Opinie o BAG GROUP SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BAG GROUP SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BAG GROUP SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAG GROUP SP. Z O.O. w Warszawa

Hej, oni już nie działają? na takiej stronie z ofertami widziałam, że udostępniali link do swojego e-sklepu, chciałam sprawdzić czy na obsługę kogoś jeszcze nie potrzeba, ale domena nie działa. No i jeszcze te komentarze tutaj… Teraz ktokolwiek pracuje?

Jak szefostwo w BAG GROUP SP. Z O.O. traktuje ludzi?

To jakiś żart Nowy wpis

Odpowiedź jest bardzo prosta. Traktuje jak (usunięte przez administratora) którzy mają wielbić i chwalić szefa, że dostąpili zaszczytu pracy w firmie o wątpliwej reputacji. Masz się cieszyć, że zarabiasz najniższa krajową i dawać się wykorzystywać przy tym robiąc wspaniałą minę bo przecież dostąpiłaś szczytu pracy w prestiżowej firmie niczym Guczi albo Majkel Kors :) firma deklaruje jaką to gwarantuje rodzinną i przyjazną atmosferę, a tak naprawdę to tylko przykrywka żeby się pokazać. Obłuda szefa i "szefowej" na każdym kroku. Nie polecam pracy w tej firmie.

Anonim Nowy wpis
@To jakiś żart

W pełni się zgadzam. Uciekajcie

Prawdomówna

Jako były pracownik po długim czasie wahania się, czy podzielić się swoją opinią ze światem, wreszcie na tyle ustabilizowałam się emocjonalnie, że mogę wyrazić opinię. Wyzysk do granic możliwość. Dopóki nie odmawiasz wykonywania czynności spoza zakresu obowiązków, jest ok. Ale nie licz na pochwały czy jakieś docenienie. Prezes wyciśnie cie jak cytrynę, a gdy okaże się, że jesteś bezużyteczny to zmiesza z błotem. Oczywiście zrobi to w białych rękawiczkach, bo oni gnębią tylko psychicznie. Wyszukane techniki manipulacji mają obcykane do perfekcji. Wystarczającym dowodem jest to, że połowa kadry leczy się psychiatrycznie. Firma wykorzystuje, że w okolicy nie ma perspektyw na dobrą pracę i płaci śmieszne wynagrodzenie jak za tak obszerne obowiązki. To, że na starcie określony jest jakiś zakres, nijak nie ma się do rzeczywistości. Będziesz robić wszystko i na wszystkich stanowiskach jako zapchaj dziura bo ludzie uciekają, oj uciekają stamtąd. Ta firma to przerost formy nad treścią. Rozbuchane ego właściciela przysłania mu realia i obiektywizm. Rząda wysokiej sprzedaży nie mając towaru. Pozbywa się dobrych pracowników bo nie ma ludzi niezastąpionych, a ryba psuje się od głowy. Awans możliwy jest tylko wtedy gdy dobry z ciebie sługus i nie masz życia prywatnego. Tylko takie osoby są wysoko, bo poddają się toksycznej relacji i zaczynają gnębić tych pod sobą tak samo jak robi to prezes. Pan Pękacki jest dużo gorszy od swojego ojca, który rozsławiony był na całą okolice jako niewyobrażalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Różnica jedynie w formie (usunięte przez administratora) ludzi i wyzysku.(usunięte przez administratora) inaczej nie da się tego ująć. Pani Barbara już nic nie ogarnia, mistrzyni zamieszania i zajmowania ludziom czasu, który i tak jest napięty do granic możliwości. Mogłaby brać udział w aferach podsłuchowych bo robi za gumowe ucho. Wyrwanie się z tego miejsca było najlepszą decyzją w życiu i taką opinie wystawi każdy, kto już tam nie pracuje. Większość pracujących również przyzna rację, no ale niektórzy mają podbramkowe sytuacje i nie mogą stamtąd odejść. Pupilek prezesa jest (usunięte przez administratora) przynajmniej raz w tygodniu, płacz i nerwówka na porządku dziennym ale sama jest sobiewinna. Niestety dopóki wszyscy się nie zwolnią, to nic się nie zmieni. I tak góra nie przyzna racji ludziom, tylko winni będą wszyscy oprócz nich. Kto tam pracował dłużej, wiedział, że awans był tak na prawdę karą a nie wyróżnieniem, bo dorzucą dwie stówy a robisz dodatkowy etat. Przykro, że tak to wygląda. Nie zawsze było tak źle, ale ta firma to równia pochyła i nie sądzę żeby było lepiej. Ludzie też patrzą na siebie wilkiem i nie brakuje kopania dołków. Z pozoru dobra atmosfera, a jak chwilę się pracuje to nagadywanie, intrygi i afery. Nic dobrego niestety.

@Prawdomówna

To co napisałeś dość mnie poruszyło. Zresztą twoja opinia nie odbiega od innych komentarzy gdzie ludzie też narzekali na atmosferą i kiepskie relacje z szefem. Długo tam pracowałeś? Powiesz jaką miałeś umowę?

@Łukasz

A po co ci te szczegóły? Czy to ważne?

grafik

Jak wygląda praca w dziale graficznym? ktoś może się podzielić doświadczeniem?

Sylwia
@grafik

Co konkretnie potrzebujesz wiedzieć? Jak zarobki, atmosfera czy coś jeszcze innego?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie BAG GROUP SP. Z O.O.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Czy zdarzają się nadgodziny w BAG GROUP SP. Z O.O.?

były

Tak i to bardzo sporo. Ludzi jest za mało do jednego działu, a ilość pracy wprost nieproporcjonalna. Efekt jest taki, że trzeba pracować po godzinach bo normalnie przy tej ilości obowiązków nie da sie wyrobić przy 8 godzinach. Plus zrzucanie obowiązków, które do Ciebie nie należą.

@były

Ja to się tak zastanawiam czy to aktualnie tak jest dosłownie na dzień dzisiejszy czy po prostu piszesz ze swojego byłego doświadczenia? Bo wiadomo czas leci i nawet z dnia na dzień może się coś zacząć zmieniać. Masz kontakt z kimś kto aktualnie pracuje?

@Lidia

Przestań pisać bzdur. Co miało się zmienić? Poczytaj to zobaczysz czy oni gotowi są do zmian

ABSOLUTNIE NIE POLECAM pracy w tej firmie. Ostrzegam każdego kto zastanawia się, czy tutaj pracować. Oczekiwania bardzo wysokie za minimalną krajową. Brak rozwoju, brak jakichkolwiek możliwości, 'kadra zarządzająca' to jakaś kpina i śmiech na sali. Niekompetentni ludzi, bez wiedzy i doświadczenia. Mobbing i wyzysk na porządku dziennym, brak szacunku do pracownika. W tej firmie słowo szacunek nie istnieje. Niestety prezes firmy wykorzystuje fakt, że w małej miejscowości nie ma pracy i osoby, które tam pracują muszą się na to godzić. Poprzednie komentarze to raczej nie przypadek. W firmie zatrudniona jest głównie rodzina, ktoś z zewnątrz jest traktowany jak wróg. Bardzo duża rotacja w tak małej firmie niezbyt dobrze świadczy o pracodawcy. Ludzie zmieniają się średnio raz na dwa miesiące, albo nawet częściej. Pan prezes to mały człowieczek z małomiasteczkowym myśleniem, a P.Justyna to jest najbardziej niekompetentna i najbardziej bezczelna osoba z jaką miałem okazję pracować, bez żadnej wiedzy i doświadczenia. Naprawdę pracowałem w wielu firmach, z różnymi klientami, ale to co dzieje się w tej firmie, jakie jest podejście do człowieka, klienta i pracownika to jest jakiś absurd.

Byly

Zgadzam sie w 100% Do wiekszego (usunięte przez administratora) nie traficie Pani Prezes dala swojemu synkowi za duza wladze ktorej kretyn bo inaczej sie go nazwac nie da niw udźwignął. Zamiast zarzadzac zatrudnia do tak małej firmy UWAGA prywatna asystentke. Ludzie sa dla nich niczym Ale jak sie to mowi "czlowiek ze wsi wyjdzie, wies z człowieka nigdy"

Rozczarowana

Zdecydowanie nie polecam jeżeli szukacie pracy na dłużej. Na początku wszystko super, zapewniają że otrzymuje się wsparcie na każdym kroku a kończy się zostawieniem w pierwszych dniach pracy bez pomocy od menagerki a na pomoc można liczyć tylko od koleżanek z salonu, które same krótko pracują bo w sklepie jest duża rotacja pracowników. Dużo obowiązków menagerskich zrzuconych na sprzedawców oczywiście bez żadnej dodatkowej premii. Kwesti finansowej nawet nie będę komentowała bo to minimum i nieduża premia za obecność. W salonie nie można usiąść nawet jeżeli cały salon jest posprzątany i nie ma klientów co raczej w niewielu miejscach jest już praktykowane. Podsumowując dobra praca na chwilę jeżeli nie ma się innej możliwość, na dłużą "współprace" szkoda nerwów, czasu i włożonych starań.

Julia
@Rozczarowana

Powiedz, a jakie umowy tam są? Do 26 roku życia inna niż dla starszych sprzedawczyń?

@Rozczarowana

Minimum czyli najniższa krajowa i premia za frekwencje? To z tego powodu jet taka rotacja o której wspomniałaś? Dają chociaż dodatkowe benefity i np. zniżkę pracowniczą na towar ze sklepu?

Kala
@Łukasz

Jeśli nawet dają zniżkę pracowniczą to co z tego? Torebką się człowiek nie naje, nie opłaci rachunków. Życie bardzo drogie się zrobiło, a pensja w tej firmie stoi od wielu lat. W sklepach rotacja jak nie wiem co, niedługo to sama centrala zostanie, albo i nie.. jak nadal (usunięte przez administratora) pieniądze będą dostawać.

@Kala

Jak to w sumie stoi? Dosłownie żadnej zmiany, nawet o 1 zł? Bo przy tej inflacji to się zdaje niewiarygodne

Dan

W firmie panuje kultura mobbingu, ludzie z centrali zachowują się, jakby praca była czymś świętym, a pracownik nie miał żadnych praw. Korzystają, że w małym mieście nie ma zbyt wielu ofert pracy i wykorzystują ludzi. Zagadką jest wypłata-raz mniej, raz jeszcze mniej.

@Dan

Święte słowa - ale co z tego, nikt nic im nie zrobi. Takie mamy prawa pracownika w Polsce. Teraz pewnie będą przyjmowac Ukraińców pod przykrywką pomocy i dobroci jaką się chwalą, a potem będą jechac po nich jak faszyści na Ukrainie.

@NICK

Oho i pewnie jeszcze twierdzisz, że obdzierać z pensji? Tak ogólnie to w porównaniu do zatrudniania Polaka to Ukrainiec, który otrzyma tę samą stawkę będzie i tak tańszy dla pracodawcy?

Doświadczyłam tego na własnej skórze :( Do dziś to do mnie wraca :(

@NICK

W jaki sposób to do Ciebie wraca?

@Dan

Chyba masz na umowie stawkę więc jak mogą ci płacić mniej? Nie chodzi przypadkiem o premię która nie zawsze przysługuje? Weź wytłumacz.

Boguś

Nie o to chodzi.

@Boguś

No to jak nie o to, to o co? Może wytłumaczysz?

smell
@Marek

Dlaczego pan pyta ?

@smell

No chyba dlatego, że jest ciekawy i chciałby się dowiedzieć? Chyba lepiej mieć jasność niż bez sensu sobie coś dopowiadać. A wie Pan coś o tym?

Dorota
@Dan

Bo pracowałam tam i potwierdzam

@Dorota

No i jak ta cała praca Twoja tutaj wyglądała?

UCIEKAJCIE

Nie polecam, odradzam, trzymajcie się z dala od tego miejsca!!! Na początku wszystko wydaje się piękne, firma będzie obiecywać premie, zniżkę pracownicza i dodatki, których nie zobaczycie na okresie próbnym, który trwa 3 miesiące… 3 miesiące pracy za głodowa stawkę żeby później być może dostać 200 zł premii i 50 zł podstawy więcej. Są salony na których z góry wyrobienie premii jest nierealne, nieadekwatne do obrotów ale to nikogo nie obchodzi. Zamydlanie oczu pakietem medycznym oraz multisportem, niestety również po 3 miesiącach a nawet więcej. Im bardziej jesteście ambitni i chcecie się rozwijać tym bardziej firma was nie doceni. Wykorzystają, a później się pozbędą. Na stanowiskach zostają osoby które donoszą, są egoistyczne i nie szanują pracy w zespole. Szefostwo trzyma donosicieli, którzy wymyślają niestworzone rzeczy, których nigdy z wami kierownictwo nie poruszy - po prostu weźmie za pewnik i wyrzuci. Odkąd pojawiła się nowa regionalna są same problemy. Osoba z zewnątrz, która sama nic nie wie a tylko krytykuje jeśli cokolwiek się jej nie spodoba. Antypatyczna, nastawiona tylko na wyniki, mająca ludzi gdzieś. Kolejna niekompetentna osoba na stanowisku kierowniczym. Zarządzanie w tej firmie jest żartem, wartości którymi się zasłaniają nie maja tu miejsca. Ciągła rotacja, zmiany grafiku z dnia na dzień, częste zmiany nawet po 12,5 h (!!!) przez braki w personelu. Najlepszy pracownik dla tej firmy to taki który przychodzi dzień w dzień, nie protestuje, zawsze ma czas oraz chęci i daje się zwyczajnie wykorzystywać. Kiedy pracownik zaczyna wymagać podstawowych rzeczy od firmy - może spodziewać się wypowiedzenia. Najniższa krajowa, poniżanie siebie. Właścicielka mówi dumnie o wartościach, poważna osoba, poważna firma - Pani Barbaro czyżby? Pierwsza sytuacja z brzegu - dziewczyna dowiaduje się ze nie ma jej w grafiku na następny miesiąc ostatniego dnia miesiąca - dostając grafik na maila, będąc w pracy, nikt nie poinformował jej ze niestety firma nie przedłuża umowy, a zatem została z dnia na dzień bez niczego. Niezależnie od sytuacji takie praktyki chyba nie maja miejsca w „poważnej firmie.” Cała centrala i stali pracownicy to pionki którzy każdego sprzedadzą byleby im było jak najlepiej, bez żadnych konsekwencji oraz konfrontacji z druga strona. Firma zasłania się niby nowoczesnymi narzędziami oraz wartościami, ale to wszystko to jedno wielkie kłamstwo. Toksyczna atmosfera, szczególnie po pojawieniu się p. Agnieszki, której odpisanie na maila zajmuje tydzień, a co dopiero pomoc w trudnej sytuacji tu i teraz. To są tylko nieliczne przykłady. Firma każe podpisywać odpowiedzialność majątkowa nie zapewniając odpowiednich środków ochrony- nie ma bramek, zabezpieczeń oraz odpowiedniej ilości personelu. Dziwie się ze jest tu tak mało opinii jak na ogromna rotacje oraz ze nikt jeszcze nie podał firmy do sądu, bo kodeks pracy często był łamany w tym przypadku. Szefowa nie widzi w tym problemu. Dla niej pracownicy to plebs z którym na codzień nie ma do czynienia i nie zdaje sobie sprawy (albo nie chce sobie zdawać) jak to wszystko wyglada. Wartości które na prawdę wyznaje firma to: (usunięte przez administratora) lizusostwo, bycie na każde zawołanie, brak oczekiwań ze strony pracownika, brak ambicji i chęci rozwoju. Jeśli macie szacunek do siebie - uciekajcie. Pozerstwo tutaj nie zna granic a na koniec wychodzi słoma z butów na każdym kroku. NIKOMU SZCZERZE NIE POLECAM

@UCIEKAJCIE

Niestety też tak wspominam pracę w tym miejscu. Wartości firmy nijak mają się do rzeczywistości.

Pracownik Obag

Cześć, pracuję w Obag od pół roku i naprawdę sobie chwalę. Jest to firma bardzo dobrze rozwijająca się i dbająca o dobro pracownika. To co dajesz od siebie dostajesz potem od nich. obsługa klienta musi być na wysokim poziomie i osoby które lubią ludzi nadają się do tej pracy. Jeżeli chodzi o zarobki to nie są super małe i nie jest to najniższa krajowa tylko bardzo fajna podstawa i dodatkowe bonusy i premie. Jeżeli ktoś jest leniwy to na pewno nie nadaje się do tej pracy. Jeżeli natomiast jest się nastawionym na naukę i doświadczanie nowych rzeczy to firma Obag to dobry wybór. Wiadomo jak każda firma mają czasami sporo niedociągnięć ale bardzo szybko nad nimi pracują i naprawiają co jest naprawdę ważne dla niektórych w miejscu pracy. Kontakt z tak zwaną siedzibą jest zawsze i każdy jest tak naprawdę w stanie pomóc w trudnej sytuacji w trybie natychmiastowym. Naprawdę polecam pracę tam. Mnie jest bardzo dobrze i mam nadzieje że długo tu zostanę.

@Pracownik Obag

Ciekawe kto kazał ci napisać tą opinię. Rotacja pracowników w sklepach jak i w centrali jest ogromna. Jedynie w Radzanowie pracują na stałe ludzie z rodzinki właścicieli - czytaj sługusy i lizusy. Nikt inny tam pół roku nie wytrzymuje.

A
@Pracownik Obag

Hahaha ciekawe ile Ci za tą recenzję zapłacono

W pełni się zgadzam

@A

A ile jak już obstawiasz? Chociaż widzę, że ktoś tu w pełni się zgadza. Może jednak coś jest na rzeczy?

Kamil

@tytus o to super opinia, to może opisz co macie dobrego w firmie?

Tytus

A ja myślę, że warto docenić to co mamy bo jest całkiem nieźle aniżeli tylko krytykować bo czas jest trudny dla wszystkich.

Talko
@Tytus

Żart? Co macie? Mobbing? Zwalnianie korespondencyjnie? Okłamywanie? Nie płacenie za wykonaną pracę? Trzymanie pracowników co donoszą? Obstawianie stanowisk swoją rodziną? Szczucie jednych na drugich? Tworzenie podstępów na konkurencję, żeby ich usunąć z rynku? Czas nie jest trudny dla wszystkich, tylko dla takich co zdania własnego nie mają.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BAG GROUP SP. Z O.O.?

Talko

Styl? Nie ma stylu. Jest Pan szef Konrad i jego mama, którzy wychwalala na początku, korzystają z know how Twojego A potem traktują jak wroga. Styl małomiasteczkowy i oparty na lizusostwie. Osoby z doświadczeniem dobrym nie mają co tam szukać. Odradzam.

Jakie narzędzia pracy zapewnia BAG GROUP SP. Z O.O.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Paulina

Możesz ale płacisz za każdy km. Ogólnie nie ma sensu, bo w wypożyczalni taniej.

....

Jak rozlozysz nogi przed prezesem to masz wszystko ????

zwyklak

Typowa firma(usunięte przez administratora), który dorobił się bmw, a płaci marne grosze. Niby firma dba o pracownika, a w rzeczywistości wykorzystuje i płaci marne grosze. Nie ma kto zarządzać i ciągle są zmiany procedur. Odradzam

zdolny

(usunięte przez administratora)stres na każdym kroku. Zmiany decyzji i niekompetentni ludzie na stanowiskach zarządzających. Szefostwo jeździ drogimi brykami, a pracownicy zarabiają grosze.

Grzegorz

Myślę, że komuś brakuje chęci do pracy i szuka przysłowiowej dziury w całym!

@Grzegorz

Hmmm. Grzegorz to pewnie Justynka lub inna osoba ze świty pana juniora ceo. Chęci? Zwolnienie w ciągu kilku miesięcy wszystkich specjalistów i managerów....nie sądzę, żeby brak było chęci. Dziura w całym? Przejrzyj ile osób zostało w tej firmie w ostatnich miesiącach. Sama rodzinka junior ceo oraz same pionki z Radzanowa co zarabiaja najniższą krajową, a reszta w kopercie pod stołem

Praca w tej firmie przypomina prl-owskie czasy. Przyjmują Cię, głaszczą w pierwszych miesiącach, zabierają twoje doświadczenie, a potem zaczyna się zastraszanie, mobbing i niszczenie. Firma rodzinna i tylko rodzina zostaje tam na dłużej - bez jakichkolwiek konsekwencji braku kompetencji. Z pozoru nowoczesne narzędzia wprowadza synek junior właścicielki, ale wszystko jest tylko fikcją. (usunięte przez administratora)brak procedur,(usunięte przez administratora)Jedyne co dobre, to to, że produkt jest dobry i jest klient na to w Polsce. (usunięte przez administratora)

@Lakon Nie zgadzam się z Tobą i Twoja opinią. Wszystko źle a firma dobrze działa? Może ktoś inspiruje do pisania takich tekstów?

Lakon

Firma kiepska pieniadze tez pracowalem tak kiedys...przekret goni przekret praca po 9h nie placona nadgodziny nie warto!!

Zostaw merytoryczną opinię o BAG GROUP SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w BAG GROUP SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BAG GROUP SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

BAG GROUP SP. Z O.O.
  • Grzybowska 87