Chłodnie Kominowe

Gliwice

Opinie o Chłodnie Kominowe

anonim 2009-04-21 19:07:57
Słowa kojarzące się z Chłodnie Kominowe (potężne kominy elektrowni często niesłusznie obwiniane przez niedouczonych dziennikarzy za efekt cieplarniany).
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki lecz na moim rozwoju stanęły przemiany gospodarcze doprowadzające zakład do wrogiego przejęcia a następnie do likwidacji zostało tylko logo potężnej firmy jedynej w niegdysiejszym bloku wschodnim która zajmowała się budową chłodni energetycznych.

Atmosfera i ludzie tam pracujący są
nie spotkałem ani wcześnie ani później bardziej zgranych i kompetentnych fachowców.
Od jakiej stawki można negocjować pensję? Od 2000 zł netto to absolutne minimum
Najbardziej podobało mi się w Chłodnie Kominowych profesjonalizm, robienie czegoś z niczego
Najbardziej nie podobało mi się w Chłodnie Kominowe to że zakład przejął prywatny inwestor mający nieczyste intencje oraz interesy
kiedy 2016-05-03 21:12:30
żeby pójść na rozmowę kwalifikacyjną, to pewnie trzeba najpierw wysłać do Chłodni swoje CV @Dworzec. Albo najlepiej zadzwonić i się dowiedzieć, czy mają przyjęcia do pracy.
Zostaw swoją opinię o Chłodnie Kominowe - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnie Kominowe