FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA

Opinie o FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA

anonim 2010-12-25 12:48
Ta firma
to absolutna kpina. Zatrudniony na jednym stanowisku
bedzie robil wszystko inne. zarobek
do 2000 netto.
Łamanie podstawowych praw pracownika od początku.
żal-plex 2010-12-27 14:30
rowniez mam niemile doswiadczenie z ta firma.wynagdodzenie kiepskie.na umowie najnizsza krajowa reszta jako bonus.wyplaty do reki , o przelewie mozna zapomniec.w moim przypadku wiecznie zwlekano z umowa przez co pracowalem na czarno.brak profesjonalizmu u przelozonych, ktorzy nie potrafia przedstawic zakresu obowiazkow i okreslic zasad panujacych w firmie.nie polecam tej firmy
Volume 2012-01-24 11:15
Jak wyżej. Wypłaty w kopercie, bez szans na przelew. Najniższa stawka na umowie. Jednym słowem (usuniete przez moderatora) aby bogaty mógł żyć. Brak wsparcia pracodawcy w razie jakichkolwiek problemów. Ja miałem problem z uzyskaniem wypłaty z % od sprzedaży (chodziło o sporo $). Żenada nie polecam.
Kate 2016-10-10 09:31
Niestety nic się tam nie zmieniło. To był koszmar. Szkoda nerwów.
Jarek 2017-03-21 22:24
Jeśli nie chce Ci się pracować i liczysz na bezproduktywne przesiedzenie 8 godzin to nie znajdziesz tam wsparcia i dobrego wynagrodzenia. Jeżeli jednak masz chęci i potrafisz współpracować z otwartym i życzliwymi osobami to Polecam to miejsce. Można awansować wykazując się przy codziennych projektach. Ludzie są mili i nie rzucają kłód pod nogi jak to w wielu firmach bywa... .
Darek 2017-08-24 00:08
Zgadzam się z Jarkiem. Jak ktoś jest w miarę inteligentny, ogarnięty i do pracy przychodzi pracować, a nie na pogaduchy, papierocha i aby 8 godzin się poobijać, rączki w kieszeń i w palanta pograć, to zarobi. Leserzy będą narzekać zawsze, wszędzie i na wszystkich
Zostaw swoją opinię o FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FOLPLEX SP.J KARCZEWSKI / WRONKA