunięte przez moderatora]. Piszcie do mnie na maila im więcej nas będzie tym lepiej bo wiem jak go zniszczyć i postaram się tą sprawę rozdymać na całą Polskę i Niemcy do takiego stopnia że będzie sławny ten Pan "[usunięte przez moderatora]". I życzę tej "Świnie" żeby przeżył takie Święta jakie ja przeżyłem z moją rodziną bez pieniędzy.
Pozdrawiam Was
Mirko 2010-12-28 20:03:41
Jestem kolejną ofiarą tego oszusta i zimnego typa. Koledzy uważajcie !!!!! na niego ma gadke i bajerę do werbowania do pracy ale nie do płacenia wstyd to mało powiedziane że Polski-Niemiec oszukuje nas rodaków.
Spawacz 2010-12-28 20:29:16
Ten pan ma firmę Techmonta w niemczech. Oszukuje i nie płaci. w tym roku oszukał ponad 37 osób na grube pieniądze. to tel. do niego. [usunięte przez moderatora]
MONT SPAW 2010-12-29 10:50:12
WITAMY OSZUSTA ZŁODZIEJA I KŁAMCĘ [usunięte przez moderatora]!!! NIE INTERESUJĄ NAS TWOJE DŁUGI NA PONAD 80TYŚ. EURO !!! CZEKAMY NA NASZE PIENIĄDZE ZA PRACĘ W NIEMCZECH I INFORMACJĘ KIEDY ZAPŁACISZ JEST JUŻ 11 OSÓB KTÓRYM NIE ZAPŁACIŁEŚ !!! W PRZECIWNYM RAZIE ZGŁASZAMY TE OSZUSTWA WSPÓLNIE WSZYSCY DO PROKURATURY I INTERPOLU !!! MIŁEGO DNIA OSZUŚCIE !!!
Monter 2010-12-29 14:11:26
ZGŁASZAJCIE POD PODANE STRONY ONI TO ROZPATRZĄ I ZATRZYMAJA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!
Link do strony: http://oszukacpolaka.dbv.pl/news.php

Telefonisch erreichen Sie die Zentrale Auskunft des IWM Zoll
Montag-Freitag 08:00-17:00 Uhr
ADRES POLSKI
Zgłoś Oszustwo Internetowe
Jeśli chcesz abyśmy się z Tobą skontaktowali
podaj swój adres e-mail lub telefon. Wiadomość tę można również przesłać na adres kmp@policjaplock.pl
Monter 2010-12-29 15:29:59
Jeszcze jedno Wam drodzy czytelnicy obiecuję jak zgłoszę te wszystkie przestępstwa tego oszusta [usunięte przez moderatora] to wyślę maile do tych firm z którymi współpracował i zaczyna współpracować ten (Oszust). Czyli jak was wszystkich wyrolował na kasę to ja bez skrupułów zniszczę tą nieuczciwość i pośmiejemy się wspólnie żeby poczuć jak to jest być wyrolowanym Panie [usunięte przez moderatora], już nie długo finał będzie słodki. Wszelkie info na mail:
Pozdrawiam
[usunięte przez moderatora]
Monter 2010-12-29 15:32:29
Witam kolego
W końcu widzę, że ktoś znalazł się nie wytrzymał albo(trafiła kosa na kamień) i chce zrobić porządek z tym gościem. Wyślę tobie mailem kontakty i adresy ludzi którzy pracowali u [usunięte przez moderatora] i oszukał ich nie płacąc za prace.
Pozdrawiam
OSZUKANY OD SEBASTIANA HEILA!!!!!!!!!!!!!!!!! 2010-12-30 19:17:23
ZNAM PANOWIE LEPSZY SPOSÓB NA TAKICH DELIKWENTÓW POJECHAŁEM JUŻ Z TAKIMI POLOCZKAMI "PSEUDO NIEMIECKI PRACODAWCA". MIAŁ DO TEJ PORY SZCZĘŚCIE ALE JUŻ GO NIE DŁUGO OPUŚCI PONIEWAŻ PRACOWAŁEM OSTATNIO W HOLANDII ALE SKOŃCZYŁA MI SIĘ TAM PRACA I Z POWROTEM JADĘ DO NIEMIEC DO PRACY I MAM OCHOTĘ DOKOPAĆ MU ŻE MI DO DZISIAJ NIE ZAPŁACIŁ. WYWRÓCĘ MU TĄ FIRMĘ DO GÓRY NOGAMI WRÓCI DO POLSKI NA KOLANACH BĘDZIE BŁAGAŁ O PRACĘ W POLSCE BO TAM JUŻ GO NIKT NIE WEŹMIE DO ŻADNEJ PRACY I FIRMY.
UWAGA !!! OSZUŚCI !!! BÓJCIE SIĘ!!! 2010-12-30 21:29:11
Takie oszustwa zgłosić najlepiej do instytucji tu znajdziecie wszystkie które są w Niemczech.

garo 2015-01-22 23:10:41
Wiem, że od rozmowy kwalifikacyjnej zależy nie tylko to, czy dostanę się do pracy, ale i to, na jakich warunkach będę ewentualnie pracować. Chce więc zatem przygotowac się do niej dobrze. Pomoże mi ktos w tym.. jak wygląda równiez kwestia wynagrodzenia czy wypłacane jest terminowo bardzo dziekuje za wszystkie odpowiedzi...
wili 2015-03-03 00:19:44
pracowalem jakiś czas w tej firmie.właściciel firmy to niezły palant.dba tylko o siebie.ludzie harują i potem zostają z niczym,przez niego ludzie zostawiają pracę w kraju i rodziny.ten facet nie płaci za wykonana pracę.wiem co piszę.teraz jestem na kuroniu bo zostawilem dobrą prace w kraju.po dwóch miesiącach pracy w techmonta zostalem z niczym.
Andrev 2015-06-02 08:41:10
Jesli ktos potrzebuje jego adresu w polsce to zapraszam! Znam jego rodzicow, mieszkaja niedaleko brodnicy! Tam z pokolenia na pokolenie kręcą, a sebastian ma dom w brodnicy za pare baniek. Dajecie sie robic w ciula.. Piszcie na email jaacer@wp.pl
wlad 2015-12-29 23:32:16
pracowałem w techmonta.sebastian niezły pajac(jak przyjadą zolle to spiepszać z budowy)taka to pewna robota.a za prace nie zapłacił.jak pytałem o pieniądze to mówił że przelew już wysłał do polski.i nigdy nie wysłał.i tak jestem w plecy 20tyś.
roak 2016-05-14 13:46:59
chyba jest ogólenie w biurze w porządku, masz wyznaczone godziny.
Zostaw swoją opinię o TECHMONTA GMBH - Flieden
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TECHMONTA GMBH