Staff Finders

Hull

Opinie o Staff Finders

Wyspiarz 2009-11-12 12:54:24
Makabra,
Panie w biurze udające, że "zaciągają",
próba otumanienia ludzi i wpuszczenia w pracę za najniższe stawki,
niby wszystko za darmo - ale potem odejmują z pensji,
poza tym słyszałem że co jakiś czas opóźniają się z płaceniem i jak odchodzisz to możesz mieć problemy z odebraniem zaległości.
anonim 2009-11-12 18:25:33
Wyspiarz - 2009-11-12 12:54:49

Makabra,
Panie w biurze udające, że
a czym one się "zaciągają" ?
OSZUKANA 2015-01-09 14:40:22
Ja mam pecha, moja pierwsza praca, znalazłam ją w ogłoszeniach na stronie Hull staff finders- praca w szklarni, przepracowałam 6 dni, okazało się,że to nie jest odpowiednia praca. Napisałam sms-a, że rezygnuję, minęły już 2 tyg jak nie pracuję, dziś jest piątek, nic nie przeleli na konto... poczekam do poniedziałku i idę do prawnika. Nie miałam pojęcia, że coś takiego może się wydarzyć..
BATMAN 2015-07-09 16:47:39
Ludzie dlaczego Wy wszyscy do tej Anglii tak walicie, jestesmy w Unii i sa inne wiele lepsze do zycia kraja na przyklad Holandia lub Niemcy. Zrozumcie, ze jesli chodzi o prace na produkcji czy w Warehousach to tej pracy juz takowej nie ma w UK wszystko pozajmowane. UK jest dobre dla osob z zawodem, w UK to praca od czasu do czasu. Nie wiem w Holandii, Niemczech czy Danii, Belgii dostajesz na przyklad umowe na rok. Pozatym jesli chodzi o jakos zycia to Anglia jest droga jesli chcesz kupowac przecietne jedzenie w supermarketach polskich to te ich minimum to juz lipa. Rynek pracy jest nasycony. Jest juz na miejscu sporo naszych a oni juz tak pracy nie maja
BATMAN 2016-01-23 03:20:15
Motywy takie jak na przyklad: UK bylo najbardziej popularnym kierunkiem i to, ze na Wyspach uzywa sie bardziej polskiego, a nie angielskiego nie sa dobrymi motywami. Uzasadniam jak widac nadmierna ilosc Polskich pracownikow przyczynila sie do tego, ze Anglicy z innymi Polakami, oszukuja nowo przyjezdnych, co sie odzwierciedla w postach, to ze najczesciej uzywanym jezykiem jest polski, swiadczy to o tym ze wiele osob nowo przyjezdnych nie chce sie uczyc angielskiego, znajac angielski byc moze mozna by bylo dostac prace chociaz postawy, choc moim zdaniem skoro pracuje sie tylko wsrod Polakow to jezyka sie nie nauczy. Standard zycia w porownaniu do Polski lepszy, ale nie zdecydowanie lepszy poniewaz oferowana jest najczesciej praca tymczasowa i NMW czyli placa minimalna, stosunek miejscowych Anglikow do Polakow, Anglicy w rzeczywistosci nienawidza Polakow teraz 80 procent, jedzenie w polskich sklepach bardzo drogie, oczywiscie jesli chcesz kupowac jedzenie w angielskich supermarketow mizernej jakosci to tez przezyjesz. Porownujac do Niemiec, Danii, Norwegii czy Finlandii to Wyspy sa latami swietlnymi. Anglia czasami jest 3 razy drozsza od Niemiec, a moim zdaniem wyplaty w Niemczech sa srednio 30 procent lub nawet 50 procent wyzsze nominalnie, zas realnie 2 lub 3 razy.
bruno 2016-02-26 00:30:16
Staff Finders coz, kazda agencja taka sama. Roznie slyszalem i mialem okazje tam pracowac. Ogolnie to maja wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z pracownikami, jak to w agencji o prace trzeba sie duzo prosic. Po tym jak Cameron zawiesil zasilki na 7 lat dla nowoprzyjezdnych, miesiace styczen i luty trzeba bedzie poscic.
taken 2016-04-23 17:31:09
no nie wiem, ja nie mialem problemu z dostaniem pracy dzięki nim, uważam, że są porządną agencją i polecam
Zostaw swoją opinię o Staff Finders - Hull
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Staff Finders